Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

moj cdi je zablokiran od 4-6krpm in mi pobere navor... ubistvu mors cdi sam na enmu koncu odpret mal pa jumper prescipnt paj problem resen in motor bl enakomerno uleče. sam newem tocn na ker stran CDI-ja je treba to odpret :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

evo odkar sm se nazadne tle uglašov sej na mojmu motorju ogromn spremenil... od maske do auspuha do rezanja stranskih plastik itd....

tko da tlele mav slik

post-28-1096304257.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vrjameš alpa ne stal je vse skupej pod 30000sit :D treba sej znajdt O:-)

rezov sm pa bočne plastike... ne znam razložit točn kje. poglej kšno sliko original DT pa se vid razlika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo lepo si zrihtu ti tole mašinco :OK:

Dej mi povej kje si dubu podlago za števca k se mi full dopade :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podlago sm sam naredu... podri števc... spodej je zaliman tko da je kr mav na silo treba... po pa vzem ploščico vn jo dej u skener po se pa izživljej u photoshopu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podlago sm sam naredu... podri števc... spodej je zaliman tko da je kr mav na silo treba... po pa vzem ploščico vn jo dej u skener po se pa izživljej u photoshopu :D

Ja sam tole si pa fulll hudo zrihtu...a maš not v števcu navadno lučko pa ti pol modro vn svet al kko :hmm: :OK:

Ej bi šlo mogoče,da bi ti men to kar si ti ustvaru poslov po mejlu k sam photoshopa nimam pa tud pred bi jst najdu cajt za takle ustvarjanje :wacko: :)

Pa dej mi povej...na kasn papir pa si to ti printu---mogoče prosojnca??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,pa hudo masko maš :kva2: :OK:

A to je ena izmed tistih dveh k si slikce tud tle po temi limu ene par strani nazaj???

Kok te je pa pršla samo maska z lučmi pa žarncami pa vsm kar rabš da se to zmontera???A nosilc si mogu na motorju kej predelat,da si spravu to masko gor al vse direkt klapa?Kakšna je pa kej svetilnost teh luči...a to je ena za kratke pa ena za dolge luči...kakšni sta pa žarnci v teh space lučkah??? :hmm:

Evo...Jerry zasut z vprašanji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista podlaga za števce je naprintana na navadn papir in luč n svet skos sm mu modro lučko spodej sam se ne vid svetlobe skos.... maska je pa nova mislm da okol 70€ mogoč mal več... sam jest sm dobu rableno mav spraskano pa sm jo pobrusu pa prebarvov... drgač svet bol od originala ma pa dve halogenke notr... ena je krataka ena dovga ja...

pa na papirju zravn maske piše : for offroad use only

kao prepovedan za na javno cesto :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi pol prosm to ozadje števca pošl po mejlu če lahko,ker bi jst to dau na prosojnco al pa na kkšn podobn prozorn papir pa v števc modro lučko...mislm da bi hudo izpadl :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DT 125X ampak samo od 2005 naprej u sloveniji. serisko brembo bremze pa excel feltne. kr huda zadeva sam je pa še bl zabvlokirana ko prejšn model DT-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je fulllll huda tale tanova DTjka :kva2: :yea2: ...sam cena bo pa tud mal bol zasoljena .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nove DTjke so smeti po domače povedano, ozke gume, brez obratomerja, zablokirane, ful manj masivne zgledajo, dražje,....meni niso všeč

zanima me pa kako olje gre v mašino, DT 1999, odblokirana(končna 130)? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no jst se čist ne strinjam s tem da so tanove DTjke tolk slabe .) ...DT125X naj bi mela 15HP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest mam pa raj tastar model. predvsem zato ker novi nima obratomerja, kazalca temperature, ful je drazji, pa na pri pogled (v zivo) se mi je manjsi zdel kot stari model, manj masiven :? . res pa je, da je lepsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo od DTjkarjev(in drugih,seveda)za, da bi šli skupej 16.10 na MS srečanje...da ne bom glih edini 125 enduraš,če grem???

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo od DTjkarjev(in drugih,seveda)za, da bi šli skupej 16.10 na MS srečanje...da ne bom glih edini 125 enduraš,če grem???

LP

jest sm lih dav zimske gume gor ( cross :D ) tko da s tem gumam nam ke dol rinu mi jih je škoda za asfalt <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!