Skoči na vsebino

Stavka !


kekec III

Priporočene objave

V določenih primerih gre za navadne davčne goljufije, ne pa za "znajti se je treba".

Ja in? Po tvoje je potem podjetnik ukradel državi. Po moje pa sem obržal nekaj kar je mojega in težko prisluženega in nisem pripravljen delit z državo in nikoli ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in? Po tvoje je potem podjetnik ukradel državi. Po moje pa sem obržal nekaj kar je mojega in težko prisluženega in nisem pripravljen delit z državo in nikoli ne bom.

Država je tudi cesta, bolnica in zdravstvena oskrba itn. torej, ko se krade državi se krade celotni skupnosti. In ko kradejo vsi ali velik delež potem vse skupaj gre v maloro in si očitno ne zaslužimo imeti države, ker zanjo nismo sposobni. Najbolje bi potemtakem bilo, da ponovno postanemo avstrijska provinca, wir mussen nur noch Deutsch lernen.

Najbolj so seveda odgovorni tisti, ki imajo največ moči in tisti, ki največ kradejo (ponavadi gre za povezano delovanje).

BTW, če se vrnemo na stavko javnega sektorja. Vlada, ki vpije da nima denarja je napovedala, da bo dokapitalizirala NLB, vendar z ne več kot 243 mio. € (beri s toliko). Torej Vlada, ki trdi da smo v krizi in da ni denarja, da je treba rezat potrošnjo in javni sektor, ta vlada z lopato meče denar, katerega ni, v banke. V tiste banke, ki so podpirale kazino kapitalizem in prevzeme, kjer so se v 'dobrih časih' mastili z denarjem in kjer so 'prijateljem' posojali milijone na lepe oči medtem, ko vsakega navadnega državljana obrnejo kot štunf, če jih pride žicat za kredit. A bi se vi pri takšnem početju bili pripravljeni odpovedovat svojim pravicam v dobro vseh.

Skratka, da v takšnih časih to počneš se mi zdi legitimno vendar napis 'in nikoli ne bom' kaže, da ne vidiš dlje od lastnega praga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in? Po tvoje je potem podjetnik ukradel državi. Po moje pa sem obržal nekaj kar je mojega in težko prisluženega in nisem pripravljen delit z državo in nikoli ne bom.

Podjetnik oziroma ti v tem primeru izvajaš davčno goljufijo, ki je utemeljena na fiktivni poti (torej - zlagani poti oz. stroških).

Glej ,stvar je simpl - če se ti delaš neumnega, potem ne slučajno kdaj jokcat, če se kdo tebi dela neumnega, ko kaj pričakuješ od njega. Pa ne slučajno čez državo šimfat, saj jo očitno opehariš takoj, ko jo lahko.

VSak pač po svoje, upam pa, da bo temu kdaj konec.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjetnik oziroma ti v tem primeru izvajaš davčno goljufijo, ki je utemeljena na fiktivni poti (torej - zlagani poti oz. stroških).

Glej ,stvar je simpl - če se ti delaš neumnega, potem ne slučajno kdaj jokcat, če se kdo tebi dela neumnega, ko kaj pričakuješ od njega. Pa ne slučajno čez državo šimfat, saj jo očitno opehariš takoj, ko jo lahko.

VSak pač po svoje, upam pa, da bo temu kdaj konec.

"Država" lahko uradno krade, kar je najbolj žalostno, čeprav ti misliš, da to ni kraja. Po tvoje je treba dati cesarju kar je cesarjevega. Ni mi jasno kako lahko zagovarjate smiselnost tako velikih obdavčitev na vseh koncih in krajih. Sicer pa vsak igra po svoje. Podjetniki zase, država zase. Ampak hvalabogu, da je v naši davčni zakonodaji tooolikooo lukenj :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

"Država" lahko uradno krade, kar je najbolj žalostno, čeprav ti misliš, da to ni kraja. Po tvoje je treba dati cesarju kar je cesarjevega. Ni mi jasno kako lahko zagovarjate smiselnost tako velikih obdavčitev na vseh koncih in krajih. Sicer pa vsak igra po svoje. Podjetniki zase, država zase. Ampak hvalabogu, da je v naši davčni zakonodaji tooolikooo lukenj :wub:

...what a shit world we live in..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep :yes: But it's the only one we've got.

Obstaja še en, "drugi svet", ampak ko greš tja, poti nazaj ni (Za primer, da komu ne bi bilo tam prav zelo všeč) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi brez skrbi, da ne ta, katera ti misliš.

do smrt bomo vsi žvel pa noben ne bo prej umrl ....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: že od konca oktobra. Davki, potni stroški in videotrakovi? Od tega le davki spadajo pod stavko.

davki in smrt .. edini neizogibni stvari v sloveniji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

davki in smrt .. edini neizogibni stvari v sloveniji....

motor je tud... vsaj za časa življenja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je tud... vsaj za časa življenja :P

Tudi potem je lahko, še nobeden ni javu, da jih ni. trance_25_naughty.gif. Moto nebesa, ja, ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi potem je lahko, še nobeden ni javu, da jih ni. trance_25_naughty.gif. Moto nebesa, ja, ja...

Veš da :blink: . Če pa že, so tam gor sigurno električni, ko se nič dol ne sliši. Samo vsake tolk nekaj štrom prebija pa šmelca. Jebi ti taka nebesa. Grem rajš u peku golaž mešat :blush: .

Ajaaa, pa štrajkat pejmo že enkrat, da ne bom :topic:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaa, pa štrajkat pejmo že enkrat, da ne bom :topic:

sj to delam... že nekaj let ... in kaj mam od tega :glare: ... skoz mi vzdigujejo plačo ... štrajkam pa zarad čist neki druzga :angry: ... sploh me ne razumejo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo so oni, da lahko gospodarijo nad našimi življenji in našimi usodami?

Ma jebemti, Kekec, spet moram tvoje čečkarije na steno s sprejem prepisvat. :blush: .)

Popravljeno . Popravil Kramp
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!