Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

17k .) ...kok je pa una tadruga maska???Kero maš pa ti namen uzet???Sam bi pa motor ubijalsko zgledu s kšno takole masko...morm najprej use zrihtat pol bom pa vidu č bom kej preveč bogt pa bi si neki tazgale umislu!

Ja pa tole s ščitniki bo kr hudo zgledal...sm ti dau idejo s tistimi Ohlins nalepkami :naughty: ;)

pomoje sta cene kr enake...

jest pa še ne vem kero bom... k una z 2 lučkama mi bol zgleda sam na motorju je pa lepša tadruga :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš kšno sliko s tema dvema maskama na DTjki???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja taprva je ubijalska :kva2: :kva2: :kva2: ...sam da bi meu jst ta motor še za kšno sezono bi si prov ubodu eno kros spredno strehco pa eno takole masko :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena... :kva2:

toj ista ja

lastnike tele DT je Basti Brach z nemčije se poznava tko prek foruma... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj ista ja

lastnike tele DT je Basti Brach z nemčije se poznava tko prek foruma... B)

Ja hudo...a ti je kej povedu če ma kej masino postimano???

Men se zdi d sm vidu d ma lonc drug kej vec se pa ne vid!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tip je že skor use menov kr se na dt menat da... u mašin ma zej en špotrn bat,več frgazr,naštelan ventil,pa športn avspuh... sam se bl ukvarga s stylingam k pa tuningam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk km bi su dt vec ce bi dau zobnike iz 16/57 na 17/57 ?

teoretično... 5-10km/h

praktično... zlo mav k pr DT že tko pr hitrosti okol 120 zlo počas pospešuje k zmankuje moči in je že mučenje če tišiš motor še naprej... če zobnik zamenaš boš pa mu pr tisti hitrosti še mn moči in bo še teži pospešvov.... tko da bi blo možn da sploh neb blo razllike u končni... pospeški bojo pa seveda slabši :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok mu pa kej stisne tale DTjka??? :hmm:

More kr trgat po moje če ma športn bt pa frgazar........... :kva2: :yea2:

Ja jst sm sicer bl razmišlu d bi dau uzadi še mal večji zobnik za bolše pospeške...zgubu bi po moje ene 5kmh sam pospeški bi bli pa po moje kr očitno bolši.......se bom pr serviserju pozanimu kok se mi to kej splača pa bomo zrihtal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kok gre unmu...

če pa zobnike menaš je pa tko an.... če ga mav zamenaš zgubiš mav hitrosti pa dobiš mav pospeška... če pa velik zamenaš pa zgubiš velik hitrosti pa dobiš velik pospeška....

ne morš tko nrdit da bi zgubu mav hitrosti pa dobu velik pospeška... pa tud če velik zobnike zamenaš ni dobr k po morš menat ko mav nor zato k ti tok pospešuje pa skos ga maš u nevem kašnih obratih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un ja morm nardit

od jogurtovga loncka da bo se bl brnew :D :D :D

po folk nav vedu kdaj maš motor pržgen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to so od računalnika 12cm ventilatorji?

Pa se to kaj obnese?

da od enih tastarih kompow za napajalnik hladit jah pr hitrosti se ne sam ce gres pa pocas al pa das na mestu pa fajn hladi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom še mal mojga serviserja povprašu kok se kej splača zobnike menat .)

Sej drgač men do končne sploh ni na tem motorju...jst k grem tistih 100,110 mi je čist dost k ni nobene vetrne zaščite pa ta motor ni glih namenjen nevemkerih astronomskih končnih dosegat tko d če bi mi šu motor(zdej gre ~125)tm ene 110 pa da bi se do teh 110 za šalo zvrtel mam raj bolši pospešk k višjo končno :kva2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo na vilcah ni nobene gume več... samo še karbon pa öhlins nalepke... res zgleda najbol :notworthy: :OK: sam še maska pa bo spredn del k je originalno res ˝grd˝ zgledov jabol....

je pa zadeva kr komplicirana za nrdit...

mogu sm odstrant cev od števca,premaknt cev od bremze,odrezat nosilc za ščitnik diska,odrezat nosilv k drži cev za bremzo,vilce vn vzet da sm gumo dol dobu..... :wacko:

kup komplikaci sam se splača :D ... vzel mi je pa dobre 4 ure dela :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja slika pride jutr... dons je zmankal časa k sm delov do pol 8h pol sm se pa sam še vozt šu k je biv lep vreme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!