Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 5 minutami, DinDiin pravi:

Zato gres pa lepo z zeno, ona ti lepo dirigira, ti pa ubogas.:D

Kak pa ti to veš ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Kak pa ti to veš ? ?

Zadnje case sam se to prakticira...... Ja draga.... on pelje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

Prvo pravilo katerega se vedno držim, vozim se le z ljudmi, katere dobro poznam. Ni problem se peljati kak krajši krog, vendar na daljšo furo ne vzamem vsakogar. Pa ne da bi se imel za kaj več, vendar takrat se šele vidijo muhe posameznikov. In ko sem na motorju se mi resnično ne da še s tem ukvarjati. Zato se vozim s preverjenim folkom ali pa še najraje sam. 

 

V našem primeru nismo bili problem mi, člani skupine ,ki semo se super razumeli in še se sedaj, smo odpeljali letos 23 dnevno turo skupaj po Gruziji in Armeniji, brez problemov, problem je bil  ON.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

V Maroku po moje bolj čaj pijejo :)

no, saj ma model objavljeno

https://www.zvoneseruga.com/potovanja/maroko

ko "Broj jedan" agencija :) 

:)

 

Predstavitev je po naši turi na spletu spremenil, še vedno pa je veliko nakladanja in leporečenja, kaj in kako bo..... želim vsem, ki gredo z njim da bo vsaj pol tega kar je napisano, očitno ga je nekoliko šokirala zadeva, kar se mu je videlo.

Ena od specialitet prehrane.....zvečer pečemo meso na žaru, super, prvi in edini večer z njim k je bilo fajn, sicer vsi pomgamo.....izpade, kot da gremo kolegi na moto turo samo, da eden vsem ostalim zaračuna dva jurja, da se vozi spredi in skrbi za skupni budget s ciljem, da njemu čim več ostane........no višek pečenega mesa zvečer, vozi naslednji dan v top casu cel dan po +50 st in ga potegne popoldan ven ..... fantje kosilo...... nismo vedeli ali se zafrkava ali resno..... je misli resno......seveda nismo jedli meso čudnega vonja....sam je nekaj zvečil  potem pa bil na hitro sit in gas naprej..........materialistični cilj imeti čim večji dobiček.

Tip je zaslužil, kot smo izračunali na vskem vsaj 1200€ krat deset v 18 dneh, več  k  dr.sc, v nasinem raziskovalnem centru.....da ne bo pomote mu privoščim, biznisira dokler lahko, vendar, če bi spustil dobiček na jurja, bi lahko zagotovil vse kar je obljubljal in nekoliko spustil ego, ter izbiljšal odnos, bi se lahko vsi imeli super in bi ga sedaj vsi hvalili. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, franc pravi:

Luka66, da ne boš mislil, da je "letelo" nate. Tudi jaz ne bi šel sam. Najti neko "grupo" s podobnimi željami, pa seveda ni lahko (če že imaš takšno "grupo" pa je vsklajevanje nadaljni problem) .

Razen nekaj "specializiranih" virov, pa o Šerugi ne govorijo slabo (še malo reklame si naredi po TV in časopisih) in logična posledica je...

lp

Te razumem........ človek ima dobro taktiko oglaševanja, je dober v leporečenju, ima dobre povezave z mediji, še iz nekih preteklih dni, tudi urednik revije Moto.Si s katerim greva občasno na kavo mi je težko verjel in poskušal na vsak način opravičit njegovo delovanje, tudi pri njih objavlja, pred kratkim "strokovna" primerjava GS in ADV z bolanimi ugotovitvami .............sodobni elektronski mediji tudi naredijo svoje na FB doživljajo orgazme njegovi feni, katerih največji potovalni podvig je z garminom, na Rab..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jskrablin pravi:

Kdo pri nas pa še Moto.Si resno jemlje... :D

Res so "zbledeli" v svojih prispevkih .........na žalost. Ne smejo preveč kritizirat, sicer potem ne gredo pomladi na razne testne vožnje novih motorjev .......na kanarce npr.......seveda na stroške proizvajalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač, pa sem pod tem naslovom od 7-12 strani v večji meri pojasnil  kako je bilo....fantje škoda časa se ukvarjat z njim..... 

Srečno vsem v Maroku brez "svetovnega popotnika"  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Luka66 pravi:

Drugač, pa sem pod tem naslovom od 7-12 strani v večji meri pojasnil  kako je bilo....fantje škoda časa se ukvarjat z njim..... 

Srečno vsem v Maroku brez "svetovnega popotnika"  :OK:

In komu zdaj plačaš za nedelo ko kam gres?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tomash pravi:

Aleluja. Sem enkrat razmišljal, da bi šel s tem Zvonetom. Hvala bogu nisem šel in ko tole berem mi je jasno zakaj. 

Zamudil si veliko...mislim,da se strinjaš po prebranem...Zamudil si celo svoje keširanje za nedelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, sesir pravi:

In komu zdaj plačaš za nedelo ko kam gres?

Prvič sem šel na tako "organizirano" turo in verjetno tudi zadnjič.....pa da se ne zarečem, Rusi imajo zelo dobro organizirane Transsibirske moto ture........prej sem se 25 let vozil sam z ženo in tako bo tudi v prihodnje, če se bom lahko še naslednjih  25 let bom super vesel  :OK: 

 kar se pa tiče plačila €.......... je žena v večini zraven in sedaj tudi sin, tako, da........se ni bat, da bi ostal kaj €   je pa res, da so koristno porabljeni  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Snecer pravi:

šeruga ga je vsega nauč, da lahko sam potuje :)

zdaj pa tako nehvaležen :)

Od njega se nisem lih kaj naučil, ima drug način življenja in pogled na življenje kot jaz.........prej sem se vozil 25 leta sam z ženo in prevozil EU po dolgem in počez, tako, da ...... je pa bila neka zanimiva izkušnja, ki mi bo ostala in vsem, ki smo bili tam z njim, v takem ali drugačnem spominu........ in z leti ostanejo le lepi spomini in zafrkancija na "čudne dogodke",  kar je prav........tako, da kljub vsemu, mu želim vse dobro v lajfu 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, za preživetje v divjini se lahko je en dan staro pečeno meso...pa spali ste pod milim nebom ali le po hotelih?

Nekateri bi se šli avanture s hotelskim udobjem, drugi se pa znajo prilagodit. Problem je, ker smo si preveč različni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še vedno niste dešifrirali, se ne gre za to, koliko je kdo razvajen ali ni. Gre se za to, da je nekaj obljubljal, nato pa od tega ni bilo nič ali kvečjemu par %, ob tem pa jim je še dobesedno kradel denar...

Zanimivo, da so popolnoma drugačne izkušnje tistih, ki so potovali z "Marokancem". Tu je bila situacija kvečjemu obrnjena. Da je tip resen pove že to, da je že v fazi priprave poti prišel v Slovenijo in zahteval srečanje z vsemi udeleženci. S seboj namreč ni vzel nikogar, ki ga ne bi že prej spoznal. Toliko o Balkanu...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Luka66 pravi:

Predstavitev je po naši turi na spletu spremenil, še vedno pa je veliko nakladanja in leporečenja, kaj in kako bo..... želim vsem, ki gredo z njim da bo vsaj pol tega kar je napisano, očitno ga je nekoliko šokirala zadeva, kar se mu je videlo.

Ena od specialitet prehrane.....zvečer pečemo meso na žaru, super, prvi in edini večer z njim k je bilo fajn, sicer vsi pomgamo.....izpade, kot da gremo kolegi na moto turo samo, da eden vsem ostalim zaračuna dva jurja, da se vozi spredi in skrbi za skupni budget s ciljem, da njemu čim več ostane........no višek pečenega mesa zvečer, vozi naslednji dan v top casu cel dan po +50 st in ga potegne popoldan ven ..... fantje kosilo...... nismo vedeli ali se zafrkava ali resno..... je misli resno......seveda nismo jedli meso čudnega vonja....sam je nekaj zvečil  potem pa bil na hitro sit in gas naprej..........materialistični cilj imeti čim večji dobiček.

Tip je zaslužil, kot smo izračunali na vskem vsaj 1200€ krat deset v 18 dneh, več  k  dr.sc, v nasinem raziskovalnem centru.....da ne bo pomote mu privoščim, biznisira dokler lahko, vendar, če bi spustil dobiček na jurja, bi lahko zagotovil vse kar je obljubljal in nekoliko spustil ego, ter izbiljšal odnos, bi se lahko vsi imeli super in bi ga sedaj vsi hvalili. 

Matr si toleranten - to njegovo biznisiranje, ki mu ga privoščiš hkrati pomeni nateg nekoga in to se mu omogoča, ker se mu ne pove kar mu gre in tudi da informacijo na splet da se opozori druge, ne pa da se mu še plačuje za nekaj, kar nisi koristil. Saj vem, karma, pa ljubi mir, pa vse je za nekaj dobrega,..., vendar pa je nekje meja in ta je prekoračena že, če nastopa tako nastopaško in važno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvončica bo ugasnil, ko bo nekdo stopil v njegovo zeljo....in za podoben denar realiziral kar se obljubi. Do takrat bo imel svoje stranke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Zvončica bo ugasnil, ko bo nekdo stopil v njegovo zeljo....in za podoben denar realiziral kar se obljubi. Do takrat bo imel svoje stranke....

zvončica uživa v južni ameriki :) žanje sadove in reklamira huawei pa eno ma poleg spet

model obvlada

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta bo pa težko pobegnila :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!