Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi!

Kot kaže sva iz LJ - okolica zaenkrat še sama z Poljachina-o. Če koga zanima, na prikolici bo prostor še za enega člana - 8.6 je vožnja, 7.6 je štart iz LJ.

En lep pozdrav še enkrat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo namen it na R days 3.7. ali 21.8.?

Ima morda kdo namen it na R days 3.7. ali 21.8.?

Mogoče 3.7. če bomo še celi do takrat! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobim dopust, boma šla. :OK:

Sedaj še morem samo zadnjo gumo zrihtat. Doma imam eno 211GP Medium-soft - pol pa gasa. :kva2:

Kaka je situacija se vidimo dol a kko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre kaj v bližnji prihodnosti gor? Vikend so kakšne varjante? Še nisem bil, pa me matra ZELOOOO da grem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre kaj v bližnji prihodnosti gor? Vikend so kakšne varjante? Še nisem bil, pa me matra ZELOOOO da grem :)

Zivijo, gremo v četrtek pop, vozimo v petek, če te zanima, je še prostor na prikolici, odhod iz LJ. Če te zanima me pokliči na 031/831-982.

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hola,

Naša ekipca pošilja vsem rejserkam in rejserjem lepe pozdravčke s Panonia ringa :-)

post-163-0-95442800-1341786396_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Naša ekipca pošilja vsem rejserkam in rejserjem lepe pozdravčke s Panonia ringa :-)

Pogrešamo kratko besedno in foto reportažo :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz razmišljam, da bi se 21.8. udeležil R-Days, nisem pa še nikoli vozil na pannonii, vedno sem hodil na Hrvaško. Zanima me, če je potrebno imeti motor registriran, če ga peljem na prikolici na madžarsko, recimo če me ustavijo policisti ali podobno? Gre kdo, ki je že bil na pannonii, takrat gor, pa da gremo skupaj da ne lutam po madžarski in tam po boksih? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz razmišljam, da bi se 21.8. udeležil R-Days, nisem pa še nikoli vozil na pannonii, vedno sem hodil na Hrvaško. Zanima me, če je potrebno imeti motor registriran, če ga peljem na prikolici na madžarsko, recimo če me ustavijo policisti ali podobno? Gre kdo, ki je že bil na pannonii, takrat gor, pa da gremo skupaj da ne lutam po madžarski in tam po boksih? :)

Hoj,

motor na prikolici po EU-ju voziš svobodno brez vsake registracije, saj ni meja, carinikov ipd (če te ustavi policija - kar se zelo redko zgodi, je pa možno - imej s sabo kak dokument zanj, da jim brez težav dopoveš, da ga nisi ukradel).

Organizatorja Fialo bo na R-daysih bolj zanimalo, v kakšnem stanju je motor, kot pa papirji zanj - preden te bodo spustili prvič na pisto, boš moral opraviti teh. pregled, ki obsega kontrolo debeline zav. ploščic, kontrolo napetosti verige, stanje in tlak v gumah in hitri pregled ključnih vijakov ter pritjenost detajlov motorja, da ti kaj slabo prišravfanega ne bo odpadlo :whistle:

Žal 21.8. ne morem it, bi te pa vprašal, če greš lahko ti npr. 13. in/ali 14.8.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek greva dva gor na Brand racing, še kdo iz teh krajev ali foruma??

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek greva dva gor na Brand racing, še kdo iz teh krajev ali foruma??

LP Bajsi

Mi pridemo štirje,gremo pa že jutri zjutraj,bomo probal še malo jutri popoldan vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek greva dva gor na Brand racing, še kdo iz teh krajev ali foruma??

LP Bajsi

Zdravo, tudi jaz grem, pa me zanima če imata še kako mesto prosto, da bi šli skupaj. Saj verjetno gresta po AC za smer Lendava??? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greva, ampak je že oboje polno (prikolica in avto), v vsakem primeru lahko skupaj "tabor" postavimo

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greva, ampak je že oboje polno (prikolica in avto), v vsakem primeru lahko skupaj "tabor" postavimo

LP Bajsi

OK, pol pa se vidimo na Panoniji,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tako, moja prva Pannonia je s pomočjo Marka/Gamme uspela. http://bikeracing.hu se je izkazal za dobrega organizatorja, vreme je bilo oba dneva odlično, ne prevroče z malo vetra (ki je žal uspel pohabit arafata). Moj čas je bil dobrih 2:25, Marko pa se je drugi dan udeležil tudi dirke in letel tudi 2:07 pa nekaj drobiža :) Vrnili smo se celi in zdravi, bo treba čimprej ponovit :)

Še nekaj slik najine fotografinje:

post-9881-0-61480600-1345140627_thumb.jpgpost-9881-0-09433900-1345140844_thumb.jpgpost-9881-0-59408900-1345140900_thumb.jpgpost-9881-0-61539700-1345140955_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, moja prva Pannonia je s pomočjo Marka/Gamme uspela. http://bikeracing.hu se je izkazal za dobrega organizatorja, vreme je bilo oba dneva odlično, ne prevroče z malo vetra (ki je žal uspel pohabit arafata). Moj čas je bil dobrih 2:25, Marko pa se je drugi dan udeležil tudi dirke in letel tudi 2:07 pa nekaj drobiža :) Vrnili smo se celi in zdravi, bo treba čimprej ponovit :)

Še nekaj slik najine fotografinje:

post-9881-0-61480600-1345140627_thumb.jpgpost-9881-0-09433900-1345140844_thumb.jpgpost-9881-0-59408900-1345140900_thumb.jpgpost-9881-0-61539700-1345140955_thumb.jpg

Superca :) čestitke za dosežen čas :)

Ko boste naslednjic imeli plan iti, povejte, bi šel tudi probat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, moja prva Pannonia je s pomočjo Marka/Gamme uspela. http://bikeracing.hu se je izkazal za dobrega organizatorja, vreme je bilo oba dneva odlično, ne prevroče z malo vetra (ki je žal uspel pohabit arafata). Moj čas je bil dobrih 2:25, Marko pa se je drugi dan udeležil tudi dirke in letel tudi 2:07 pa nekaj drobiža :) Vrnili smo se celi in zdravi, bo treba čimprej ponovit :)

Še nekaj slik najine fotografinje:

post-9881-0-61480600-1345140627_thumb.jpgpost-9881-0-09433900-1345140844_thumb.jpgpost-9881-0-59408900-1345140900_thumb.jpgpost-9881-0-61539700-1345140955_thumb.jpg

Jaz pa se zahvaljujem za vajino prijetno družbo, za precej popolno prehransko ponudbo, za uporabo luft kompresorja, za fotkanje in za učinkovito navijanje :yes: Upam, da res ponovimo, pa da ne bomo ostali le pri obljubah.

:yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem 3.9. (ponedeljek )spet

še kak kandidat?

Še,še,jaz in KONTI pa verjetno že v soboto 1.9. ali pa nedeljo 2.9.,se vidmo pridi kaj v kontrolo :OK:

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!