Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

Daddy issue ??

 

 

model uziva in ocitno “nekaj” obvlada. Ampak ne spremeni dejstva, kaksen je, kot oseba.....eni to vedo iz prve roke, drugi iz druge itd. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Roger G. Jagger pravi:

Daddy issue ??

 

 

model uziva in ocitno “nekaj” obvlada. Ampak ne spremeni dejstva, kaksen je, kot oseba.....eni to vedo iz prve roke, drugi iz druge itd. 

Jaz vem iz druge ampak od dobrega znanca. Tip je predčasno spakiral in se vrnil sam domov, ni več vzdržal. Denar mu je itak pustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moje izkusnje z njim ne bom se enkrat pogreval.....

ne razumem pa, da vecina pise, da mu je vse placala, pol na roke, brez pogodb itd. ! On pa zali, je primitiven,nekaj po svoje. (Prides v trgovino, narocis svoj najljubsi mesni izdelek, prodajalka ga nareze 15dag, kot si narocil, da na vago, stehta, vzame nalepko in predno zavije, vzame 7,5dag stran. Nato zavije in ti izroci. Nebi nihce nic rekel?

Ma, jaz ga steram v 3pm...ce bi pa kaj civkal, bi pa se vrjetno koga na FURSU marsikaj zanimalo. Ampak, mene sipine in podobno ne vlece, tako, da....ce pa ze, pa raje s kom drugim ali pa....tudi z MS pro-ji ??

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Erik99 pravi:

Matr si toleranten - to njegovo biznisiranje, ki mu ga privoščiš hkrati pomeni nateg nekoga in to se mu omogoča, ker se mu ne pove kar mu gre in tudi da informacijo na splet da se opozori druge, ne pa da se mu še plačuje za nekaj, kar nisi koristil. Saj vem, karma, pa ljubi mir, pa vse je za nekaj dobrega,..., vendar pa je nekje meja in ta je prekoračena že, če nastopa tako nastopaško in važno...

Lej nikomur ne želim nič slabega v življenju, tudi njemu ne, kar se tiče biznisa pa se je itak že razvedelo kakšen je njegov način dela.......morda bo spremenil način dela in odnos, bolj verjetno, da ne........vsekakor kot je sam rekel ne bo več dolgo "delal", kar niti ni čudno glede na to kake dobičke ima.......mi smo enostavno spokali in šli svojo pot in tu je bila za nas zadeva zaključena.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, vandrovec pravi:

Ampak, za preživetje v divjini se lahko je en dan staro pečeno meso...pa spali ste pod milim nebom ali le po hotelih?

Nekateri bi se šli avanture s hotelskim udobjem, drugi se pa znajo prilagodit. Problem je, ker smo si preveč različni...

Ja se strinjam s tabo.... za preživetje.....zaprniki v Dachau si jedli za preživetje tudi mesec starega, ko mi je povedal ded........samo mi nismo bili v taborišču, temveč smo mu med drugim plačali tudi prehrano, samo ne tako...... očitno sem preveč razvajen in se ne znam prilagodit za tako vrsto "avanture"   pa mi ni problem bit dan brez hrane, se mi zgodi tudi doma kdaj, pomembno je da je voda.  

Imeli smo pa obilo težav s prebavo, zdravila iz Slo niso kaj prida pomagala, še najbolj CocaCola, ki je očitno "hud strup" ..... no kolegu ni in ga je zlo matralo, bruhal je v čelado, bil je čist izmučen in dehidriran, tako, da je ustavil in dobesedno obležal ob motorju, ko se ustavimo ob njem in mu skušamo pomagat pa Zvone ugotovi, da je hudič odnesel šalo in je privlekel od nekje tablete, ki jih je kupil v Maroku in edino pomagajo in tudi so v dveh urah, prej jih je pa skrival od vseh in ne da bi dal kak nasvet........

V divjini smo spali le enkrat in bilo je super, dvakrat ali trikrat smo spali v kampih....ostalo v najslabših možnih resortih, tako, da so nekateri raje spali pred zgradbo v šotoru, ker so bili proatori tak totalen šit........... za info prvič v življenju sem spal z moto podkapo na glavi, namreč ko sva s cimorom ugasnila luč v sobi se je začelo ropotanje in, ko sva po nekaj minutak vklopila luč ja bila polna soba, tla in stene različnih žuželk, ki so se ob svetlobi skrile, ko sva luč uganila se je zadeva ponovila, tako, da sva spala pri vklopljeni razsvetljavi in s podkapami na glavi, da nebi slučajno kaka žuželka zašla v uho ali nos.....to je hotelsko udobje ane?? 

In različen je bil v našem primeru le eden, ON.

Drugače pa vožnja z motorjem po Maroku ni nobena avantura.  

Problem je bil v tem, da nas je nategnil......če še enkrat pojasnim razlika med tistim kar je obljubil, kar smo plačali in tistim kar je izpolnil....preberi si moje pisanje pod tem naslovom med stranimi  7-12   pa še bi se dalo kaj napisat, pa škoda časa. 

pred 3 urami, Snecer pravi:

ne razumem razvajenčkov iz Maroka :)

ded vse sam nalovi, če je treba

vir: enako kot gori

46079700_2235205189852715_5951673449221980160_o.jpg

46154979_2235203963186171_5770546964588396544_n.jpg

Jaz pa ne razumem, kako se vsi tsko "palite" na njega, bolj kot na vse druge veliko boljše teme,  ni vreden tega  :BUA:

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Ta bo pa težko pobegnila :D

 

Težek je in vsiljiv....no lani so ga dva poslali v pm in odšle....to možnost ima tudi ta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Zato pa padajo blonde.:D Pravi lovec!

Bolj se duva kot padajo, obvlada pa promocijo, da so potem taki komantarji in izpade kot veliki j.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, milan11 pravi:

Kje najde bedake , da grejo z njim ????

Ja smo se našli spletom okoliščin in ker nismo vedeli to kar sedaj piše pod tem naslovom...... drugače pa za ene je tura z njim tudi super........en sodelavec je šel letos in bil zadovolje.....izpeljano za prave bajkerje............zjutraj gas do popoldan zvečer alkohol v neomejenih količinah, zjutraj malo z mačkom na motor in gas enako kot prejšnji dan, nič pogledat, kar piše v predstavitvi, seveda.....je rekel, da že dolgo ni tolk popil in da so se imeli super  :worship:   torej ne greš v nobeno staro Maroško mesto, medino, muzej.......brez veze to, ke to ni avantura.

PS: ne uživam alkohola, se očitno razvajen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Roger G. Jagger pravi:

Jaz moje izkusnje z njim ne bom se enkrat pogreval.....

ne razumem pa, da vecina pise, da mu je vse placala, pol na roke, brez pogodb itd. ! On pa zali, je primitiven,nekaj po svoje. (Prides v trgovino, narocis svoj najljubsi mesni izdelek, prodajalka ga nareze 15dag, kot si narocil, da na vago, stehta, vzame nalepko in predno zavije, vzame 7,5dag stran. Nato zavije in ti izroci. Nebi nihce nic rekel?

Ma, jaz ga steram v 3pm...ce bi pa kaj civkal, bi pa se vrjetno koga na FURSU marsikaj zanimalo. Ampak, mene sipine in podobno ne vlece, tako, da....ce pa ze, pa raje s kom drugim ali pa....tudi z MS pro-ji ??

A veš, da smo razmišljali o FURSu, pa se nam je zdelo škoda časa ukvarjat se z njim..... skoda energije, je kaj lepšega v življenju, nas je nategnu, samo včasij je bolje gledat naprej in naredit kaj pametnega, kot pa se nategovat s prevaranti, če ni zadeva res velika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 12. 2018 ob 15:33, Snecer pravi:

Do kafetiranja imam jaz enako stališče kot Zvonček, če se gre na turo. Vzemi si termovko poleg :)

To spada v isto grupo, kot sem gori za čredo pisal. 

A niste imeli zarisanih dnevnih rut, morda še celo za gps, tak da si zvečer skupaj.

Nek plan je ziher bil.

 

To ma Šeruga na strani napisano, ni lepo, da ga tako kopirajo :) 

Imeli smo okvirno dnevno ruto in končni cilj......sej to je normalno, problem je bil v tem, da bi po dogovoru on moral plačat pijačo in tudi kavico, pa je seveda šaparal in se izogibal temu, tako kot tudi vstopnine v muzeje itd, kar je navedel na predstavitvi in na spletni strani pa mu to ni šlo od rok, če je bilo potrebno kak € spustit od rok, tako, da si nismo nič od obljubljenega ogledali........bilo že totalno bolano

Drugače pa ti ne moreš realno komentirat,  ker nisi bil  zraven, ........so bile groteskne situacije, kot sem že omenil ni veliko manjkalo da jih ni dobil ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci bi mu dopovedoval,da so vse falili in mimo šli,kmet2 bi ga za noge obesil z balkona,dami34 pa bi si z roko radiral po svoji frizuri...:hmm:

Snecer boš organiziral skupinsko tožbo,ker ji je prevaral?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Snecer pravi:

Pa je kdo normalno pristopil do njega in povedal želje oziroma da naj izpolni program, ki je bil začrtan?

 

Sej ti je vse napisal, nisi prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Pa je kdo normalno pristopil do njega in povedal želje oziroma da naj izpolni program, ki je bil začrtan?

 

Sedaj razumem, da smo bili vsi nenormalni in le on normalen.  Predstavil je program in smo ga plačali ......na njemu je bilo, da ga izpelje kolikor se pač da glede na okoliščine ........ pa ni, ker mu ni bilo do tega in je tako bolj polnil  svojo denarnico.

Sploh ne bom več komentiral zadev, škoda časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka66, ne trudi se! Z nekaterimi tule se je vredno ukvarjati ravno toliko, kot s Šerugo...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno je, da tisti, ki se po vožnji zadenejo z alkoholom in tisti, ki se ne, ne gredo skupaj v klapo. :naughty: Njemu je Maroko nekaj takega, kot drugim Paklenica...gre se, da se žura. Ne gre to skupaj z ekskurzijo ...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, vandrovec pravi:

Normalno je, da tisti, ki se po vožnji zadenejo z alkoholom 

ponavad se tisti, ki so razočarani nad motorjem, ki ga vozijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Luka66 pravi:

Sedaj razumem, da smo bili vsi nenormalni in le on normalen.  Predstavil je program in smo ga plačali ......na njemu je bilo, da ga izpelje kolikor se pač da glede na okoliščine ........ pa ni, ker mu ni bilo do tega in je tako bolj polnil  svojo denarnico.

Sploh ne bom več komentiral zadev, škoda časa

Narobe razumeš, zanima me pač, če se je npr. sklical "krizni sestanek", podale pripombe nad organizacijo itd.

Nenormalno je edino, da bi se mu plačalo tisto, kar ni izpolnil.

In če so bile stvari res tako slabe (ti verjamem, da je bilo tako), ma res ne razumem, vsake tolko v medijih beremo o turističnih agencijah, ki ne izpolnijo vsega. Zahtevat račun, prijavit itd. To vzame 5 minut in bo modelu preprečilo, da bi tako "posloval" še naprej, iz vseh vidikov. Ne pa da ima ded še večje povpraševanje.

A tu berem ravno nasprotno, da je model osiral po udeležencih :) 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Narobe razumeš, zanima me pač, če se je npr. sklical "krizni sestanek", podale pripombe nad organizacijo itd.

Nenormalno je edino, da bi se mu plačalo tisto, kar ni izpolnil.

In če so bile stvari res tako slabe (ti verjamem, da je bilo tako), ma res ne razumem, vsake tolko v medijih beremo o turističnih agencijah, ki ne izpolnijo vsega. Zahtevat račun, prijavit itd. To vzame 5 minut in bo modelu preprečilo, da bi tako "posloval" še naprej, iz vseh vidikov. Ne pa da ima ded še večje povpraševanje.

A tu berem ravno nasprotno, da je model osiral po udeležencih :) 

 

 

 

 

Pa saj zato tip nima pogodb, da ga noben ne more tožt, lah bi se ukvarjali z DURS-om glede računov, smo razmišljal o tem.....pa  kdo  ima čas in voljo se ukvarjat z njim....vsak ima družino, službo in ša kaj lepšega za počet....... 

Kot sem že napisal, se je nategovanje začelo že mesec po sestanku in vplačani akontaciji, ko je model napisal mail, da se doplača dodatnih 50€ zaradi sklenjenega dvojnega Coris zavarovanja, kljub temu, da je na sestanku dejal, da je to že vključeno v ceno..... sam tako zavarovanje že imam, ker sem se že prej vozil na okrog, sem mu moral pisat mislim, da pet mailov, da je stežka akceptiral, da ga zame ne rabi sklepat..... drugi so plačali.....ker mi "duša" ni dala mira sem poklical na Coris, kjer so mi povedali, da je tako zavarovanje za 30 dni 22€.....torej razlika in krat deset ljudi in takoj dodaten dobiček, da ne dodajam še kakih provizij, ki jih zagotovo ima pri njih, kot tudi pri ladijskem prevozniku,....... prvi teden smo bili tiho in bili vljudni razen dveh, ki sta bila v njegovih očeh takoj prepoznana kot osebi, ki se ne moreta prilagoditi skupini, drugi teden smo že vsi popizdevali in imeli dva sestanka.......samo človeku se ni dalo nič dopovedati.....če smo želeli boljšo nastanitev, ker smo spali v sobah s pol zvezdice polnih raznih ščurkov nam je razložil, da je to avantura in da smo "hotelske pičke"...... smo prevzeli to njegovo oceno in se še danes tko zafrkavamo..... v puščavi smo spali v štorskem naselju, ki je bilo slabše kot begunski centri v Maroku, v Slo so itak super.....vsa šotorska naselja v puščavi so bila lepo urejena, dobri šotori in osvetljena, mi pa v razcefranih in razpadajočih šotorih....itak smo raje spali zunaj, ker je notri nenormalno smrdelo.....vendar to je avantura fantje.......vsako podn zadevo oz, šaparanje je utemlji kot avanturo..... no meni je "počil film" ko je model eno jutro šel v trgovino in prinesel jogurte in sicer enega za dve osebi, ker so bili 3dcl, vsakemu pa po PS-u pripada 2dcl ...... je dobro premisli, bolje da vsak dobi 1,5 dcl    kot 3dcl....je nekaj prošparal spet....... sem jih šel sam kupit v trgovino za vse in dal v našem denarju cca.1,5€..... ker je škrtaril k p.... in bil še nesramen so se naprej samo še kresale iskre.... pač na vsakem koraku nas je moral malo olupit in spravit nekaj € v žep.........pri menjanju denarja, ki ga je tudi opravljal če je bilo potrebno, je obračunal tečajno razliko kolegu, med prodajnim in nakupnim tečajem  za 300€   po "njegovem" ceniku 2,5 €  :naughty:  sem pisal že o tem.......... bogo res...... podn.

Skoda časa zanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Luka66 pravi:

.

Skoda časa zanj.

Bo ga Sneci tožu v imeno oškodovancev...za pritoženo pa častil top šit izlet...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!