Skoči na vsebino

Mozilla Firefox


motomanijak

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Edina stvar k mene moti pr Firefox-u je da moram skor vsak download program najprej shrant na disk pol pa sele pozenem install :hmm:

A mate vi tud take probleme?? :? Oziroma kako prepricat Firefox-a da bo po download-u avtomaticno zagnal install. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno ravno tak nacin install-a odgovarja.

sicer pa lahko namesto "shrani" odklikas "odpri" oz. potem zacne install, pa je. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem pa znoru, firefoxa ne bo več na mojmu računalu. Uporabljam ga že kar lep čas, pa ga zdej kr neki jebe. Prenosi, ki se kar na sredi ustavijo, zdej se še sesuje občasno, pa do narobe odprtih strani...

Šaltam na Opero, mogoče bo kaj bolš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem pa znoru, firefoxa ne bo več na mojmu računalu. Uporabljam ga že kar lep čas, pa ga zdej kr neki jebe. Prenosi, ki se kar na sredi ustavijo, zdej se še sesuje občasno, pa do narobe odprtih strani...

meni dela kul...mogoče maš kak problem s kakim extensionom.....dodatkom, ker meni se je če sem jih preveč naložil tudi kdaj sesulo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z IE ne vem, dela pa trenutno Opera brez problemov, pa tud všečno je narejena, tko da zgleda da bo kar gor ostala :)

Sej ne zdej da se je firefox skos sesuvu, sam občasno se pa je, pa zakaj mi je tega treba, če je polno alternativ ;)

Edino tole me moti, da se stran ne refreša zmeraj ko pridem gor. Recimo na prvi strani bodo zmeraj isti osebki na chatu, tko da moram ročno refrešat da mi pokaže trenutno stanje. Če pa je recimo kej novega napisanga(forum) pa refreša. Al se da to mogoče kje poštimat?

Pa všeč mi je klik ob levi strani ki ti odpre menijček z bookmarks, histori, links..., všečen izgled, možnost da ti odpre novo prazno stran v istem oknu, ne pa da moram še enkrat odpirat brskalnik.

Firefox sem imel kaki 2 leti, zaenkrat mi je tole bol všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mi lahko kdo svetuje, namreč imam en problem. Ko se spravim gledat filmčke na youtube ali pa google video, mi videa ne predvaja do konca ampak se nekje ustavi, nikoli pa ne pride do polovice, ko prestavim čez polovico se mi avtomatsko ustavi in gre na začetek. Je že kdo imel probleme s tem in ali mi lahko svetujete?

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cim manj add-on-ov je nalozenih boljse dela. vsaj meni.

samo kaj pa jaz vem o vsem skupaj. :huh:

(danes zamenjal/zbrisal 3 add-on-e :doze: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V Mozilli se lahko nastavi

korektor za slovenski jezik,

ki rdeče podčrta tipkarske napake

med pisanjem postov na forumih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozilla rulez! Odkar sem jo naložu IE ja ne uporablam več. Edino... :blush: a mi lahk kdo razloži: ko prižgem mozilo, bi rad da se mi nekatere strani avtomatsko odprejo v zavihkih, kako si to naštimam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!