Skoči na vsebino

Runner 180 vs. Hexagon 150


Jason

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
podoben že, kaj več pa ne;

ko je bil runner ukraden, je imel zadaj dunlop (za dež), spredaj pa heidenau (tudi za dež, samo malo bolj zlizano)

Slikca pokvarjenega runnerja, ki sem jo prilepil pa izvira iz Nemčije.

To je ta: (drugače izgleda zelo lep)

Tak lep je bil moj :( Oni ga je pa tak spodrkal, da zdaj samo nekaj šklepeta za njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nekaj dni nazaj sem podaljšal registracijo svojega Hexagona 150.

Vse skupaj me je prišlo (če sem čisto natančen) 35.121 SIT:

*obvezno zavarovanje = 24.967 SIT

*cestina = 3.824 SIT

*tehnični pregled = 3.750 SIT

*nalepka = 1.475 SIT

*storitev registracije = 1.105 SIT

Pri zavarovanju imam 5% popusta.

Na tehničnem mi je na vlaljih preizkusil zavore, preveril številko okvirja in me vprašal, če vse luči delajo. Kljub temu, da hexagonove bremze slovijo kot ene najslabših, na preizkusu ni bilo nobenega problema. Ne predstavljam si kakšen motor mora biti, da tukaj pade; verjetno brez zavore na kakšnem kolesu.

Še tole glede porabe. Motor mi kuri 5,0l/100km. Tako je bilo še na vseh tankih do zdaj. Ponavadi grem tankat po 120-150km, ker začne svetit lučka.

Olje pa kurim "visoko kvalitetno olje za 2T motorje..." od OMW. Cena za liter je od 900-1000 SIT. Mislim da je to najcenejše 2T olje na SLO trgu. Do zdaj vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Nisem hotel nove teme odpirat, pa bom kar tukaj postnil.

BAAAD poglejte kaj se je zgodilo enemu runnerju 180 pri 15.000 km

Ali ima kdo kakšno idejo, zakaj se je do tega prišlo, ali se bomo zadovoljili z odgovorom "napaka v materjalu"?

Isto se je zgodilo meni pri 16.000km na runnerju180. Serijska napaka pac. Drugace vse brezhibno. Bat+cilinder kot nov, brez praske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mam en problemz runnerjom, ko se pelem npr.120 pa na hitro zacnem bremzat motor ko se skor ustavim hoce ugasnat tak ko da mu bencina zmanka?Kaj bi to lahk blo? :? :? :?

Pa se to, kolko bi se poznalo ce bi izpusni kanal spolirau u nulo da je cisto gladko ko steklo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

jst sem se z mojim rinnerjem 180 (bil je letnik 98) pelajl po avtocesti 170, bil pa je brez vsakršne predelave. tudi meni se je vidlo občudovanja velika hitrost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. pozabu sm povedat.. bil je ukraden (v italiji, ampak tega nisem vedel) ko sem ga kupil, in bil je kot nov.. vse je bilo vredu, čez 4 mesece pride policija in ga zapleni. in od takrat niti bu niti mu o motorju.. no sej zdej gre primer na državni zbor, hvala bogu,, končno nekaj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Runerce pokažejo največ 130 po števcu z drugim izpuhom 140 kej več pa že ne grejo nevem kje si ti dobu 170 notr :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz ZX om moja tudi 150 kmh vidi (po števcu) .) am to pa ni mozno nikoli na svetu da bi ti sla orig. runnerca tolko! :fredy:

Popravljeno . Popravil G-L-I-H-Y
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za moje pojme je runerca 180 najbl kraden motor kr jih je  .)

Pa se res je! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. pozabu sm povedat.. bil je ukraden (v italiji, ampak tega nisem vedel) ko sem ga kupil, in bil je kot nov.. vse je bilo vredu, čez 4 mesece pride policija in ga zapleni. in od takrat niti bu niti mu o motorju.. no sej zdej gre primer na državni zbor, hvala bogu,, končno nekaj  :(

negative5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!