Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

za dt se dobi gianelli v sloveniji mislm da edin. poj maš pa še dep athena arow spees... ful jih je uglavnm sam se teško dobijo. kit je pa athena 170. sam ga u sloveni še nism vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dt se dobi gianelli v sloveniji mislm da edin. poj maš pa še dep athena arow spees... ful jih je uglavnm sam se teško dobijo. kit je pa athena 170. sam ga u sloveni še nism vidu

dons sm v salomoncu najdu da en proda gianelia za dt če kdo hoče cifro jo napišm sam če se bom spolnu kam sm ga vtaknu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm prodau dt 125 letnik 97 za neverjetnih 370k:)tk da počas se poslavljam od 125 klase,upam da dobim čez 1 mesec za neomejeno:Daid :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm prodau dt 125 letnik 97 za neverjetnih 370k:)tk da počas se poslavljam od 125 klase,upam da dobim čez 1 mesec za neomejeno:Daid :OK:

kok km je pa mela??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

momci moja YaMaHa dt 125 r je že pr men u garaž, prda je huda k s**** sam NIKAMOR NE GREEEEEEEEEEEEE (sm še navajn na aprilijo rs 125)

Popravljeno . Popravil aprilia 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

momci moja YaMaHa dt 125 r je že pr men u garaž, prda je huda k s**** sam NIKAMOR NE GREEEEEEEEEEEEE (sm še navajn na aprilijo rs 125)

Heh :D

A je še čist original...za začetk ti priporočam da odpreš ventil izpušnega sistema(men je to naredu serviser)-zadevca ma prb.4HP več po občutku pa kr ornk več moči!

Ma kolega isto originalno DTjko jst pa samo ta ventil odprt pa niti v pospeških niti v končni tut bliz ne pride...res se ful pozna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh :D

A je še čist original...za začetk ti priporočam da odpreš ventil izpušnega sistema(men je to naredu serviser)-zadevca ma prb.4HP več po občutku pa kr ornk več moči!

Ma kolega isto originalno DTjko jst pa samo ta ventil odprt pa niti v pospeških niti v končni tut bliz ne pride...res se ful pozna!

sej bi pe še ni keša spomlad pa!!!!!: blokade vn, druga maska iz louisa, drugi ščitniki rok od super moto, zadnj strehca gre dol pa podobn nosilc gor k ga ma yamaha r6 2006, ta male žmiguce, super moto feltne gor pa ta široke valarje, spredaj strhca od yzf aja pa še servis na 6000 km bo treba... :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA :lol1:

Če ti pa to rata pa svaka čast :worship:

Našteu si za samo prb. 200 jurju materiala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih za feltne še ne vem drgač pa maska 17k strehca 6k nosilc bom sam naredu pr sestrini firmi, mali žmiguci par evrov ščitnike rok mi bo frend zrihtu za par prešernov... če sm pa še kej pozabu napisat pa povej... (servis 15-20 k)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, momci prosm ne se jezit ampak a mi loh kdo pove ke ma dt 125r l2003 blokade oz. kak se jo da napilt :? ma se mi ne da brskat ke ste to pisal :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, momci prosm ne se jezit ampak a mi loh kdo pove ke ma dt 125r l2003 blokade oz. kak se jo da napilt :?  ma se mi ne da brskat ke ste to pisal :wacko:

tuki mas vse razložen kako se odblokira, tuning,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh :D

A je še čist original...za začetk ti priporočam da odpreš ventil izpušnega sistema(men je to naredu serviser)-zadevca ma prb.4HP več po občutku pa kr ornk več moči!

Ma kolega isto originalno DTjko jst pa samo ta ventil odprt pa niti v pospeških niti v končni tut bliz ne pride...res se ful pozna!

a se da to doma naredit kje se nahaja ta ventil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih za feltne še ne vem drgač pa maska 17k strehca 6k nosilc bom sam naredu pr sestrini firmi, mali žmiguci par evrov ščitnike rok mi bo frend zrihtu za par prešernov... če sm pa še kej pozabu napisat pa povej... (servis 15-20 k)

Ja si povedu prb. prov samo za supermoto feltne+gume sm se tut jst že zanimu ko sm mogu sprednjo menjat(pa zadno bi mogu tut sam ni keša)in se je serviser sam nasmeju pa reku če nimaš 500evrotov u žepu se bova težko kej zmenila .)

Glede na to da je originalna nova sprednja 40 jurju je kšna zajebana SM feltna sigurno vsaj 2X če ne 3X dražja .)

ej, momci prosm ne se jezit ampak a mi loh kdo pove ke ma dt 125r l2003 blokade oz. kak se jo da napilt :?  ma se mi ne da brskat ke ste to pisal :wacko:

Emmm...da se odblokirat ventil izpušnega sistema(like I did :OK: )pa auspuh se da zamenjat to je pa več al manj to...že s tem bi mel motor od oka okol 23,24HP tko da vse kar rihtaš bol od tega se mi ne zdi smiselno ker je motor še zmer 2T in se bi pol vse hitrej kvarlo in obrabljalo!

Drugač pa kokr vem se da še neki na elektronki zrihtat,da se kit 175 nabavit pa po moje bi se še kej najdlo sam škoda motorja .)

a se da to doma naredit kje se nahaja ta ventil :?

Ja o tem ventilu smo že okol 50 strani nazaj razglablal na veliko...fora je v tem da obrneš ta ventil za tolk pa tolk stopinj in ma motor prb. 17-18HP...poiščte uzad nek kjer je vse lepo napisan,poslikan samo jst se tega sam doma nebi spravlu čarat...daš 5 jurju al pa še to ne serviserju pa maš vse tko kot je treba nareto B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!