Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ja men sicer ni normaln rob zica prov nč grd sam tole pa tud dobr zgleda :OK:

Pa ta ideja d bi uno gumo dau z amortizerjov uspredi pa če boš dau tako plastiko kt majo krose gor bo prou hudo izpadl po moje...dej si še spredne vilce na zlato pobarvi pa ohlins nalepke dej gor :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men sicer ni normaln rob zica prov nč grd sam tole pa tud dobr zgleda :OK:

Pa ta ideja d bi uno gumo dau z amortizerjov uspredi pa če boš dau tako plastiko kt majo krose gor bo prou hudo izpadl po moje...dej si še spredne vilce na zlato pobarvi pa ohlins nalepke dej gor :P ;)

nimam öhlins nalepk :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam se mi zdi pa da je dobra ideja če se ti že lub tolk ukvarjat s svojim motorjm :D ...sam bi pa meu neki dela s barvanjm .) ...Ohlins nalepke bi pa že stauhu nekje...če ne drgač si nalepko oblikuj pa jo natisn pa nes enmu d ti jo nardi :OK: ...sam morš res tisto tapravo svetlikajočo zlato pobarvat d bo kt original Ohlins :kva2: :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohlins nalepke se prodajajo v zupinovem katalogu,zastonj bi jih zdej pomoje težko dobil.nekej časa nazaj sm jih še jest mel,zdej jih pa ne talajo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sme bit preveč originaln da me navjo tožl.... sam se sploh ne vem če dela take vilce öhlins pomoje majo sam upsidedown .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah briga te...pač maš zlate vilce zato k ti je to lepa barva pol si pa še nekje Ohlins nalepke dubu pa nisi vedu kam bi jih dau pa si jih na vilce prpopov ;)

Pa ti nima zarad tega noben kej težit :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, jerry, pa kaka je razlika v km/h med navadnim in kolesarskim števcem??

danes sm dal gor gume dunlop k 550, včeraj pa mi je Primec ventil naštelal

danes se grem vozit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, jerry, pa kaka je razlika v km/h med navadnim in kolesarskim števcem??

hm... DT ma kr točn original števc... men je kazov original 3-5km/h man... sam se mi zdi logičn ker un števc ni biv narjen za kramprce k majo mav več obsega k druge gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... DT ma kr točn original števc... men je kazov original 3-5km/h man... sam se mi zdi logičn ker un števc ni biv narjen za kramprce k majo mav več obsega k druge gume...

Ja men isto nekak tko...do 50km/h mi kaže čist točno glede na une obcestne radarje k ti povejo kok greš,tm do 80 mi kaše moj števc ene 2 premal pol do 100 moj kaže ene 4,5 premal pr končni(120 po števcu)kaže pa ene 5-7km/h premal!

Dost točn...k če pogledaš kšne skutrčke jim kaže tud 20 preveč :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost točn...k če pogledaš kšne skutrčke jim kaže tud 20 preveč :wacko: :wacko: :wacko:

mja, pol pa prav, da mu gre 90, ga pa s 70 prehtis :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, pol pa prav, da mu gre 90, ga pa s 70 prehtis :lol1:

nč nemorjo an če jim števc laže...

str pregovor preavi: ˝ni vse yamaha kar se sveti˝ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

˝ni vse yamaha kar se sveti˝

:lol1:

:lol1:

:lol1:

sam ene maš pa tud take da sm skor vse v bajti zbudu k sm se režu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nemorjo an če jim števc laže...

str pregovor preavi: ˝ni vse yamaha kar se sveti˝ :lol1:

Kar je res je res!!!

Sam tole je pa zadetk u polno!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm su u avstrijo u heingericke pa sm dav za oba prblizn 4000 SIT. sta pa najmanjsa, kar so jih imeli. sam u SLO so skor senkat drazji. najbol se ti pa spalca doma nardit, ja ;)

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm to ne podpiram čist.ker tist kar ma jerry se podnev čist nč ne vid in če maš pol kšno nesrečo se lahko čist vsak k ma mal pojma vtakne v une žmigavce in ti teži da si kriv.seveda tud taki k jih ma boštjanP verjetno niso dovoljeni,ampak vsaj ne opazi se kuj da niso original,pa recimo vsaj nekej svetijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm to ne podpiram čist.ker tist kar ma jerry se podnev čist nč ne vid in če maš pol kšno nesrečo se lahko čist vsak k ma mal pojma vtakne v une žmigavce in ti teži da si kriv.seveda tud taki k jih ma boštjanP verjetno niso dovoljeni,ampak vsaj ne opazi se kuj da niso original,pa recimo vsaj nekej svetijo

se zej mam že drgač nrjen... taki k so zej se vidjo tud podnev... :D

bom enkt slikov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo na tel slik se jih vid... ampak so ugasneni... se jih pa vid tud če sonce svet točn vane... tko da so opazni... .)

post-18-1083523474.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej žmiguci sploh niso nujni za na cesto...pa tud štop lampa ne k smo že glih pr tem!

Tko d tud če si brez teh dveh stvari se ti noben ne more pr nesreči na to obešat...morš pa če si brez žmigucu roke stegvt na križiščih :BUA: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!