Skoči na vsebino

GOLF V : ASTRA


CBR-RR

Priporočene objave

Če bi že moral izbirat med tema dvema, verjetno Golf V;

drgač pa je boj že odoločen, hehehe ;) !!!

:devil: :devil: :devil:

post-17-1076246342.jpg

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOLF V -- avto za ljudi, ki mislijo, da obstaja samo VW in nič drugega na tem svetu.

Ne glede na vse, kapo dol pred nemci, da uspejo za tak denar prodati takšen traktor in sranje od avtomobila. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma traparija tokle dnarja za tolk avta...sej ste dal že gor tolk primerov o cenejših in (ali) boljših avtih da je čist jasno da pretiravajo.

drugač smo šli pa v petek na testno vožnjo novga golfa.od zunej mi sigurno ni všeč.notri pa kar vredu,samo spodnji del armature in večino plastike po notranjosti je res cheep zadeva,taka svetla,trda...drugače kar prostoren in nemško trd (kar mi je všeč)

mislm da VW samo izrablja dobro ime GOLF in ga proba čimbolj prodat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRUGAČE JE VW TOTALN PODN ZA 3-5 MILJONOV DOBIŠ ŽE HUDO DOBR AVTO IZ DEŽELE VZHAJAJOČEGA SONCA SEJ SI LOHK TO POGLEDATE ŽE PRI SVOJIH KONJIČKIH SEVEDA PA KUPIŠ EVROPSKI AVTO ČE TE SKRBI DA MEHANIKI NEBI BILI LAČNI :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trco: ne se dret (izklopi "caps lock" ;) )

Nisem vedel, da je cena za novo astro tako velka.Sprva je blo rečeno, da bo nekje med Focusom in med staro Astro :hmm: svašta.

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa garancije pri hyundai vozilih tice - mar niso te dolge garancije podane samo za motor in menjalnik, za ostale sklope pa ne?

Lep pozdrav,

Andrej.

3 leta ali 100.000 km je v garanciji celoten avto, četrto leto pa samo motor in menjalnik. A morda ni dovolj???

Koliko nudi VW, kot (za nekatere) pojem kvalitete??????

Kaj bi se zgodilo, če bi v VW dali takšno garancijo, kot jo ima recimo Hyundai???

VW gre v maloro v nekaj letih!!!

P.S. Ali je boljši golf ali astra, pa je trenutno čist brezpredmetno ocenjevat, ker šele čas pokaže svoje; po tradiciji pa bi dal prednost astri.

P.P.S. Za ta denar pa absolutno nobenemu, ker je ogromno boljših opcij na tržišču za podoben denar.

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj nemskih (npr. BMW, mercedes itd.) proizvajalcev ne daje vec garancije temvec samo se zakonsko obvezno "gewährleistung" (slo izraza ne vem).

"garancija" je prostovoljna obveza proizvajalca o tehnicni brezhibnosti izdelka za dolocen cas, "gewährleistung" je zakonsko predpisana obveznost proizvajalcu o prevzemu dolocenih stroskov/popravil.

majhna a fina razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"garancija" je prostovoljna obveza proizvajalca o tehnicni brezhibnosti izdelka za dolocen cas, "gewährleistung" je zakonsko predpisana obveznost proizvajalcu o prevzemu dolocenih stroskov/popravil.

..kolkor jest vem, je garancija prav tako obvezen dodatek k izdelku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj nemskih (npr. BMW, mercedes itd.) proizvajalcev ne daje vec garancije temvec samo se zakonsko obvezno "gewährleistung" (slo izraza ne vem).

:blink: :blink:

Kako je to tocno - s tem priznajo da ne upajo vec dati garancije ali kako? :?

A nima ravno Mercedes eno ful dolgo garancijo, ce nekaj doplacas, ne vem vec koliko let, itak je bil pa nepreverjen vir ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale golf V bo po mojem cez 5 let tako zastarel, da ga noben nebo htev pogledat! Oblikovno mislim. ..je pa Golf vrjetno boljsi... ampag grsi! VW-ju pa zelim, da bi vsaj 7-8 generacija golfa bla tolk vizualno privlacna, kot je sedaj ze 3 leta star peogeot. Moje skromno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedel v novem Golfu. Mi je bolj vsec kot na slikah ceprav je Astra še vedno na prvem mestu. Všeč so mi sedeži ki so ravno prav trdi, školjkasti, z dobrim bočnim oprijemom in mali, športni volan. So pa sedeži nameščeni dokaj visoko tak sem s svojimi 193cm z glavo čisto do strehe. Pregled skoz šipo je tak-tak, nije baš nesto, se mi zdi pri IV boljši. Armaturka pregledna, ampak deluje preveč plastično. Tudi zadnja klop zgleda O.K. Kuferama pa nisem odpiral in ne vem kak zgleda. Ne zdi se mi pa dovolj drugačen od VI da bi se splačalo 4 prodat in kupit tega, pri prejšnjih serijah so bile razlike bolj očitne. Škoda da ni zraven še Mazde 3 in Astre :D :topic: Jao pa danes sem vido v mestu Merivo, bi jo mel rajši od katerega koli od teh :wub:

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo hotl kupt Golfa 5ko, ker smo do sedaj imeli 2jko in 4ko pa smo hotl se 5generacijo ampak smo se raj odločil da damo 500k vec za Hyundai Santa Fe! :)

morm rečt da nam ni žal! celo obratno! Smo zelo zadovolji in veseli! Res se je splačalo in je dobra investicija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se je splačalo in je dobra investicija ;)

ne vem če ne bi bila boljš investicija Golf....bi bolj držal ceno po moje.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če ne bi bila boljš investicija Golf....bi bolj držal ceno po moje.... :hmm:

gre se zato, če auto kupujes za 6-7let? potem se ti hyundai veliko bolj izplača! servisi so veliko cenejši, pokuri samo 1-1,5l vec na 100km glede na to da ma skoraj 800kg več pa še terenc je! gre se tudi za varnost!

razmisli kako bi bilo če bi se čelno zaletela Golf 5 in Hyundai Santa Fe? golf bi šel pod terenca terenec pa nad golfa! tukaj se pojavi tista varnost, ko še gledaš da ma golf priblizno 1300kg sanra fe jih ima okoli 2000kg.

mi bomo dali okoli 6.500.000sit za Santa Fe! Podatki pa so taki:

- 2.0 Crdi VRT (125KM)

- 4-kolesen pogon, ki se samodejno vklaplja po potrebi

- 4 Airbagi

- avtomatska klima

- in še en cel kup opreme

Dodatna oprema!

- zatemnjene šipe

- usnjeni sedeži z ogrevanjem

- radio (CD)

- loki

- 18'' feltne + gume

- stranske stopnice

- metalik črna barva

vse skupaj nanese zgoraj omenjeno ceno!

zej pa glej še ceno Golf, ki so nam jo ponudili!

Golf V 2.0 Tdi (140KM)

Dodatna Oprema:

- klima

- levi žmigovci (JAAA!!! LEV KOMPLET ŽMIGOVCOV JE DODATNA OPREMA!!!)

- Radio CD

- 17'' Feltne + gume

- metalik črna barva

Pride vse skupaj okoli 6.200.000sit se ne spomnem dobr ceno!

zej mi pa povejte kaj je pametnešja investicija??

meni se zdi ABSOLUTNO Hyundai!

P.S.: servis za hyunadi stane okoli 20k, za golfa IV smo dajali tudi po 40k za en servis :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se zato, če auto kupujes za 6-7let? potem se ti hyundai veliko bolj izplača! servisi so veliko cenejši, pokuri samo 1-1,5l vec na 100km glede na to da ma skoraj 800kg več pa še terenc je! gre se tudi za varnost!

meni se zdi ABSOLUTNO Hyundai!

P.S.: servis za hyunadi stane okoli 20k, za golfa IV smo dajali tudi po 40k za en servis :BUA: :BUA:

govoriš kot da bi bla avta v istem razredu, pa nista.

Kot da bi se odločal med Yamaho FZS600 in Hondo Transalp.

Ni nujno, da ste izbrali boljše. ampak če ste s tem zadovoljni, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govoriš kot da bi bla avta v istem razredu, pa nista.

Kot da bi se odločal med Yamaho FZS600 in Hondo Transalp.

Ni nujno, da ste izbrali boljše. ampak če ste s tem zadovoljni, ...

sori govrim, da lahko avto v višjem razredu dobis za tak denar kot auto, ki je en ali dva razreda nižji

tako bi bilo kot ce bi Honda CBR 600 stala 2.150.000sit, Yamaha R1 pa 2.350.000sit. Kaj bi raje vzel? <_< .)

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori govrim, da lahko avto v višjem razredu dobis za tak denar kot auto, ki je en ali dva razreda nižji

tako bi bilo kot ce bi Honda CBR 600 stala 2.150.000sit, Yamaha R1 pa 2.350.000sit. Kaj bi raje vzel? <_< .)

Ej, tvoja primerjava ni na mestu. Gre za dva povsem različna svetova - eno je soliden avto za množice, drugo je pa bolj poceni varianta tazaresnih terencev.

PS: nisem vedel, da je Santa Fe avto višjega razreda od Golfa ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, tvoja primerjava ni na mestu. Gre za dva povsem različna svetova - eno je soliden avto za množice, drugo je pa bolj poceni varianta tazaresnih terencev.

PS: nisem vedel, da je Santa Fe avto višjega razreda od Golfa ...  :P

Ne Simči, tvoje problematiziranje (spet, n-tič) ni na mestu! Dobro veš, kaj ti želijo dopovedat! Kolk avta za kolk denarja!!!!!!! :angry:

A ti trdiš, da je golf za 6,2 mio tolarjev "soliden avto za množice"?!?!? :lol1: Kje pa misliš, da živiš, v Združenih Arabskih Emiratih?

Urbi

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, tvoja primerjava ni na mestu. Gre za dva povsem različna svetova - eno je soliden avto za množice, drugo je pa bolj poceni varianta tazaresnih terencev.

PS: nisem vedel, da je Santa Fe avto višjega razreda od Golfa ... :P

ja podatek da ma golf 4204mm dolžine Santa Fe pa ima točno 4500mm dožine ti da vedt da je santa fe višji razred, sicer pa santa fe spada med manjše terence, ampak je vseeno višji razred od golfa!

drgač se pa ne mislm tlele kregat, tisti kme razumejo že vejo kaj sem hotu rečt tisti kme pa hočjo zaje..vat pa se bojo pa tko al tko delal da ne vejo! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splosno znano je, da pri korejcih dobis za isti denar vec avta. sploh pa v primerjavi z Golfom, ki je precenjen da kar glava boli. sicer pa vsak svojo kravo hvali. in NE, pri nasi bajti se ni blo korejca! ZAENKRAT! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splosno znano je, da pri korejcih dobis za isti denar vec avta. sploh pa v primerjavi z Golfom, ki je precenjen da kar glava boli. sicer pa vsak svojo kravo hvali. in NE, pri nasi bajti se ni blo korejca! ZAENKRAT! .)

in vrjemi da bojo korejci cez 5-10 let nemcem najresnejša konkurenca, ker so to zelo dobri avtomobili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel 34 fiatov do pred lanskim od takrat naprej pa samo še japonce pa če denar dopušča terenca nikdar več evropskega avtomobila nemca pa itak ne ker ITALIJAN ŠE NIKOLI NI BIL VOJAK NEMC PA AVTA NI NAREDU itak pa da bojo lepega dne ne sam konkurenca ampak bojo japanerji kupil vse euro firme pol bomo pa še riž jedl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE, pri nasi bajti se ni blo korejca! ZAENKRAT! .)

moje sožalje :lol1:

Popravljeno . Popravil trco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!