Skoči na vsebino

Stavka !


kekec III

Priporočene objave

Faker, dej si lepo pazljivo preberi svoj lastni post. Boš notri našel resnico, le da si midva različno tolmačiva stanje, namene in potrebne nadaljne dogodke. Pa tega tu ne mislim razlagati. Mi je pa jasno, da bi nekaterim pasal nenehen šunder, ki bi ga politično izkoristili, potem pa narod kot že tolikokrat enostavno nategnili.

V resnici je potreben le en pošten rukar in nekaj tako levih kot desnih ciganov na hruške potegniti. :angry:

Do takrat se pa v senco spravi, kakšen :beer1: , pa moped šravfaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... problem je, ker nas v primeru, da šundra ne bo, čakata še dve leti vladavine te koalicije, kar posledično pomeni padanje v brezno... Sedaj že sami govorijo, da bo do konca leta 110000 brezposelnih, pa vsi vemo, da so se še vedno "zmotili". Se spomnim, da so že pred leti obljubljali 100000 delovnih mest pa so povečali brezposelnost na 140000. Ker se narod iz tega ni nič naučil in na zadnjih volitvah volil kar pač je, bo moral sedaj sam nosit posledice in tako oblast tudi zamnejat, če ne drugače na ulici... Enkrat bodo morali ljudje gledat tudi v denarnice in pred volitvami pobrskat po spominu, kdo je kaj rekel in kdo kaj realiziral... :headbang:

Naj sedaj raja problem odstrani, ali pa še naprej jamra in nosi posledice svoje lahkomiselnosti in lahkotnega nezanimanja za politiko in svojo denarnico... :whistle:

Šundr? Sicer si ga res nihče ne želi, ampak če bo do njega prišlo, bo to posledica vladavine te sprevržene samoimenovane levice. Med vladajoče štejem tudi do te iste levice servilne sindikate.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak, ki pred volitvami obljublja, da bodo bili vsi državljani zaposleni, da bodo imeli redne plače, da ne bo odpuščanj, stečajev, da bodo davki nižji, višje plače in podobno, LAŽE.

Tisti ki temu verjame, je naivnež. Vseeno je ali to obljubljajo levi, desni, sredinski, malo zamaknjeni v eno stran. To je pravljica za volilce.

Realnost je mal drugačna, kot pred poroko, kajne :P

Stavke so bile, so in bodo po celem svetu, ve pa se, kdo je s sindikalnim delom začel ... ali lahko ugibam ... no pa bom ... menim, da je bila to mafija, ki je izsiljevala lastnike tovarn, seveda preko delavcev, da so jim nakazovali za varščino.

PIKA

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... problem je, ker nas v primeru, da šundra ne bo, čakata še dve leti vladavine te koalicije, kar posledično pomeni padanje v brezno... Sedaj že sami govorijo, da bo do konca leta 110000 brezposelnih, pa vsi vemo, da so se še vedno "zmotili". Se spomnim, da so že pred leti obljubljali 100000 delovnih mest pa so povečali brezposelnost na 140000. Ker se narod iz tega ni nič naučil in na zadnjih volitvah volil kar pač je, bo moral sedaj sam nosit posledice in tako oblast tudi zamnejat, če ne drugače na ulici... Enkrat bodo morali ljudje gledat tudi v denarnice in pred volitvami pobrskat po spominu, kdo je kaj rekel in kdo kaj realiziral... :headbang:

Naj sedaj raja problem odstrani, ali pa še naprej jamra in nosi posledice svoje lahkomiselnosti in lahkotnega nezanimanja za politiko in svojo denarnico... :whistle:

Šundr? Sicer si ga res nihče ne želi, ampak če bo do njega prišlo, bo to posledica vladavine te sprevržene samoimenovane levice. Med vladajoče štejem tudi do te iste levice servilne sindikate.

Ja in koga volit.:headbang: Dosedaj ne desni ne levi ne sredinski niso nič nardil, samo svoje riti bašejo .

Pri koritu je vsaka svinja debela

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faker, to tvoje navijanje za desnico in kipanje dreka na levico je že patetično zlajnano.

Kdaj boš spoznal, da gre v bistvu le za stran, kateri si pokoren in stran na katero si nahujskan?!

Levice pri nas ni več. Če bi bila, bi bil jaz njen prvi pristaš in bi že marsikatera palača in farovž gorela in vino bi teklo iz sodov! Saj poznaš tisto "Le vkup le vkup uboga gmajna, ... grad gori, grof beži, vino teče, naj še teče kri...Singing_Smiley.gif

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kramp ne bo držalo... Gre za stran, ki ti manj vzame iz denarnice... In samo to šteje...

... :notworthy: :notworthy: :notworthy: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kramp ne bo držalo... Gre za stran, ki ti manj vzame iz denarnice... In samo to šteje...

Ja in kera stran ti manj vzame leva al desna......desna al leva... isti drek:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kramp ne bo držalo... Gre za stran, ki ti manj vzame iz denarnice... In samo to šteje...

Zame bolj šteje kaj dobim za tisto kar mi vzamejo.

Danes od države ne dobivam praktično nič drugega kot to kar ti omenjaš. Praznjenje tošelna in ukinjanje priborjenih pravic.

In pri tem sta si po tvojem imenovanju leva in desna stran kar nekako podobna. Isti drek, druga pakunga!

Pa naj bi bila država namenjena državljanom, a zgleda da je ravno obratno. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faker, dej si lepo pazljivo preberi svoj lastni post. Boš notri našel resnico, le da si midva različno tolmačiva stanje, namene in potrebne nadaljne dogodke. Pa tega tu ne mislim razlagati. Mi je pa jasno, da bi nekaterim pasal nenehen šunder, ki bi ga politično izkoristili, potem pa narod kot že tolikokrat enostavno nategnili.

V resnici je potreben le en pošten rukar in nekaj tako levih kot desnih ciganov na hruške potegniti. :angry:

Do takrat se pa v senco spravi, kakšen :beer1: , pa moped šravfaj!

se mi zdi , da se pregovarjate okoli napačnih stvari ... bolj plodna polemika bi bila okoli sorte drevesa .. a bo to hruška , oreh , češplja , hrast ali lipa ( ta bi bila še najbolj simbolična a kaj ko ima tako krhke veje ) ....

dosti imam vseh skupaj ( katerekoli že vejo-izpovedi ) ... vsakih par let bi jih morali nekaj "obesiti" - zapreti za 30 let zaradi škodovanja lastnemu ljudstvu !!!! po nekaj najbolj skorumpiranih in kradljivih iz vsake politične opcije ... potem bi mogoče imeli vsaj nekaj časa mir in blaginjo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

v javnem sektorju so vsi _delavci_?

zaminivo. :hmm:

Jap! In to neposredni proizvajalci, kateri edini resnično kaj prinesejo v skupno blagajno :whistle:

Kar se pa levice in desnice tiče, :whistle: Jaz si z desno brišem rit, leva pa mi je nekako bolj pri srcu, katerega imam pač na levi. Ali to tudi kaj šteje :surrender:

lp Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stavkajoče (cca 80.000) na zavod, brezposelne (cca 100.000) iz zavoda na šiht ... mal menjave pa bi vsi bili happy ... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

franc ti si sigurno iz javnega sektorja ker tako praviš

razmisli kdo dela za v državno blagajno

a javni sektor pa ne dela? :evilgrin: Svojo plačo pošteno zaslužim in to z delom, ki ga marsikdo ne bi nikoli opravljal za tak zaslužek kot ga imamo.

Prav razjezi me, da se javni sektor obravnava kot podpirance države ko vendar tudi mi delamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a javni sektor pa ne dela? :evilgrin: Svojo plačo pošteno zaslužim in to z delom, ki ga marsikdo ne bi nikoli opravljal za tak zaslužek kot ga imamo.

Prav razjezi me, da se javni sektor obravnava kot podpirance države ko vendar tudi mi delamo.

Malo skregana z logiko je ta stavka. A ne bi malo bolj logično bilo, da se najprej gospodarstvo postavi na trdne temelje, torej posledično tudi plače v gospodarstvu. Šele potem pa, ko je denar od kod vzeti, pa se lahko javni sektor začne puntati...

In prvo kot prvo, razredčiti zaposlene po upravnih enotah. Kri nebeška, ko se je oddajala dohodninska napoved, pridem v sprejemno pisarno (tam deset babur na kupu pilo kafe), pa noben vrag ni hotel sprejeti pol, ker ''niso uradne ure''. Kaj pa potem delajo ostale dni? No, odgovoril sem si že sam -v prejšnjem stavku. Če jim kaj ne paše, lahko gredo za trak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo skregana z logiko je ta stavka. A ne bi malo bolj logično bilo, da se najprej gospodarstvo postavi na trdne temelje, torej posledično tudi plače v gospodarstvu. Šele potem pa, ko je denar od kod vzeti, pa se lahko javni sektor začne puntati...

In prvo kot prvo, razredčiti zaposlene po upravnih enotah. Kri nebeška, ko se je oddajala dohodninska napoved, pridem v sprejemno pisarno (tam deset babur na kupu pilo kafe), pa noben vrag ni hotel sprejeti pol, ker ''niso uradne ure''. Kaj pa potem delajo ostale dni? No, odgovoril sem si že sam -v prejšnjem stavku. Če jim kaj ne paše, lahko gredo za trak.

In kje je bila in je logika, ko si gospodarstvo deli 13.plače,dobičke, božičnice? Mi tega nismo bili nikoli deležni,plače imamo zamrznjene že nekaj časa, brez napredovanj, delovne uspešnosti, regres najnižji itd.

Javni sektor ne zahteva povišanje plač ampak le nekaj, kar je bilo že izpogajano in še ne realizirano.Vlada je za to vedela vnaprej.Pa ne glejte le javne uslužbence kot edino zlo države, denar zapravlja vlada.Grčija, Afganistan itd.Nevem zakaj si kakšen nadzornik v gospodarskem sektorju ne odpove nagrade in s tem reši podetje?

verjemite, v gospodarsvu in v javnem sektorju smo le delavci za izkoriščanje, denar pa kopičijo tisti, ki kažejo s prsti na nas kot glavne krivce.Vse življenje ne bom tolk zaslužila kot eden nadzornik v nekaj mesecih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben problem ne bi bil s plačami in denarjem zanje, če ne bi država plačevala jamstev za kredite bankam za različna podjetja. Država je ravnala negospodarno, zdaj pa želijo služiti na "navadnih" ljudeh v javnem sektorju. Sramotno je, da želijo zamrzniti usklajevanje plač z inflacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!