Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

raj si poj z nemčije naroč DEP avspuh kromast. k ostalo j brezveze. kromiranje stane okol 20000 karbonsk dušivc bi pa odriginal grdo zgledov jk je že tko grda oblika...

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta tip ti ga menda za 3k obleče v karbon pa še pokroman bi biu pol pa karbon gor pa krom opbjemke na koncih....mislm da bi znal kr dobr zgledat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve oziroma ma predelano yamaho dt50r lentik 2000 al pa 01,kje ma ta motor blokade :? razen na cinspuli!Ker mam gor polini kit 65ccm in gre okol 85 a se da se kaj vec vn dobit iz tega motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!moja 2 kolega bota kupla yamahi dt en 99 letnik iz maribora drug pa 2000 letnik iz krškega.a kdo od vas prodaja ta 2 motorja:Dnj pove u kakem stanju sta kj,hehe in se vozite kj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve oziroma ma predelano yamaho dt50r lentik 2000 al pa 01,kje ma ta motor blokade  :?  razen na cinspuli!Ker mam gor polini kit 65ccm in gre okol 85 a se da se kaj vec vn dobit iz tega motorja?

Sicer je tole tema o DT125 ampak dobr...jst sm slišu da ma motor na cinšpuli blokado in ko to zamenaš gre motor preko 80km/h,pol varetn da je avspuh kej zablokiran če maš pa še 65kit bi ti pa mogu it motorček vsaj kašnih 90km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam taki motor!Ce das ven samo blokado na cinspuli ne gre nikol nad 80,ce pride do 70 pa se to bol tezko!Mogoce ce zravn menjas se auspuh z originalnim pa nikol!Mam ven vzeto to blokado in polini kit 65 pa gre okol 85-90.Ce bi se menjo auspuh in zobnike bi mogoce spravo na okol 100,pa ze to je velik!Je pa zelo udoben motor!

P.S.Prodam ga za 300k,ce kdo kupi, sem pa iz okolice Brezic!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_fmx_! Ka mogoc ves ce ma tist motor se kaj drugiga gor,npr kit,kaki kovcek in podobno pa ce je iz okolice krskega ali malo dlje,ker jaz sem od krskega vstran slabe pol ure!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sej mogoče kje v vseh teh postih piše, ampak kdo bi to iskal. A kdo ve če ima Yamaha DT125 tudi kak ventil v izpuhu, tako kot Kawasaki kmx125(KIPS)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ima ga! mene zanima če ima kdo športni filter za yamaho dt125 za prodat al pa ga lahka kje zrihta nujno!!se kj vozite dt-jci;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja DTjka ma YPWS-Yamaha Power Walve Sistem če se ne motm...stvar ma podobno vlogo kot RAVE ventil kokr jst vem!

Vozmo se pa itak non-stop!Jst sm biu zdej v sredo na grobniku s svojmu motorčkom,v četrtk na Krimu,v petek v Portorožu!Mal več kt 800km v 3eh dneh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka mi noben noče povedat kje bi dobu športn filter za yamahco??da bi še kj bolša štima bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej mam jest tle en butast predlog :blush:

sam glede na to da je po sloveniji kr velik yamah dt 125.... a bi biv kdo za DT meeting :? zej k vreme postaja mav toplejš pa tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej mam jest tle en butast predlog :blush: 

sam glede na to da je po sloveniji kr velik yamah dt 125.... a bi biv kdo za DT meeting :?  zej k vreme postaja mav toplejš pa tko...

Lahk...jst prec pridem :OK:

Sam smo tok razmetani pol cel sloveniji da ne vem kje bi se zmenil da bi jih velik pršlo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislm da bi bla lublana najbol k je dost enak do ke z vseh koncov... sam bi blo treba folk informirat k jih je sam par tle na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko se res zmenmo!

Al bi pa mogoče še TDRke povabil da nau sam 5 DTjk pršlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! ma tukej kdo kake izkusnje z novo DT125X oz DT125SM (ista stvar)?

Zgleda hudo, 2T.. Cena je milijon.. Kar je cudno, ker pride pa XT125X (4T, supermoto verzija) 650k..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! ma tukej kdo kake izkusnje z novo DT125X oz DT125SM (ista stvar)?

Zgleda hudo, 2T.. Cena je milijon.. Kar je cudno, ker pride pa XT125X (4T, supermoto verzija) 650k..

supermoto so itak mal dražji. sam se mi zdi da xt125 ni tok pocen. iskušn varetn bl mav kdo da ma k je zadeva dost nova. je pa standart DT mašina pa gesštel pa vse te zadeve. ma pa celotn brembo zavorn sistem pa excel feltne... mislm da more bit kr fajn zadeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

am, jezus ta yamaha dt125x stane nova 730 k, ne pa milijon ker jo imam namen tudi kupiti, pa me malo zanima kaj vse bi moram narediti da bi pridobil na km/h in konjih ne mislim pa ne vem kolko denarja vlgat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je najblojše da začneš počasi brat teh 157 strani, pa boš izvedel marsikaj. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja o tem smo itak napisal že boga pa pol...čist na kratko...

da se zamenjat celotn auspuh(pridobiš še največ)pa da se naštelat ventil izpušnega sistema-YPWS tako da dobiš cca 3-4HP gor to je pa več al manj to...vse ostalo,športni bati,kit 175,predelava štroma in še kašne druge zadeve so pa že mal globlji poseg v motor,ki jih osebno nebi priporoču ker varjetno kr dost zgubiš na življenski dobi motorja,glede na to da je to zwajtakter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, jezus ta yamaha dt125x stane nova 730 k, ne pa milijon ker jo imam namen tudi kupiti, pa me malo zanima kaj vse bi moram narediti da bi pridobil na km/h in konjih ne mislim pa ne vem kolko denarja vlgat

boš mogu mal začet po cenikih gledat:

DT 125 R (endura) je 3.901 Euro

DT 125 SM (supermoto) je 4.216 Euro

XT 125 R (enduro) je 2.863 Euro

XT 125 SM (supermoto) je 3.053 Euro

Opozorilo: XT je štirtakt in ni za ludi večje od 1.65 m, razen če rad kolena grizeš in gre mal več kot mesti zelenc.

V tolarje si pa preračunaj sam, tak kot dela njihov uvoznik iz Krškiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!