Skoči na vsebino

GOLF V : ASTRA


CBR-RR

Priporočene objave

Al pa za tisto, ki jim v glavi manjka, ker hočjo za tole hrpo pleha tolko denarja. Bi namesto klime za ta denar raje pošten avto dal, ne pa sam en Peugeot 307 v švapski verziji (ok, malj boljši materiali zgornjega dela armature, ampaj tukaj se pa zadeva konča, da do izgleda sploh ne pridemo). Pa četudi dajo nov Climatronic zraven, še zmerej ni vreden tega denarja.

In ti imaš seveda izračune, ki potrjujejo, da je vreden bistveno manj - ali pač malo nakladaš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač ta Golf, katerega so gledali familija od bonzyja (al koga že) top model, jebat ga ...Pa da še mal pretiravam: skreta, kot je Santa Fe, se niti z daljincem ne bi dotikal ... Edin, če bi ključe na poti iz salona za mano metal, pol bi ga verjetno res odpeljal. Tut za 3 maljone ga ne bi kupil.

Tolk o objektivnem pristopu k debati... :lol1:

Daj nabavi že tega golfa V (za sitnih 6,3 mio sit), pa bo mir! Ljudski avto v vsako gospodinjstvo!!! :yea2:

Urbi

p.s.: a boš dal en krog? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti imaš seveda izračune, ki potrjujejo, da je vreden bistveno manj - ali pač malo nakladaš? :P

Odklikej na modri lev in Porscheja al pa koga drugega, pa si izračunaj. Jaz že ne bom zate domače naloge delel, čeprav sm tud na srednjo naravoslovno-matematično hodil. :D

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odklikej na modri lev in Porscheja al pa koga drugega, pa si izračunaj. Jaz že ne bom zate domače naloge delel, čeprav sm tud na srednjo naravoslovno-matematično hodil.  :D

razpon cen od 3,17 do 5,2 maljona. Skor tko, kot Golf.

Razlike minimalne. Predvsem v imidžu. Poročila o pokvarljivosti pa z obeh strani ...

PS: nimajo džabe tržnikov v teh velkih firmah (Peugeot, VW, ...), ki ceno točno izračunajo tako, da ne more nekdo rečt "ta je pa očitno predrag glede na tekmece"... Ampak to kljub temu folk potem gladko in popolnoma zgolj samovšečno nalaga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo moraš upoštevat to, da sam par procentov ljudi kupi Peugeota po ceni iz cenika (tisti, katere se pač da na...), kot bivši lastnik Peugeota vem, da majo tile francozarji skoz ene akcije, tko da zadeva pride dost cenej, kot izgleda na začetku. Pri folciju take akcije omejijo samo na starejše modele no, pa zdej ob stoletnici, sam včasih si lahko pri novih modelih samo sanjal akcije, raje so naredil kako super ekstra oskubljeno varanto (npr. fiasko z uvedbo novega Polota :D )

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo moraš upoštevat to, da sam par procentov ljudi kupi Peugeota po ceni iz cenika (tisti, katere se pač da na...), kot bivši lastnik Peugeota vem, da majo tile francozarji skoz ene akcije, tko da zadeva pride dost cenej, kot izgleda na začetku...

in si kot bivši lastnik pežoja bil zadovolen z avtom? Naš je katastrofa, kar mu ne sklopka drsa zadosti, mu tolčejo zobniki, če pa še to ni zadosti, ima še luft v koloni...s tem mislim d pežo nima estetskih napak al pa kej tazga k bi blo za spregledat (kao d ma grdo barvo lučk v kabini al pa trese ogledala...), to je tehnična kepa smeti zmetanih skupej....aja pa d ne pozabim, 14 dni nazaj sm zamenju novo črpalko benzina k je šla falit zaradi vode v rezervarju....sej to je OK-sprejemljivo, je pač kriv petrol.....sam d pa črpalko čakš 3 tedne in še malo je pa višek :notworthy: :angry: in zaradi mene lahko ima pežo tako akcijo d mi oni plačajo 3 milione ga ne vzamem...sej lahko d so sicer OK in smo sam mi naleteli na tak drek, sam mene v pežoju nikoli več

Golf je pa legenda že 5 generacij, tko d je 3. generacija zame špica, vsaj za tega lahko povem d je, 1nism mel, 2tud ne, 4tud nimam, 5pa ne mislim met :)

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidiš, sem bivši lastnik 206, glede na to, da sem ga mel samo 1,5 let, najbrž lahko sklepaš, da z njim nisem bil čist zadovoljen, sam sem že drugje glede tega preveč jamral (da skratim z avtom nič narobe, razen da se mi je na havbi odluščil lak, s servisom in ignorantskim odnosom na Peugeot Slovenija pa vse, mater jim :kva2: :kva2: :kva2: ). Sve v svemu, moja teta kao s svojo 307 nima tolko problemov.

Maš pa ti še kako prav, ti avtomobili so huda šminka, pod njo pa ... kot imaš srečo, po moje je tako, da če dobiš tistega, ki so ga naredil v torek al v sredo je še ok, ponedeljkovi in petkovi (beri za "ostale" trge :afro1: ) znajo bit pa hud poden. No sam je isto povsod npr. Mercedes al pa tud Audi med najhujšimi. :wub:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš golfa za 5.5mio,pa nima klime, to ti vse pove,kuk so škrt :BUA:

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš golfa za 5.5mio,pa nima klime, to ti vse pove,kuk so škrt :BUA:

ah dej s to klimo no.... glej Defenderja so šele letos opremli s klimo in avtoradiom :blink: kao to je luksuz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj ko se menite da golf nima klime v sreijski opremi to se ni nic proti lotusu elise nima klime niti v dodatni opremi pa primerjajte v kaksnem cenovnem razredu sta sicer je pa res kdo rabi klimo ko pa ma targa streho :P Sicer pa honda rox :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja, v AUT in D skoraj ni avtomobila, ki bi ga prodajali brez klime in radia.

ja to je nemčija, mi smo pa v Sloveniji, kjer se kar bebci prodajajo automobile brez klime! Ampak ni mi pa jasno, kako si je VW lahko prvošu tako bedarijo, da morš za klimo doplačat 350.000sit <_< :BUA: :BUA:

v Golfu IV si serijsko dobu v osnovnem modelu saj ročno klimo!

Švabi vse preveč igrajo na karto, da majo ime, ki ga bojo v roku 10let s takim bedarijam 100% začeli izgubljati, ali pa ga bodo sploh zgubili.

Sej na cesti je zmerj več Japoncov :afro1:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z avtom nič narobe, razen da se mi je na havbi odluščil lak, s servisom in ignorantskim odnosom na Peugeot Slovenija pa vse

glede tvojega laka - si ka jrazmišljal, da bi ti kdo drug polil kislino po havbi in da serijsko z barvo ni bilo nič narobE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš golfa za 5.5mio,pa nima klime, to ti vse pove,kuk so škrt :BUA:

folk bi rad vse zastonj meu pa dobr avto ne bi smel stat več kot 2 maljona :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je nemčija, mi smo pa v Sloveniji, kjer se kar bebci prodajajo automobile brez klime! Ampak ni mi pa jasno, kako si je VW lahko prvošu tako bedarijo, da morš za klimo doplačat 350.000sit  <_<  :BUA:  :BUA:

kot že rečeno - do jeseni 2004 bo v vse Golfe brezplačno vgrajena klima.

To je to :)

PS: informacija je stara vsaj en teden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tvojega laka - si ka jrazmišljal, da bi ti kdo drug polil kislino po havbi in da serijsko z barvo ni bilo nič narobE?

Ne, barabe so iskale izgovor, da so prišparale 20k SIT ( :yea2: , potem sem pa prodal avto in zapravil 3.3 mio SIT pri Fiatu namest pri njih), vidno je bilo, da je lak razgnalo zarad napake na lakiranju, ne pa zaradi polite tekočine.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk bi rad vse zastonj meu pa dobr avto ne bi smel stat več kot 2 maljona :BUA:

ja in zavarovanje za 3 leta more bit vklučeno, takoj ko poneha it v 50% razred in 10 let brez tehničnega pregleda....ma dejmo no :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dej s to klimo no.... glej Defenderja so šele letos opremli s klimo in avtoradiom :blink: kao to je luksuz

ce mene vprasas, so avtoradijo, klima, ABS in airbaga/i (KI DELAJO, ne tk k pr Fusionu!! :angry: ) osnovna oprema. <_< kar je nizje, je piece of shit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mene vprasas, so avtoradijo, klima, ABS in airbaga/i (KI DELAJO, ne tk k pr Fusionu!! :angry: ) osnovna oprema. <_< kar je nizje, je piece of shit.

ja sej tisto je bla njihova izjava, ne mene šemvat zdej :unsure: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airbagi in ABS OK, klima tudi, vsaj rocna, ni mi pa jasno, zakaj tako jamrate eni da mora biti avtoradio vgrajen? :blink: Po navadi to pomeni, da lahko izbiras med skretom z X ali X+2 zvocniki ... adijo svobodna izbira pri zvocnikih in avtoradiu, MP3 playerja po navadi nimajo ... itd.

Najvecja zalost je pa, ce je avtoradio kar vgrajen v armaturno plosco, zelo specificne oblike in si obsojen nanj ... na vekomaj :)

Sam ga nimam (avtoradia) ker ne cutim prav hude potrebe po njem, ko pa jo bom, bo to neka rec ki predvaja mp3je in ceprav bo boljsa od danih fabrskih moznosti, bo za dobro mero se ceneje :)

Ce si pa cisto nezahteven glede radia je pa OK, ampak dvomim, da je sploh vecina taka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mene vprasas, so avtoradijo, klima, ABS in airbaga/i (KI DELAJO, ne tk k pr Fusionu!! :angry: ) osnovna oprema. <_< kar je nizje, je piece of shit.

piece of shit je po tvojem opisu npr. novi Golf V ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo specificne oblike in si obsojen nanj ... na vekomaj :)

Hmmm, Cyc, res si obsojen nanj za vekomaj, ampak to pomeni tudi, da jih razni tatovi prav tako ne marajo. Kar pa tudi nekaj (ali veliko) šteje..... Vsaka stvar je pač za nekaj dobra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa da še mal pretiravam: skreta, kot je Santa Fe, se niti z daljincem ne bi dotikal ...  Edin, če bi ključe na poti iz salona za mano metal, pol bi ga verjetno res odpeljal. Tut za 3 maljone ga ne bi kupil.

se en tvoj citat iz teme Tuning:

Jaz korejce čist sprejemam ... sam hecno je, ko eni korejce postavljajo daaaaaaaleeeeeeeččččččč pred druge :P

:D

piece of shit je po tvojem opisu npr. novi Golf V ;)

in (bivsi) nas twingo. :) je bil pa skoz ovinke vseen boljsi za lovit k pa fusion, pa ceprav je bil 2x cenejsi... :doze:

glede avtoradia - za moj okus je najbols, ce mas prblizno tak sistem: originalen avtoradio, da fajn pase z armaturo skup (ne pa neki ultra vesoljski avtoradiu v golfu enkici... :lol1:), nanjga pa prkloplen ojacevalec za prednji sistem (zdi se hecno met neizkoriscen ojacevalec od avtoradia, ampak eksterni ojacevalec neverjetno poveca kvaliteto predvajanja, da o cistosti kickbasov, kjer so radii ze kr konkretno svoh, ne govorim! .)), prednji sistem v panelih, zraven njega pa se en ojacevalec, na katerega je obesen subwoofer. ni nujno da je glih neki monster, glavno da je sub. tud to neverjetno poveca kvaliteto, da o glasnosti kakih "zahtevnejsih" muzk sploh ne govorimo. pa ni treba zdej to sistem za 300 jurjev, lahk je neki cist osnovnega, pa bo ze ohoho razlika proti originalnem sistemu. .) dost mam sistemov, ki ne predvajajo pod 150 Hz nic, razen hrescanja (konkreten primer: Twingo). :zzz: za kakega k poslusa sam porocila, to seveda ne bo veljalo. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

glede avtoradia - za moj okus je najbols, ce mas prblizno tak sistem: originalen avtoradio, da fajn pase z armaturo skup (ne pa neki ultra vesoljski avtoradiu v golfu enkici... :lol1:), nanjga pa prkloplen ojacevalec za prednji sistem (zdi se hecno met neizkoriscen ojacevalec od avtoradia, ampak eksterni ojacevalec neverjetno poveca kvaliteto predvajanja, da o cistosti kickbasov, kjer so radii ze kr konkretno svoh, ne govorim! .)), prednji sistem v panelih, zraven njega pa se en ojacevalec, na katerega je obesen subwoofer. ni nujno da je glih neki monster, glavno da je sub. tud to neverjetno poveca kvaliteto, da o glasnosti kakih "zahtevnejsih" muzk sploh ne govorimo. pa ni treba zdej to sistem za 300 jurjev, lahk je neki cist osnovnega, pa bo ze ohoho razlika proti originalnem sistemu. .) dost mam sistemov, ki ne predvajajo pod 150 Hz nic, razen hrescanja (konkreten primer: Twingo). :zzz: za kakega k poslusa sam porocila, to seveda ne bo veljalo. .)

@zok: ne nakladaj!

Pokaži mi original avtoradio, ki ima izhod za ojačevalec!! Sej obstajajo, samo....ne srečaš jih pogosto.

Razen če bi ti prek hi-inputa prpelu signal v ojačevalec :BUA: Glasnejše bo, sam kje je tista kvaliteta pol.

@lojzi: žal imajo tatovi radi tudi original radie. Ni mi jasno zakaj ampak na vsake tolk se zgodi.

+ tega k tako fino pašejo v armaturo, ti razbijejo še pol armature, ker drugače ga vn ne dobijo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!