Skoči na vsebino

Mozilla Firefox


motomanijak

Priporočene objave

Ma tudi pomanjkljivosti!

Ena izmed njih:

- Če hočeš nardit windows update, ne gre s firefoxom. :nono: Morš uporabt IE :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tudi pomanjkljivosti!

Ena izmed njih:

- Če hočeš nardit windows update, ne gre s firefoxom.  :nono: Morš uporabt IE  :slap:

Ampak to je samo problem, ce ne uporabljas nic uporabnega, ampak windowse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Kako inštaliram mozilo Firefox??? :hmm:  :?

zdownloadaš jo z naslova www.mozilla.org in poženeš namestitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tudi pomanjkljivosti!

Ena izmed njih:

- Če hočeš nardit windows update, ne gre s firefoxom.  :nono: Morš uporabt IE  :slap:

nope, imaš na microsoft strani tudi "manual" update za druge brskalnike kot IE ampak je pa malo manj "user-friendly". jaz imam IE še gor ker mi ga itak ni uspelo odinštalirat (sumim da sploh ne gre) in samo za update, za ostalo ma firefox po defaultu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tudi pomanjkljivosti!

Ena izmed njih:

- Če hočeš nardit windows update, ne gre s firefoxom.  :nono: Morš uporabt IE  :slap:

To ni pomanjklivost :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo priporočljiva reč :OK: ... že od veliko sošolcev sem slišal da so menjali za IE .. ali bilokateri drugi brskalnik :D ...

najbolj mi je vsec.. da se mi ne popajo kake smrdljive reklame kot vcasih na IE-u :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tem firefoxom,.. že 3jič mi je bookmarke brezopozorila zbrisal,.. da mu :doze: :kva2: :SS :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. jst mam explorerja samo se za klik in prijavo izpitov za faks. Pri obojem se mi ne uspe logirat s firefoxom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če imaš omogočene oz. dovoljene cookije, ki jih lahko zahtevajo določene strani ob logiranju in registriranju!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če imaš omogočene oz. dovoljene cookije, ki jih lahko zahtevajo določene strani ob logiranju in registriranju!

lp,

jure

Itak mam :afro1:

sam useen ne dela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Itak mam :afro1:

sam useen ne dela..

Meni v firefoxu klik lepo dela (oz. tako kot naj bi povsod), medtem, ko me na faksu pac ni, da bi probal se to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni v firefoxu klik lepo dela (oz. tako kot naj bi povsod), medtem, ko me na faksu pac ni, da bi probal se to :)

Tudi meni Klik dela B.P. s Firefoxom - tako v Linuxu kot v Windows. Delal mi je tudi prej s 'staro' Mozillo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni Klik dela B.P. s Firefoxom - tako v Linuxu kot v Windows. Delal mi je tudi prej s 'staro' Mozillo...

D.

No ja, meni dela v winsih (oz. mi je, ko sem jih se uporabljal pred parimi leti), sedaj pa tudi v FreeBSDju. Linuxa pa nikoli probal, sem imel za to Winse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tudi meni Klik dela B.P. s Firefoxom - tako v Linuxu kot v Windows. Delal mi je tudi prej s 'staro' Mozillo...

D.

Zdej dela tut meni.. o razlgoih zakaj ni delalo pa ne bi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!