Skoči na vsebino

Runner 180 vs. Hexagon 150


Jason

Priporočene objave

kaj se vsi bunite tako?:)

jaz na sliki nic slabega ne vidim na tem hexagonu. Razen da je v grdem okolju postavljen in da je prasen...

nikjer ni vidnih nekih prask al pa da bi kaj bilo zlomljeno, ne vem zakaj delate taki bum zaradi prahu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene najbol mot to, da je videti tako zapuščen......k če bi ga jst prodaval bi ga najprej spucal in pol slikal in bi ziher več možnosti imel da ga prodan, k bi kupci vidli da je ohranjen, ko pa zagledajo tega pa itaq vedo pr čem so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Gorazdom sma se peljala enkrat v Krško(al nekam tja dol), da sma vidla hexo, ki naj bi bla vredna ogleda! .)

Nič drugo ni manjkalo kot:-štender(ga mam doma),

-prometna(jo mam doma),

-prava guma(namontirana neka kroska-baje da da boljši oprijem)

-števec olupan(nikoli ni stal na soncu)

-"lastnik" ni znal odpreti sedeža(ga znam doma :kva2: )

p.s. v oklepajih so komentarji prodajalca

Zraven pa bi dobil en kup nalepk(seveda že na motorju)in pazite:PADALSKI KOMBINEZON(!!!!!)! Baje da se z njim lahko rešiš iz vsake situacije(spet komentar prodajalca)

Če pa vam povem, da je motor izgledal približno tako kot ona 250.... :xx: :xx: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ni nič narobe z njo, kakšna je "realna" kilometrina sicer nevem, ampak cena ni ravno nizka <_< Drugače pa se splača pozanimat...

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUHU!!!!!Nove gume so tu!!!!

Sem jih že malo sprobal in so super(Michelin S-01)-ker drugih razen Dunlopk ni v takih merah!

Zdaj še samo malo sončeka pa že gremo na "furo" :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUHU!!!!!Nove gume so tu!!!!

Sem jih že malo sprobal in so super(Michelin S-01)-ker drugih razen Dunlopk ni v takih merah!

Zdaj še samo malo sončeka pa že gremo na "furo" :kva2: :OK:

Včeraj sem na sejmu vido neke Dunlopke specialne (za skuter jasno), ki so imele profil sportmaxa. Samo so ble noter med druge gume zatlačene pa nisem vido oznake. Pozna kdo? :rolleyes:

Druga stvar, ki sem jo vido je bil od Jasona skuter :) Si pa daleč prišu v takem slabem vremenu (nelagodn veter)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No jaz tud kupujem runnerja 180 :hmm: :yea2: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Nisem hotel nove teme odpirat, pa bom kar tukaj postnil.

BAAAD poglejte kaj se je zgodilo enemu runnerju 180 pri 15.000 km

Ali ima kdo kakšno idejo, zakaj se je do tega prišlo, ali se bomo zadovoljili z odgovorom "napaka v materjalu"?

post-18-1082155720.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to šla glavna os, če prov vidm ?

Ko sem imel še Runnerja 180, se mi je zgodilo podobno, ko sem ga teral do konca po klancu navzdol. Kar naenkrat se mi je motor začel vrteti v prazno, zato sem najprej pomislil na jermen. Na servisu so mi pokazali, da je počla glavna os, kot bi jo prerezal, k sreči znotraj, tako da druge škode ni blo. Vseeno ni blo pocen, serviser mi je clo omenjal možnost neke reklamacije, pa potem iz tega ni blo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: fakkkkkkkkkkk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se mi je zgodilo podobno...

Zdaj pa imam nekaj vprašanj:

1.Koliko je imel motor takrat prevoženih?

2.Ali je bilo ležaje tudi potrebno zamenjati?

3.Koliko je popravilo stalo? (materjal, delo)

Mimogrede:

V Nemčiji stane glavna os približno 150€, ležaja zanjo pa 50€ (oba).

@Roba: Koliko pa je tebe stalo popravilo?

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Kaj pa če se je zgodilo zaradi vibracij variatorja? To bi tud lahko blo možno. Da bi tak vibriral in bi nalomlo gred pri ležaju. Ker pa da se to zgodi na org. runnerju 180 je pa malo :o :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roba: Koliko pa je tebe stalo popravilo?

250€ Motorna gred+Lezaji+Semeringa

10€ 300°C Silikon

9000sit novi bat

8000sit brusenje cilindra+tuning pri roostu

Za delo pa nisem dal nic ker sem si sam naredil not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh hudo :cry: :cry: :cry: :cry:

toti runner pa je čist onemu podoben od tomaža, pa še dežno gumo ma zadi.... :hmm: :hmm: :unsure: :huh: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podoben že, kaj več pa ne;

ko je bil runner ukraden, je imel zadaj dunlop (za dež), spredaj pa heidenau (tudi za dež, samo malo bolj zlizano)

Slikca pokvarjenega runnerja, ki sem jo prilepil pa izvira iz Nemčije.

To je ta: (drugače izgleda zelo lep)

post-18-1082233265.jpg

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa imam nekaj vprašanj:

1.Koliko je imel motor takrat prevoženih?

2.Ali je bilo ležaje tudi potrebno zamenjati?

3.Koliko je popravilo stalo? (materjal, delo)

1. ~ 10.000 km

2. ne vem, samo so mi jih zamenjal (DONACO), pa še neke dele, se ne spomnim več točno, neko vzmet ali nekaj podobnega...

3. vse skupaj okrog 90.000SIT (60.000 material, 30.000 delo)

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pa po tistem enkrat pri Opari v Domžalah, in sem videl še dva runnerja s podobno okvaro.

Tako, da se mi zdi, da z glavno osjo pri runnerjih ni ravno vse tako, kot bi moralo biti. Mogoče je samo bila kakšna taka serija ali pa je to celo konstrukcijska napaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pa po tistem enkrat pri Opari v Domžalah, in sem videl še dva runnerja s podobno okvaro.

Tako, da se mi zdi, da z glavno osjo pri runnerjih ni ravno vse tako, kot bi moralo biti. Mogoče je samo bila kakšna taka serija ali pa je to celo konstrukcijska napaka...

ker letnik pa je bil tvoj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!