Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Ta poštnina po sloveniji je noro draga :blink:

Js zdle dost naročam, pa vedn je okol dva jurja za manjše pakete....

Ko sem pa iz tujine (pajke(ptičje)) od enga rejca naroču, je pa reku da po celi evropi 5eur. pa dostava od 2-3dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako. Kupil bom 125 (najverjetneje 4t, rečte kar hočte). Zakaj, nevem, rad bi se fural tud po avtocesti ( z skuterjem šol enkrat po nesreči lol :D ), kam šol brez skrbi... ;) Nimam želje po nekih super hitrostih (čepro je zakon, sam dobr), čez ovinke bo šlo tud z 4t dost hitr ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEJZ mau off topic sam zakaj prodajas motor???a bos mocnej kupu(125)..POL PA GLEDU KAKO TE SKUTERISTI PREHITEVAJO :D

Skuteristi prehitevajo... khm... šala? :D

Je tako. Kupil bom 125 (najverjetneje 4t, rečte kar hočte). Zakaj, nevem, rad bi se fural tud po avtocesti ( z skuterjem šol enkrat po nesreči lol :D ), kam šol brez skrbi... ;) Nimam želje po nekih super hitrostih (čepro je zakon, sam dobr), čez ovinke bo šlo tud z 4t dost hitr ;)

LP

Z 4T niaš kaj delat na avtocesti... Pa avtocesta tako ni zanimiva tudi če maš 2T. Raje kake ovinkaste ceste izven naselja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :) Ampak včas pa k rabš kam hitrej pridt pa se splača it na avtocesto :) Bo pa itq šol moped dost tud za par km po avtocesti ;)

LP, Nejc

edit: avtocesto pa sem omeni zato, ker sem letos enkrat nenamenoma fural po njej z skuterjem :D (takoj k je blo možno pol zavil dol hehe)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drekpumpe :lol1:

ja res je...pa k lih kupujš 4T...js ga mam tud (sej vrjetn že veš) in se morm pohvalt z njim d je bla res dobra naložba, sploh pa tkule za kšne podeželske turce po ovinkastih cestah...ka ti nuca nek orenk motor sej več kot več se ne morš pelat...na avtocesti sm pa tud biu sm ni fore...sploh 110 po ravnini je 17567815517654x bol dougočasn k 70 po ovinkih :grim

sicr je pa tu :topic: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja nucam pomoč pred nekaj časa sem reku da aerox noče in noče it u klanc pa ste rekl da je povratna vzmet

zamenov sm original vzmet valčke jermen fedrčke celo dizo sm dal original nazaj original filtr gor pa še zmerej ne gre pomoč kaj je še lahko narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej drž gobc če nimaš kej bul pamtnga za govor jaz sm uprašov za nasfet ne pa da mi bo tlee en kurac mali teživ

no no umiri se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej si bogi, tule pizdiš neki na druge, k bi rad d ti neki pomagajo, poveš pa nič, v vsakem postu eu podatek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mors powedat kwa mas use predelano oziroma kaj si zamenjal da ti lazje pomagamo k ce bomo mi spraseval pa ti pisu ja pa ne bomo glih do leta 2010 ugotovl.

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm sej sm že miljonkrat povedov da mam sm filtr polini e5 sport pa blokade uzunej zamenov sm pa že povratno pa sm dal original in polini zeleno pa nč ne pomaga in jermen sm dal original pa valčke sm pa že monov 4g 4,3g pa original sm tud probov pa ne gre u pofukan klanec zmerej se ustav u sred klanca pa iz avspuha kr iskre letijo

pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm sej sm že miljonkrat povedov da mam sm filtr polini e5 sport pa blokade uzunej zamenov sm pa že povratno pa sm dal original in polini zeleno pa nč ne pomaga in jermen sm dal original pa valčke sm pa že monov 4g 4,3g pa original sm tud probov pa ne gre u pofukan klanec zmerej se ustav u sred klanca pa iz avspuha kr iskre letijo

pomoč

em polini filter e5 sport? :photo: malossi e5 filter je. aja pa ka si si sam zamenjal filter? in si si nastavil fergazer tako treba? pa filter daj dol pa daj orginal airbox gor ker ti bo bol šol in manj pil .) športn filter je samo za kakšne predelave :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!