Skoči na vsebino

Nasmeh...


Priporočene objave

A je merilo za srečo kvantiteta kakanja? :o

Eno izmed meril. Če je dan zajeban, tudi prebava ne deluje tako kot bi morala in grem samo enkrat. mogoče dvakrat.

Drugače pa večkrat. Ampak potem sem zmatran.

:) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno izmed meril. Če je dan zajeban, tudi prebava ne deluje tako kot bi morala in grem samo enkrat. mogoče dvakrat.

Drugače pa večkrat. Ampak potem sem zmatran.

:) :)

:huh:

p.s.

Sicer sem pa v tem trenutku tudi jaz že srečnejša. :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se od časa do časa pripeti, da rečem: "Madona, smo ga sral' ..." in sem zaradi tega srečnejša in bolj nasmejana ... čeprav ni (nujno) povezano s kakanjem :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men dans ni nasmeha spljoh..... :wacko:

Alla :ph34r:

same here <_< ...8 ur faksa nč druzga...no 4 ure so odpale...lahko bi se malo smejal...pa se ne bom.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. antinasmeh: multimetru je crknu del za merjenje amperaze. :cry: :cry: :cry:

2. antinasmeh: sestra je polila misaka z raztopino aspirina :angry: :angry: :angry:

nasmeh: misaka sm razdrl in osusil s susilnikom za lase, in preprical sestro, da misaka nic ne boli... :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moram sploh kaj posebej omenit?! IMOT!

Odlična družba :grim , prijetno potovanje :) , odlično pivo :beer1: , krasni motorji :OK: , super ugodna oprema :kva2: , meraviliose hostese :naughty: , in še bi lahko našteval...

Sploh mi pa kar na smeh vleče pogled na vso robo, ki sem jo privlekel in za koliko denarja... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljek....Se počasi odpravljam do postaje, da se spokam v šolo, pa se mi na nekje pol poti posveti, da imamo danes kulturni dan, in da bi moral biti pred uro in pol v LJ. Potlej sem poklical Killroya, da me je zategnu v LJ, aja cel dan sem se pa smeju k sem videl fris od moje razredničarke k sem povedal, da sem se pripeljal z motorjem :lol1:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pasji jezik in macje tace :wub:

suh krof, ki sem ga delila s psom...

2 urni sprehod....

kava z allo pa še en krof.... :grrr

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamašen nos, ušesa, brez okusa, vonja, v glavnem zmožnost zaznave samo čez oči pa še to ne čist tko kot treba.

Grem na dopust in bom DOMA in to čist brez slabe vesti in potrebe po laufanju naokoli. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!