Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ja zna bit hudo met neonko...pa čeprov na enduri :OK:

Sej jo pač užgeš takt k greš u mest zvečer al pa kej podobnga...na terenu ti nima kej pomagat .)

Sam jst sm razmišlu d bi znal hudo zgledat če bi dau neonko uspredi tm k je plc tik nad strehco pr maski k je tista mrežca pa bi jo tm napočez dau in bi znal hudo zgledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame pa neb bla neonka... jo koj stovčem pomoje... edin ledice... pa še to se mi zdi da ne paše na enduro :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame pa neb bla neonka... jo koj stovčem pomoje... edin ledice... pa še to se mi zdi da ne paše na enduro :huh:

ne na enduro enostavn ne paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no .) ...čist odvisn od okusa...nekaterim to paše nekaterim ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm na maski, k je mrezca bi dobr zgledal, ce bi kupu al pa sam naredu tiste lucke k se ena za drugo przigajo, pa da majo se mal zamika (kukr je mu knightrider spredj na avtu - ce ste kdaj gledal) :)

sam po moj je ves dodaten strom na endurc brezveze, sam u napoto je :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm na maski, k je mrezca bi dobr zgledal, ce bi kupu al pa sam naredu tiste lucke k se ena za drugo przigajo, pa da majo se mal zamika (kukr je mu knightrider spredj na avtu - ce ste kdaj gledal) :)

to bi si jaz tud omislil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no... men se zdi da endura najbol zgleda brez use dodatne pi..arije... jest bi še tačke za sopotnika dolzmetov če neb skos kšnga mogu vozt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no... men se zdi da endura najbol zgleda brez use dodatne pi..arije... jest bi še tačke za sopotnika dolzmetov če neb skos kšnga mogu vozt .)

ja, dost bol bi zgledov brez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, dost bol bi zgledov brez

sej zej sm neki razmišlov koko bi jih skriv tko da bi jih mu gor sam se jih neb vidl.... bo treba probat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no... men se zdi da endura najbol zgleda brez use dodatne pi..arije... jest bi še tačke za sopotnika dolzmetov če neb skos kšnga mogu vozt .)

Ja sej po eni strani maš prov .)

Za tazadne tačke sm pa tud jst razmišlu d bi jih dol zmetu č nebi furu koga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej po eni strani maš prov .)

Za tazadne tačke sm pa tud jst razmišlu d bi jih dol zmetu č nebi furu koga!

jst bom enkrat tačke dol dal na moji rs-ki, sam tedaj bom tud zadnji zic dol vrgel

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom enkrat tačke dol dal na moji rs-ki, sam tedaj bom tud zadnji zic dol vrgel

Ja kko bo pa zgledal brez zadnga zica :blink: :blink: :blink: ...a pol mislš čez plastiko dt d bo tko kt na cestakih :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj je zej brez lady tačk pa še par stvari sm dol zmetov :D

slike poj zvečer.... treba mav pelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj je zej brez lady tačk pa še par stvari sm dol zmetov :D

slike poj zvečer.... treba mav pelat :D

Ja sej če boš pa kšno lejdi pelu ji pa lepo reč d ti naj noge kr za vrat vrže d ne bo problemov k nimaš tačk :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej če boš pa kšno lejdi pelu ji pa lepo reč d ti naj noge kr za vrat vrže d ne bo problemov k nimaš tačk :P ;)

ne en če bom kšno pelov bo lepo pred mano sedela pa bo bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tle je bla tud ful strgana nalepka pa sm jo mav zrezov pa s srebrnmu sprejam napise nazaj delov pa par nalepk čez pa kr nekak zgleda :)

post-18-1082186138.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry, kako se obnese e-09 na cesti?

kr no... pomoje najbol kramprca za na cesto. :hmm: sam pa ni isto ko cestna guma an .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zanč z rolarji modela vleku...šla sva ene 95 sam pol sm mogu bremzat k je bla cesta totalno u pizdi pa še ovink je biu :BUA: ...sej je reku d je blo hudo sam d se je presrov k je prelomnca kjer je nov,dobr asfalt pa pol una pizdarija od asfalta in sva tm čez letela že ene 80 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!