Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

V klasi - 650 smo odnesli 1. in 2. mesto, v klasi + 650 pa 2. mesto. Drugače pa vreme ni bilo ravno briljantno, cca. 10 stopinj, oblačno in vlažno. Bilo je kar dosti padcev. Sem pa imel velike probleme z vizirjem, ki se mi je zelo rosil. Letos še upam na kak obisk grobnika, pol pa počasi kuščarja spucam pa pripravim za drugo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUŠČARJA ŠE KAR PUSTI V GARAŽI DA BO PARAJD.GREMO ŠE NA KAK FRAJ DAN GROBNIK,AL PA PANNONIO. :grim

Se bojim da bo to drugo leto :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upam da še bo vreme letos za kak obisk grobnika, kjer še nimam dosti krogov. Če bo vreme bom 9. in 10. na grobniku. Konti se boš pridružil ne????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upam da še bo vreme letos za kak obisk grobnika, kjer še nimam dosti krogov. Če bo vreme bom 9. in 10. na grobniku. Konti se boš pridružil ne????

Bomo ja,sam če bo vreme! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj verjetno ne bo druge.je zaenkrat odpovedano za jutri.pač ko bo vreme ok pa gremo.tudi jaz upam za petek ali pa soboto ko bodo štajerci -štorman :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj verjetno ne bo druge.je zaenkrat odpovedano za jutri.pač ko bo vreme ok pa gremo.tudi jaz upam za petek ali pa soboto ko bodo štajerci -štorman :music4:

Če bo vreme Ok bom jaz v petek in soboto doli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jutri pa še mal na pannonio drgnt,da ne bomo sam po grobniku drajnal :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Danes pa se je končno tudi na Pannoniji začelo dogajat....več bo lahko povedal forumaš "Sax46", ko se vrne domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...Blo je prijetnih 15 stopinj, sonce, v glavnem vse, kot mora bit :OK: .....Sam Tistmu padcu, bi se odpovedal že na vse zgodaj :BUA: , pa kaj čmo, ko pa sem mel rabljeno Kr-ko letnik 2008 gor, ki očitno ni

bila več uporabna!!! Ko sm dal novo gumo gor, je pa blo vse, kot mora bit. Postavil Personal best 2:06,5. Prijetno presenečen na R6-ko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če je kakšen interesent za poceni dan na Pannoniji z  dirko, v četrtek 23.5.2013 naj javi imam pa dve karti naprodaj,organizator pa Wohner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo,

 

koga mogoče zanima 19.7.2013 cena je 100€/dan (plača se na stezi), urnik je vredu: http://palyamotorozas.hu/hu/letoltesek/versenyek/257/

 

Nekaj se nas dogovarja za izlet problem je edino v transportu. Imamo eno prikolico za 2 motorja in avto, in še eno prikolico za 3 motorje ki nima vlačilca :) tako da če kdo želi zraven in ima prevoz s kljuko naj se javi.

 

LP M

Popravljeno . Popravil Matej46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!