Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

ej a ma še kdo probleme z dt da mu zdej k je mrz ne vžiga dobr, se kr en cajt jebem pa že zavrti nrdi 2 obrata kokr da bo zalavfu pa spet crkne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nimam tud pozimi nobenih problemov...ko je res hladno pa full dovg ne kurblaš motorja mal zašvicaš ampak užge vedno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam... celo prejsno zimo sm se s sterko vozu u sql... pa je lih tko 2t ku DT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vse skupi lepo pozdravlam sn nov na forumi taka da...

Mam tdr-ko oa bi rad zadn lonc razrezo pa dal no perforirano cev pa volno da bi blo direkt vn brez pregrad.zanima me če je ker že pronu kej podobnega.Pa če kdo ve kakšn je not zadn lonc od gianellia al pa kej podobnga pa če bi mel moped dobr glaas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite, koliko denarja se splača dat za eno povprečno ohranjeno DT 125R, letnik 2000-2001, s 15 - 20 kkm?

Ja če je motor lepo ohranjen,garažiran,redno servisiran s servisno knjigo,od prvega lastnika pol bi se pogovrjal tam okol 450.000SIT,mogoče kakšnih 10k cenej,za povprečno ohranjeno mogoče še neservisirano DTjko se pa nebi pogovarju čez 380.000SIT .)

Težko ocenit...zate je povprečno ohranjeno lahko tist kar je zame razbitina od motorja brez vrednosti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, letniki 99 se prodajajo za 450, js osebno moje dtjke 99 letnik nebi dal stran izpod 400, ker se ne splača, poglejte kake cene so za druge motorje 95letnik cbrka je čez miljon, pa nov dt stane čez 900.

pa če mi lahko kdo pove, kako baterijo ma dt(specifikacije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sy sm vedu - zdej boš pa TI men trdiu, da nista mela huude adrenalinske zabave - tolk adrenalina ne spravita oba v 20 letih skupaj z navadnim surfanjem - o tej zabavi bosta gotovo pripovedovala vnukom ... razen, če se prej ne utopita na kakem drugen cunamiju

;)

he,he...primerjaš CBR z DT :lol: ...leta 95 je bla CBRa glih še enkrat dražja od DTjke...pa to da se za miljon 10 let stara CBRa prodaja ravn ne vrjamm,če pa se je pa pač noben ne bo kupu!

Drugo je če ma CBRa za 500k dodatne opreme+reaktiven pogon zastonj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups,tistale prejšna objava je mal zgrešena :oops: ...če jo lahko naj jo moderatorji zbrišejo(sicer pa itak to temo noben ne čekira :P )

U glavnm,tole sm hotu napisat:

hehe, letniki 99 se prodajajo za 450, js osebno moje dtjke 99 letnik nebi dal stran izpod 400, ker se ne splača, poglejte kake cene so za druge motorje 95letnik cbrka je čez miljon, pa nov dt stane čez 900.

...

he,he...primerjaš CBR z DT :lol: ...leta 95 je bla CBRa glih še enkrat dražja od DTjke...pa to da se za miljon 10 let stara CBRa prodaja ravn ne vrjamm,če pa se je pa pač noben ne bo kupu!

Drugo je če ma CBRa za 500k dodatne opreme+reaktiven pogon zastonj :)

Aja pa pozabo dodat da mam jst l.00,to se prav še en model novejšo od tebe,redno servisirana s servisno knjigo,zelo lepo ohranjena pa s 13.000km,še nekej dodatne opreme pa ne vem če bi jo prodau za več kot kakih 500.000,mogoče 530.000k SIT...zato je tud ne mislm prodat ker nikol nebi dubu zanjo tolk kolkr je res vredna...raj vidm da men služi še naslednih n-let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu sm samo povedat da so tiste tvoje cene tipa 380 premajhne, recimo xt 600, ki ga lahko primerjamo z dtjem, stal je 1.1 mio sit, stanejo letniki 96, 500-600k sit, je pa res da je dt 2takt, dobro moja dtjka ma že svoje kilometre 28k, pri 20k sm bat menjal, je pa ne bom prodal, ker se ne splača, mogoče čez kako leto, ko bo res vredna unih svojih 300k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al mate mate vsi pumpce za mešanco delat, al sami mešate :?

pumpca,pumpca...nism še slišu za DTjko k je nebi mela :unsure: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je en govoru da je dol dav pumpco ker je njegovmu frendu zaribu zrd ola(sam je pa res da ma l.92) pa v temi 1%mešance.. tut piše da je en dav dol pumpco, zdej pa res ne vem kaj nej nardim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je en govoru da je dol dav pumpco ker je njegovmu frendu zaribu zrd ola(sam je pa res da ma l.92) pa v temi 1%mešance.. tut piše da je en dav dol pumpco, zdej pa res ne vem kaj nej nardim :hmm:

ker letnik pa mas ti?

Ja, ce sam delas mesanco si najbl ziher, sam ko mors nujno it tankat in nimas olja sabo je pa kriza :blush: (no sej na vsaki crpalki majo olja za mesat, sam zelo verjetno ne tistega, ki ga uporablas) .)

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi d majo Castrol TTS povsod na vseh črpalkah in ti ga bodo z veseljem prodali(po mal višji ceni kt tam kjer se ga običajno kupuje) :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma najbl si sigurn če maš spraven motor,ki brezhibno dela,ker je po moje bolš da motor stalno sam dela skos enako mešanco ker ti enkat lahk daš ,25%no enkat pa 3%no mešanco...je pa res da se napake dogajajo in se ti pumpca zamaši pa si v riti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker letnik pa mas ti?

Ja, ce sam delas mesanco si najbl ziher, sam ko mors nujno it tankat in nimas olja sabo je pa kriza  (no sej na vsaki crpalki majo olja za mesat, sam zelo verjetno ne tistega, ki ga uporablas)

jes mam tut 92 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes mam tut 92 letnik

prjatu je mu tut 92 letnik in je delov sam mesanco (ne crpalka). zdej se pa sam odloc :)

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj zaj DT-jkarji ste cist zaspali??

sem namrec se en lastnih yamahe dt 125 RE, pa mam enih par vprasanj, ce mi boste znali pomagat, mam pa ta problem: stvar mi je zaribala(vzrok, je pumpica za olje, ce smo ze glih pri tem...), pa me zanima, ce je mozno in ce je, kje je mozno dobit bat za dt s premerom 57. na servisu so mi rekli, da je originalen bat mozno dobit z najvecjo nadmero 56.75, problem je pa ta, da mam jaz bat s toto mero ZE ZDAJ notri, ker je cilinder ze bil brusen(do te mere naj bi originalen bat obstajal v treh razlicnih velikostih). ce bi sel kupovat nov cilinder se itak ne splaca, ker je predrago, moznost je tudi vstavitev nove puse v cilinder, kar pa spet znese okoli 30k sit(vsj po informacijah plus bat, tak da mislim da je se vseeno najbolse se enkrat dat brusit, ce bi se dalo dobit bat taksne velikosti.

vsake uporabne informacije bom vesel.

LP, pa cimprej piste!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJEN!!!

Wellcome to the DT club B)

O batu žal nebi vedu nič pametnega...poklič servis Primec,po moje bi on znal kej pametnega povedat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, je pa hitro slo.

saj lastnik dt sem sicer ze dolgo, naceloma sn bil z njim sicer kar zadovoljen(mam okoli 25 HP), samo pupma za olje me je zdaj zaj*****. (pa se to me zanima- kje naj jo odklopim, morem vzet zobnik ven, al lahko samo tisto zajlo dol zmaknem??)

kje pa je servis primec? sam sem namrec iz stajerskega konca, pa nevem kje je to? kaj to je kaki pooblasceni servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!