Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ja kko bo pa zgledal brez zadnga zica :blink: :blink: :blink: ...a pol mislš čez plastiko dt d bo tko kt na cestakih :hmm:

ja neki plastiko bom prek dal tak kot ma aprilia rsv mille r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res daj mal off topic sam mam jest tud ene podobne posnetke bo poj McMatko gor dav... 60km/h na delu pisarniškega stola :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ucpred en frend pa uzad z rolerji 110km/h :P

link

Fajn je slo :D

Jaz nebi bil oni na rolerih :) si predstavlate da bi kamenček dobo med kolice da bi ga vsipalo :) postavo bi rekord za najdalše kotanje po asfaltu B)

je mel vsaj kake ščitnike? .)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nebi bil oni na rolerih :) si predstavlate da bi kamenček dobo med kolice da bi ga vsipalo :) postavo bi rekord za najdalše kotanje po asfaltu B)

je mel vsaj kake ščitnike? .)

nc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki plastiko bom prek dal tak kot ma aprilia rsv mille r

Ja vem kko mislš...kao suprsportak :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nebi bil oni na rolerih :) si predstavlate da bi kamenček dobo med kolice da bi ga vsipalo :) postavo bi rekord za najdalše kotanje po asfaltu B)

je mel vsaj kake ščitnike? .)

Ja sej z unim modelom bova enkat akcijo užgala pa bova šla do konca...on seveda na rolerjih sam mu bom dau čelado pa use ščitnike d če slučajno pride do pizdarije d ni hudih poškodb <_< :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa biv jest :D

Gdo je pa furu :huh:

Pa si biu kej modrikast po teli akciji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

furov je kolega biv sm pa samo umazan... sam to je bla tko najbl varna akcija kr smo jih takt delal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

furov je kolega biv sm pa samo umazan... sam to je bla tko najbl varna akcija kr smo jih takt delal...

Ma ja...sej sploh ne vidm možnosti kko bi se ti lahk kej zgodl...res varna akcija :wacko: :P ;)

S čem te je pa vleku???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vleku je z mojmu motorjam jest sm pa sedu na delu pisarniškega stola ... brez koles in une štange pa brez naslonjala :D sedu sm točn 5.1cm nad tlem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vse lepo in prov ampak saj čelado bi si lahk poveznu na glavo :angry: :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vse lepo in prov ampak saj čelado bi si lahk poveznu na glavo :angry: :P :lol1:

ja sej bi jo sam nekak nism računov da bova pršla na tako hitrost.... sm prčakvov da me vo v prvih 10m dol vrglo :wacko:

zej pa konc teh akcij k je mav :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej je itak pou te teme off topic :P

Pa zanima me a se ta tema o DTjki sploh kej puca k smo že napisal sm not sranja pa pou pa še nobenga zbrisanga posta nism zasledu :blink: :huh: .)

Drgač glede posnetka pa bi jst useen priporoču da se drugič kšne čelade umislte k izvajate takele akcije k čeprov ne prčakujš d se bi kej zgodil ampak se useen zgodi in je takt bolš d maš čelado kt d si brez!

Ej Jerry...kolk cajta si ti čaku na hendprotektorje???K men je majstr reku d jih dobim konc prejšnga tedna pa jih še zmeri nimam :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste tole nasmetil, nisem prišel skoz tole temo da se j... :yea2:

V glavnem DT 125 ccm, a se ga da tud po terenu pelat?

Kaj pa predelava na 18 km, a potem kaj ribne al ne?

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste tole nasmetil, nisem prišel skoz tole temo da se j... :yea2:

V glavnem DT 125 ccm, a se ga da tud po terenu pelat?

Kaj pa predelava na 18 km, a potem kaj ribne al ne?

lp

Rudi

DT se da dobr po terenu vozt sicer je mav težk motor ampak se da tud supr vozt.... za predelavo na 23KM ni treba nič kupit... ventil se naštela pa blokade iz avspuha uzame... ni pa to nč narobe ker je serisko delan za 23KM sam ga poj blokirajo za evropski trg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste tole nasmetil, nisem prišel skoz tole temo da se j... :yea2:

V glavnem DT 125 ccm, a se ga da tud po terenu pelat?

Kaj pa predelava na 18 km, a potem kaj ribne al ne?

lp

Rudi

Ja po terenu se da kr luštno pelat tale motorčk :OK:

Sm pa zdej neki po netu brskov in ugutovu d se da 125 mašine napedenat na 150ccm,175ccm pa tud 190 pa 210 sm slišu sam ne vem kako gre to kej na DT mašino...se pa teh kitov ne da dobit v Sloveniji da bi pa se kdo ukvarju z naročili pa uvažanjem iz tujine pa še nism slišu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabš kita... od DT cilinder se da zbrust do 160ccm :P pa drug bat notr... sam to jest nebi naredu ker je poj stena cilindra dost tanka (še vseen debela sam bi se po mojem mnenju dal zgodit pri zlo visok temperatur da bi počla :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!