Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

jest nrdim normalne vožne 160km brez rezerve, relaciska je pa blo tud že 210km brez rezerve ( dve ure brez pavze skos 110 <_< )

Kok pa natankaš v kestl brez rezerve?

Jst mam brez rezerve prb. 7-7,5l :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkt sm natankov 10.2L :kva2:

mij 200m pred pumpo crknu k je biv prazn pa čist do roba sm naliv .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol mam varetn jst 1l manjši tank...jst 9l maximalno spravm not!

Kok ti drži tank brez rezerve mene zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko jaz vem , a nimajo vsi dt 125 isto velik tank? :blink: :blink:

kr tank bi naj drzal 10 litrov, od tega je 1,8 litra rezerva, torej brez rezerve 8,2 litra. drugace pa jaz nardim tam nekje 120-130 km do rezerve pri cestni voznji, na terenu pa seveda manj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nardim okol 160 km sam se vozim tk kaka relacijska pa mal teren pa to...zanima me za športn filter??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mel kdo gume za cross gor al naprimer mitas E-09?? jerry ti se mi zdi da si dal enkrat neke slike z E-09, kako so se obnesle, po cesti pa terenu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po cesti je blo varetn bl švoh s kros gumami .)

po cest s krosgumam je še bol. se vozš ko supermoto gas u ovinku pa gre zadn konc po svoje :OK: drgač e-09 je kr uredu tud za cesto pa še dost zdrži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

ja to maš že res sam zna tko tud spredno gumo odnest...za zalagat je sigurn slaba kros guma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry, kolko cajta so ti zdržale E-09, kako se pa obnesejo po terenu?

e-9 mi drži šekr. sam jest mam dva kompleta gum e-08 pa e-09+c-05. e-09 sm mu od spomlad lan 2 mesca gor po pa polet cestne pa od oktobra do prejšnga tedna spet e-09. cesta jo zlo mal žre pa dobr se obnese na cest za teren je na začetku tud dobra sam jet mam že use štoflce zaoblene pa ni več tok fajn ma pa še 1cm profila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lastnik dtjev!zanima me če vam tudi pri visoki hitrosti začne tresti belanco.it to zelo močno!!zadnič sm se skor razleteu kr mi jo je ful začelo trest pa z rok mi jo je zbil!!a mogoče kdo ve ka bi lahk blo narobe?kaki lagerji mogoče al kak šrauf ni zategnjen zadost??povejte čimprej kr ga mislim pelat na servis zarad tega!aja pa trenutno mam 17800 prevoženih pa še prvi bat. dolgo časa je biu motor zaprt(z blokadami) a je zelo nujno da menjam bat??hvala za odgovore :P je mogoče kdo iz okolice celja za kako furo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja možno da maš feltno skrivljeno,čeprov ko sm jo meu jst nism nikol to doživu!Zdej ko je pa ravna pa sploh nič kej grozn ne trese!

Bat naj bi se drugač menu takrat ko zariba,obročki pa pri 18k!

Ti priporočam da motor zarad balance prec peleš h serviserju pa bo on to še najbolš ugutovu pa popravu pa ko bo motor že tm mu reč da ti naj obročke zamena pol bi mogu pa motor brez problema še dolg laufat!

Čist tko sm zvedu da če lepo delaš z motorjm pa da ni odblokiran bat drži tud preko 30k km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm bat menov pr 30K pa je odblokiran motor pa prov nč lepo ne delam z nemu. če ti trese balanco probej motor dvignt pa zavrtet gume skor sigurno bi mogu kej opazt k drugih razlogov za tko hudo tresenje mislm da ni. mogoče je feltna kriva alpa kšna guma ni čist enakomerno gor...

če boš pa obročke menov pa jih dej sam. ni prov nobena umetnost pa še stroške serviserja si boš pršparov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm ja mam odblokiran motor pa pol pravte da sam obročke:Duu super pa dihtungo je še treba menjat ane?amm ja na servis bom zarad vilc pelu kr nebi rad sebe pa lubice ubiu:D ej ka je ker od vas dau pod sedežu ko je filter tako gumjasto cevko vn?fuul bolšo štimo ma motor!!paa dejte no povejte če ste za kako furo al pa da se kr tk mal dobimo pa kj pomenmo:D kok ste pa kj stari vi?js bom kmal 18!no hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm ja mam odblokiran motor pa pol pravte da sam obročke:Duu super pa dihtungo je še treba menjat ane?amm ja na servis bom zarad vilc pelu kr nebi rad sebe pa lubice ubiu:D ej ka je ker od vas dau pod sedežu ko je filter tako gumjasto cevko vn?fuul bolšo štimo ma motor!!paa dejte no povejte če ste za kako furo al pa da se kr tk mal dobimo pa kj pomenmo:D kok ste pa kj stari vi?js bom kmal 18!no hvala za odgovore

tisto gumo mam že dovg časa zuni... pa par drugih stvari sm tud za zvok še naredu... sm pa str 17 in 362 dni. loh se kdaj kje zmenmo. s kje pa si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolo ti verjetno trese ker maš nisi centriral oz. si km udaru feltno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom tut hmal 18 pa sm takoj za da nardimo en DT zbor B)

Sm pa z Lj drugač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaa dj povej še kako skrivnost glede zvoka;)amm js sm iz okolice celja!pa pol praviš da bi js sam obročke menju na batu?btw js mam tud 97 letnik dtja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaa hmm:)tale filmček sm pa že js vidu nek 1x:) ja ej kako soboto se lah dobimo nek se zmenmo prej pa še moj kolega pride z dtju pa gremo na en kofe:)sam da js obročke menjam:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud movie...sam se mi pa 1.,2.,3. še 1X hitrej zvrtita k teb...če si sploh do konca stisnu!

Sej morm jst tud zdej tale filter zrihtat,pa mogoče bom še auspuh odpru vse ven pobrov pa nazaj zašvasu pol pa ceuga pokromat dau pa enmu modelu pelu da mi lonc s karbonom obleče pa pol sam še akrapović nalepko gor B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dušilc je treba mav predelat po pa je zvok dobr.

soundcheck

sicer je posnetk od lan sam zvok je skorej isti

Fajn zvok :OK:

Moja bivša Gilerca je tudi mela podoben, ampak še glasnejš pa bolj se je vrtel :OK:

Se mi je kar malo zluštal po njej :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!