Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

jes mam vprašanje, al se mi splača kupt dt 125 l.92 ,22000km , za po makedamu brez reg., oz kok so kej deli dragi recimo blajrca, sklopka,bt...

kok je realna cena-srednje ohranjen :?

ker je tu 147 strani sem jih nekaj pogledal nazaj ampak nikjer zasledil odgovore na moja vprašanja :BUA:

prosil bi za vaša mnenja o tako starem motorju-vem da ne more bi tov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko starga hard enduro ti osebno ne priporočam....se posebej če je bil do zdej tud vožen sam po makadamu pa ni bil klih nevem kolk šparan :hmm:

Če se hočeš vozit po makadamu in brez registracije...in ob tem zlo uživat (more te bolit kurac za use kmete in policaje ki pizdijo :D :D )... si kupi enga krosa minimalno 98, 99 letnik...če ti finance do dopuščajo .)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če se ti ga splača je tvojaodločitev. drgač deli so pa pocen... bat 9000 obročki 7500... pa mislm da tud motor za svojo ceno velik preveč zdrži... saj men :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja DTjka je drugač kr fajn nakup,saj po mojem mnenju...gre fajn,mal se ga da še zrihtat,cena je čist ugodna(tud za rezervne dele),pa zdrži kr dolg...jst osebno mam 12300km pa še nobenga večjiga problema pa mašina je še ko nova tko da res dober nakup-saj zame :)

Glede tolk stare DTjke pa ne vem...je vseeno to zwajtakter in ma večjo obrabo mašine kt drugi 4-taktni motorji tko da praktično 13 let star 125 2-takter ne vem kolk se kej splača kupovt---čist odvisn kako je ohranjen!Če ga je npr.vozu en voznik z glavo k hladnga ni v obrate teru pa redne servise delu(lahk tud sam doma tist olje menu pa te pi***rije)pol zna bit motorček še kr fajn ohranjen drugač se pa po moje ne splača!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ne mislis po cesti vozit je pomoje najbolsa odlocitev kros motor. se pa strinjam, da je DT zelo vzdrzljiv motor (nekateri imajo cez 30k km s prvim batom!), deli so poceni, ni problemov z dobavo,... ne vem, sam se odloc :)

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm mislu kupt kros sam je to preglasno pa nimam prog za ganjat

sam men se zdi da bol da kupm dt l.92 z 22000km za dvakra mn cene kot dt l.00 z 250000km

pa še mn ga je škoda :devil:

zdej mam pa ponudbo DT 125 l.92 s 6000km :rolleyes:

al kdo ve kere barve DTjk so delal l.92(en je črno-modr drug pa belo-vijolčn) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm mislu kupt kros sam je to preglasno pa nimam prog za ganjat

sam men se zdi da bol da kupm dt l.92 z 22000km za dvakra mn cene kot dt l.00 z 250000km

pa še mn ga je škoda :devil:

zdej mam pa ponudbo DT 125 l.92 s 6000km :rolleyes:

al kdo ve kere barve DTjk so delal l.92(en je črno-modr drug pa belo-vijolčn) :?

Bi si skor upu stavt da ma zavrtene kilometre .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazte to kaj sm dons vidu :kva1: ...

Sred Ljubljane modra DTjka do konca naložena s prtlago,uzadi,spredi ob straneh pa sred tromostovja slika en japonček s madžarsko registracijo pa nalepko :D ---pol se je še mem mene pelu ene parkrat k sm čaku na bus!Sam kva sm pogledu k je tip iz madžarske pršu Lj mal pogledat :OK: B)

Pa naj še kdo reče da DTjka ne more bit uporabljena kot potovalen motorček :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dos sm kupu DT-ja 125, l.92 , z 5000km, realnih, sm se vozu pa mi čez avspuh meče ole. Kaj pa vm?

a spred pr mašin a vmes pr stičišču al zadej vn....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na potvajnu z DTjko tud mene sam to mot da me na vsakih 80-100km ritka začne bolet...da se pa zdržat tud ke do 150km---sam pol je pa definitivno treba DOL Z MOTORJA :D

@Matjaz87: Fajn da si dubu motor s tolk mal kilometri pa tok starga...čudn da ti pol meče olje vn če je pa tolk nerabljen :blink: :grrr

Drgač pa probi vzet dol auspuh pa mal poglej a je v auspuhu kje olje,al ti premočno mešanco dela al kaj je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje ven meče pri premočni mešanci ali pri slabem olju. pa še to-men ga je ven metal pri kratkih,mestnih furah kjer je veliko ugašanja in prižiganja motorja.ko sem šel na daljšo furo tega ni blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dos sm kupu DT-ja 125, l.92 , z 5000km, realnih, sm se vozu pa mi čez avspuh meče ole. Kaj pa vm?

ker ole uporablaš? men ven meče če uporablam Castrol TTS, pol morm pa tud auspuh (denfer) spucat ker ga ful zabije, na servisu je reku da ne zgori do konca, ker je u bistvu TTS za predpripravljene mešance. zato sm zdj začel uporablat Motul 600 pa je vse BP. v ceni pa tud ni velik razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm kupu motula 510

:hmm: a ni to olje za v mašino?če ti piše da je gearbox oil,pol ni taprav! kupi motul 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 510 powerlube 2T

dvotaktno polsintetično olje(rdeče barve)

proizvajalec: MOTUL Francija :D

šele zdej vidm da ni čis sintetičen :BUA: ,a motul 600 je čisti sintetik pa TTS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve koko je za cene zobnikov za DT kok so originalni? pomoje drago.... pa še švoh ketna je original k če so dragi orig. si bom jest kupu ene bl hard za ist dnar :) k moj taspredn ma vsga skp še 8 zob celih ampak zlo zenkih :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če kupiš komplet zdaj nevem točn kakšni prenosi z O-ring ketno je tam okol 25k sit(pomoje je spredi 16 zadaj pa čez 54) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16/57 je original razmerje .) nekak razmišlam o JT zobnikih in ČZ ketni... toj najcnej varjanta use skup pride mislm da pod 20Ksit :OK: pa kukr se sliš sploh ni to slaba roba sam pač neznane firme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa motor kr na 8 zobnikov laufa :blink: :huh:

Ti kej ketna preskakuje al pa kej podobnga???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A mogoče kdo ve kasno vlogo ma tista plastični črna ''škatlca'' pod tankom? Tukej pise, da je neki resonančnega, in da zgleda nekej pomen, če razširiš tisto luknjo. Zdej pa ne ne vem a bi jest to kar stran uzev al bi luknjo zvečov?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!