Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Hvala za odgovore! Bom kar yamaho dt vzel :OK:

Kolko pa ma kaj km zablokirana?

a mislš kolk gre ti piše zgoraj cca 110-120 odblokirana sm slišou da gre pa tut do 140km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mi je crklna že 4. sveška :( motor mam pa dobre pou leta mau čudnu kar od enkat crkne k da bi benze zmankal :?

jutr grem po novo svečko in bo sigurnu na prvo užgou sam jest sm zdaj naliu bencin z 100 oktani morde je tu krivo. No to svečko sm pa dns menou zdaj zvečer je že prebijat začela :doze: aja pa prej enkat sta mi dve varovauki pregoreli zdaj sm pa dau par lasku od kabla taku da zdej je blu tu uredu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mi je crklna že 4. sveška  :( motor mam pa dobre pou leta mau čudnu kar od enkat crkne k da bi benze zmankal :?

jutr grem po novo svečko in bo sigurnu na prvo užgou sam jest sm zdaj naliu bencin z 100 oktani morde je tu krivo. No to svečko sm pa dns menou zdaj zvečer je že prebijat začela :doze: aja pa prej enkat sta mi dve varovauki pregoreli zdaj sm pa dau par lasku od kabla taku da zdej je blu tu uredu :?

A tebe mal štrom zeza? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj spet dela sam zdaj se mi je pa zajla od sklopke utrgala shit :BUA: ta dtjka je pa res :alien1: tak da sse mi zdai da bi kar :SS učasih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kakšni so vaši utisi o louisu in ali se da z njimi kaj zment po inglish al pa nor. da bi pokazou iz kataloga kaj hočeš :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a notr v trgovini?

ja se da zment iz kataloga ubistvu še najlažji tko, k znajo bl mal english sam za zment pa že!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mi je crklna že 4. sveška sad.gif motor mam pa dobre pou leta mau čudnu kar od enkat crkne k da bi benze zmankal trance_11_confused.gif

jutr grem po novo svečko in bo sigurnu na prvo užgou sam jest sm zdaj naliu bencin z 100 oktani morde je tu krivo. No to svečko sm pa dns menou zdaj zvečer je že prebijat začela trance_16_dozingoff.gif aja pa prej enkat sta mi dve varovauki pregoreli zdaj sm pa dau par lasku od kabla taku da zdej je blu tu uredu trance_11_confused.gif

Ti kr lepo tanki 95- oktanski bencin pa navs mu teh tezav. To da te elektrika jebe je lohka 80% zard bencina! :huh:

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a kdo ve kolk kilometrou se da nardit z rezervo če vozs skuz pod 90km/h oz z normalno hitrostjo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm jih učer naredu mal čez 30...tok kot ponavad,s tem da jst čist skos tiščim pa navuijam do konca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa glede bencina...

men moj motor dela najbol če tankam 98 na petrolu not probu sm pa že tut to tanovo 100tko na OMWju in še zmer raj na 98 ostanm!

Drgač naj bi pa velal več oktanov k ma bencin bolš je ker 2T motor manj klenka,se lepše maže,izgoreva,uglavnem za ta motor je 98 idealn bencin!

Je kdo od vs tut mogoče že opazu da če držiš motor v visokih obratih(recimo 8k rpm)z čist mal gasa kako začne klenkat...men se to kr redno dogaja...odkar tankam 98 mal manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dt je predpisana svecka br9es .)

Ja sej tudi za NSR, sam so te bolše :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo koga ki prodaja dtja po kosih, zanima me masina, od tdrke pride tudi v postev, hvala

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moreš vedet če je bil menjan bat, kje in kako so bli servisi delani, to vpliva na ceno. če ni bil bat menjan se ne splača, po moje, plastike ma barvane zgleda. blatnika ni, kovček ma. ogledala za registracijo. če misliš offroad vozit rabiš druge gume. ima vdrtino na rezervarju. ne verjamem da bi js dal 280. js mam 99, res da 30k km redno vzdrževan pa mislim da ne bi prašal več kot 350, če bi prodajal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor je res kar dost star in ne vem če je ta letnik vredn te cene...mogoče če bi biu v nulo ohranjen kar pa v 12ih letih mislim da ni!

Drugač pa morš v zakup vzet da so pri tok starem motorju varjetno kilometri prevrteni vsaj za kakih 10-15.000km nazaj!sicer pa to kšn majstr hitr opaz ker se 10.000 km ne da kr tko skrit!bat varjetn ni biu menjan ker bi blo to tut omenjen!Drugač se naj bi pa pr teh motorjih bat menju pri 24.000km tko da kr računi še na ta strošek!Če servisi niso bili delani se pozanimej na kolk časa je stric sam menju olje,ktero olje je dau v mašino(s tem lahk tut ugotoviš kok je kej sam cenil ta motor),kolk krat je menju ploščice,ktere ploščice,ali je prvič menjan disk,kako je z menjalnikom,sklopko-blo že kdaj kej menjano,kdo je vse ta motor vozil(če je biu to kšn njegov mladoletni nečak ki se je uču vozit na tem motorju lahk veš da se ni lih najlepš delal s tem motorjm).

Po moje če je motor BP ni vredn preko 250,260 jurju!

P.S.:

Za registracijo ne rabiš špeglov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!