Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

Prvič:

Zračno hlajeni skuterji gredo dosti manj od vodno hlajenih.

Drugič:

Zraven si dobil lažje valčke, kar bi moralo občutno izboljšati pospeške.

Tretjič:

Lažji valčki=Manjša končna hitrost.

Četrtič:

Daj not stare valjče (orginalne) pa bo končna večja 80kmh.

P.S.

Če pa ti slabo potegne pa je nekaj narobe in ga pelji na servis. In še to, si dal ven vzeti elektronsko blokado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S "tretjič" se ne strinjam... Mogoče se nekaj pozna, vendar ne toliko da bi bilo vredno omembe. Če greš iz 12g na 4g bo mogoče končna hitrost manjša za 5km/h...

Tud iz fizikalnega stališča - lažji ko so valjčki, hitreje jih razmeče okol in hitreje se jermen navije... do neke točke, ki pa ostane enaka pri lažjih IN težjih valjčkih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene res zanima kje ima speedfight2 elektronsko blokado. Če jo ima res notri mi lahko kdo natančneje razloži kje je in kako se odstrani.

Hvala za odgovore !!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ko jih bos dal not, mi potem sporoči, kakšni so pospeški, da bom potem jaz tud dal težje not, če bo OK.

Kaksen avspuh pa maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote napisal sem da so pospeški OBČUTNO boljši, da pa je končna slabša (brez kakšnih pridevnikov). Torej manjša razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te govoriš, speedfightu čisto malo števec švingla za 1 ali pa 2 km/h. Ker ko je mene radar dobil sem imel na števcu 75km/h radar je pa pokazal 74km/h Zdaj pa presodi sam komu šingla števec.

Lepo se imej naprej 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj do 75 še kaže ok samo pol pa začne zelo lagat. enomu sošolcu kaže 105 jas pa ga prehitim za 5 ko mi kaže 100. meni laže še dodatnih 5(merjeno z avtom) tako da skupaj to znese 15km/h preveč(toliko o natančnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem za enega, ki si je zdaj kupu speedfighta 2 , pa mu pride komaj do 50 km/h, to pa zato, ker ga pac ni dobro zvozil in ga je nonstop tiscal do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...zj avspuh sm že kupu in to leovinci zx, valjčke mam pa 8,4 gramske. Zj je pa stvar taka: Do 10 km/h je ćist mrtev pol pa lepo stegne....to pravjo da je normaln sam mam pa en drug problem. Recimo da se pelem 60 pa da je en strm hrib bo komj gor prlezu - koj zgubi obrate. Če pa recimo štartam 10 m pred hribm bo pa gor stegnu tko da sam gledaš. A kdo ve kva je to. A se bo avspuh še kj ulavfou - zj mi gre 85 km/h, mam ga pa 1 dan??!!

Lep pozdrav, pa se že vnaprej zahvaljujem za odgovore :D!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi ti rekel, da nimaš težav z pospeški. Jaz še vedno nevem, katere valjčke naj dam not. Sedaj mam 5.5g pa mi potegne pri 20 km/h. Kakšen predlog?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

mene sam neki zanima..

a kdo ve, če se da na speedfight 2 montirat izpuh Leo vince SPRINTER..k ga lohk za male pare dobi..sicer na strani ne piše, da bi ga lohk, sam možno da še niso dopolnal..oz da kot speedfight mislijo oba modela..ker čudno da ne piše posebej 1 & 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni razlika med 1 in 2 sam v plastikah in barvi?

Leo ZX gre pa definitivno gor,za druge pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni razlika med 1 in 2 sam v plastikah in barvi?

Leo ZX gre pa definitivno gor,za druge pa ne vem.

Je v motorju tut razlika..oz možno, da je motor isti, sam pa ni dvoma o tem, da je v dvojki ful bolj zablokiran kot v enki, ker grejo enke ene 5-10km/h hitrej..torej okol 90..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!