Skoči na vsebino

Stavka !


kekec III

Priporočene objave

Ni interneta. Ni mobitela. Mi je frend povedu, ko je zanč po 4 letih začel vikend izhode dobivat.

Odvisno kje in zaradi česa sediš... Če si bil velika živina, imaš oskrbo kot v hotelu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kje in zaradi česa sediš... Če si bil velika živina, imaš oskrbo kot v hotelu...

...če pa pokneš veliko živino....? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malega človeka ni milosti... Edino, če si cigan. Ti so pa itak klasa zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če si bil velika živina, imaš oskrbo kot v hotelu...

Ja, in namesto grdih, zašpehanih in kocinastih paznikov so tam paznice, ki pod uniformo nosijo štrumfpantlne in ostalo opremo. Pa marsikaj packastega se dogaja. To pa vem, ker sem enkrat gledal en dokumentarec. Cicciolina je igrala paznico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in namesto grdih, zašpehanih in kocinastih paznikov so tam paznice, ki pod uniformo nosijo štrumfpantlne in ostalo opremo. Pa marsikaj packastega se dogaja. To pa vem, ker sem enkrat gledal en dokumentarec. Cicciolina je igrala paznico.

jaz sem jo gledal kot social helferin ! sedel nisem, mi je pa stal ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a se na koncu poročita ? :krneki:

Ne. Bil je film s srečnim koncem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona odjaha na belem konju, njemu ostane triper.

:krneki:

KatherineHeigl_WGA_newsphoto.0.0.0x0.367x400.jpeg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ne. Bil je film s srečnim koncem.

:worship::worship: z belim koncem. :OK::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

... Gorenje ... Mura ... in nebroj ostalih ... napovedano flikanje luknje v zdravstveni blagajni na račun zavarovancev ... napovedano flikanje luknje v pokojninski blagajni na račun upokojencev ... napovedano flikanje luknje v proračunu na račun davkoplačevalcev ...

... Joj , kak bo spokalo ... evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, slej ko prej se bo nabralo vsega toliko, da bo moglo vsekat... in takrat bodo sindikalistični funkcionarju v Hugo Boss oblekah padli in farse o tem, da nekaj naredijo za delavce bo konec :unsure:

mi pa gre pri vsem skupaj na :SS, kako je z zadnjih parih letih najbolj zaželjena služba stečajni upravitelj... morš zasrat bolj, kot so mng-ji pred tabo, pokrast kolikor se da in če boš pri tem res "uspešen" te slej ko prej čaka enaka pozicija v nekem drugem podjetju, ki je šlo po gobe :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Gorenje ... Mura ... in nebroj ostalih ... napovedano flikanje luknje v zdravstveni blagajni na račun zavarovancev ... napovedano flikanje luknje v pokojninski blagajni na račun upokojencev ... napovedano flikanje luknje v proračunu na račun davkoplačevalcev ...

... Joj , kak bo spokalo ... evilgrin.gif

he,he....luknje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj minus ? jst sm mislu na to, da luknje niso luknje ampak dnevni kopi...:headbang:

ej, minus heroj.... tole sem mislil..... tako velike luknje v proračunu.... pa vsak kamenček je po 1 euro... http://leon.fe.uni-l...ke/DSCN3315.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Že res, da je cas dopustov, pa se vseeno sprasujem, ce niso ti silni sindikati na dopustu ze kaki dve leti...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res, da je cas dopustov, pa se vseeno sprasujem, ce niso ti silni sindikati na dopustu ze kaki dve leti...

Ja vpraš svojega sindikalnega zastopnika, pa boš vse iz prve roke vedel! :closedeyes:

Za Janševski sindikat prekleto dobro vem, da so si pred tem letnim dopustom še pred nekaj tedni prav lepo postlali in s polnimi ritkami lepo držijo jezik za zobmi in se mastno muzajo.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vpraš svojega sindikalnega zastopnika, pa boš vse iz prve roke vedel! :closedeyes:

Za Janševski sindikat prekleto dobro vem, da so si pred tem letnim dopustom še pred nekaj tedni prav lepo postlali in s polnimi ritkami lepo držijo jezik za zobmi in se mastno muzajo.

Svojega sindikalnega zastopnika nimam. Vem pa, da stanovski kolegi - obrtniki zaradi neznosnih razmer v državi, s stisnjenimi zobmi mečejo na cesto tudi najboljše in najbolj zveste kadre zaradi lastnega preživetja.

Kateri je Janšev sindikat pa nam boš povedal ti. Glede na tvojo očitno užaljenost ob mojem zadnjem vpisu sklepam, da si "zaposlen" na tak ali drugačen način pri kakem njemu konkurenčnem koritu? :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Faker, spet si mim ustrelu. :lol:

N'č nisem užaljen in tudi pod razno nisem zaposlen v nobenem sindikatu. Celo nasprotno. Sem zaposlen prav tam kjer hara ta omenjeni zloglasni sindikat in so mi razmere presneto jasne.

Vidim pa, da sindikalne scene nič kaj dosti ne poznaš.

Zakaj neki si potem začel spet kuriti na tem področju? :hmm:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaaa ampak sej ta je relativno majhen.... Kje so pa ostali večji sindikati? Mene bi namreč na njihovem mestu zelo skrbelo... Ljudje so namreč postali zelo tihi. Dokler so ljudje glasni ko so vodeni to pomeni, da jim še ni hudega... Ko pa se jih ne da več vodit in so tiho, me pa spominja na zatišje pred viharjem... Če bi bil jaz na mestu sindikalnih vodij, bi vsakodnevno organiziral čimveč dogodkov, ki bi skrbeli za sproščanje članstva, ker ko bo tole enkrat udarilo ven... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!