Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Fantje, vidim, da ste uživali! :worship: razen enega, ki je malo manj užival, ker se je skipal... :( Upam, da ni bil kakšen vaših... Pa vreme vam je zdržalo... vas ni nič pralo?

Upam, da bo tako lepo tudi konec meseca, ko se (vsaj jaz) prvič odpravljamo na Panonio... :OK:

Slikce zgledajo v malce narobe vrstnem redu. Meni se zdi, da sta se skipala dva. En v drugega? :cry:

Ja tudi jaz upam, da bo vreme šus!? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vidim, da ste uživali! :worship: razen enega, ki je malo manj užival, ker se je skipal... :( Upam, da ni bil kakšen vaših... Pa vreme vam je zdržalo... vas ni nič pralo?

Upam, da bo tako lepo tudi konec meseca, ko se (vsaj jaz) prvič odpravljamo na Panonio... :OK:

Tell me more, tell me more!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tell me more, tell me more!

Bizixxx nam je zrihtal, da gremo žgat 3 komadi 28. in 29. septembra v sklopu avstrijcev. Nekaj jih pride pa samo za en dan, to je petek 29.9. Za kaj več vprašaj Bizija... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: če bi šel kdo 27.9. zvečer proti Pannoniji in pride nazaj 29.9. zvečer, se lahko zmenimo za sedež v avtomobilu... preko PM... prevoz je v hitri srebrni puščici... :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: če bi šel kdo 27.9. zvečer proti Pannoniji in pride nazaj 29.9. zvečer, se lahko zmenimo za sedež v avtomobilu... preko PM... prevoz je v hitri srebrni puščici... :whistle: .)

C-ja četrtek opoldan nekje. Vozi počasi in previdno. Zvečer pivakl. Lp.S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr (prvič zato, ker ne pijem, in drugič zato, ker smo na pisti) .)

Se vidjamo!!! :OK: :OK: :OK:

Eh, na pisti pa ne bomo zvečer. Jest pa bizi itak zmeraj preden greva na progo zjutraj ene dva šnopčka rukneva za pogum pol pa gasa! :eek: Sam tok da veš... :P

Se vidjamo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, na pisti pa ne bomo zvečer. Jest pa bizi itak zmeraj preden greva na progo zjutraj ene dva šnopčka rukneva za pogum pol pa gasa! :

Ahahahaha.... :lol1: Ta je pa tako dobra, da bi ti še skoraj verjel... ;)

Le glej, da bosta pokazala dobro linijo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahaha.... :lol1: Ta je pa tako dobra, da bi ti še skoraj verjel... ;)

Le glej, da bosta pokazala dobro linijo... :grim

Eh Gregs, men že spomin ful peša (starost pa to), če sem zadnjič kej dobrih špur naštudiral, sem jih do sedaj že ziher pozabu :slap:.

Bomo kar skupaj ponovno ugotavljl kje so ta-dobre. ;)

Ker boš tam že dopoldan, pazi na (po levem) ravnino ki gre v luknjo (avtomatično boš dal gas na ful) ampak, če boš tam na ful prtegnu ti bo na sredini v luknji kr ornk balanco zrukal. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker boš tam že dopoldan, pazi na (po levem) ravnino ki gre v luknjo (avtomatično boš dal gas na ful) ampak, če boš tam na ful prtegnu ti bo na sredini v luknji kr ornk balanco zrukal.

Dejansko res! Men je to že v prvem krogu naredl, pol sm pa počekiru da če mal hitrej tm odpeleš da te bolj ven prot travi odnese da ni več teh problemov. se mi zdi da to nardi samo na sredini steze :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker boš tam že dopoldan, pazi na (po levem) ravnino ki gre v luknjo (avtomatično boš dal gas na ful) ampak, če boš tam na ful prtegnu ti bo na sredini v luknji kr ornk balanco zrukal.

Povej, pri kateri številki oz. med katerima številkama to naredi:

post-53-1159269882_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lukna je med 11 pa 12. sicer res ni nič hujšega vendar zna pošteno zmotit če ne pričakuješ...vsaj men jo je prov grdo zmetal tko da sm že mislu da bom fuknu (hvalabogu za stabilizatorček :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji problem je med 1 in 17, ko prideš na vrh in tam pred 1 zagledaš ene tri k norijo z 80-100 na uro. Jest sm zgledal nekako takole tist moment :eek: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs,

med 11 in 12 je ena luknja, ampak ni take panike. Sam gas , mal opleta, ampak ni krize.

Zate k si pussy! :P

Saj res ni krize ampak, če ne pričakuješ te mal zmede. Je pa odvisno kje jo trofneš. Če jo glih posred pa motor glih tapravo oscilacijo najde ga zna kr lepo zmetat. ;)

Istočas počas previdno pa hitr pa na ful! :slap: Kaj sem zdej to reku u bistvu - fak knows but I like it.

Večji problem je med 1 in 17, ko prideš na vrh in tam pred 1 zagledaš ene tri k norijo z 80-100 na uro. Jest sm zgledal nekako takole tist moment :eek: .

Si ti mal pomešal? Voziš od 17 proti 1 in tam vsak bremza na enih 100 pred desnim? :?

word!

Divjaki! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, pri 100 si tako v pesku da verjet ne moreš....

ma, morem mal se hvalit s temi filmčki, hehe :P :P

Se spomnem videa - odlično! :worship:

Saj v bistvu se res ne spomnem kolk se gre v desnega ampak enih 70-80 pa se mi zdi da kr?

Vem, da mi je nazadnje po nesreč ratal u ler ruknt tm nekje med 4/3 pri na-dol šaltanju pa ni blo glih uredu! :eek:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL, nisva se razumela, haha, ti o hitrosti govoriš :)

jst sm te razumu, kot da si napisu da se pri tabli z oznako 100 začne bremzat :))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti mal pomešal? Voziš od 17 proti 1 in tam vsak bremza na enih 100 pred desnim? :?

:grrr

1. ovink ga pa kr počiš z 170+, lepo prosim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa poznam en'ga, ki bremza velik' velik' kasneje, kot vsi drugi... pa tud' tle noter piše...

A povem o njem še eno anekdoto?:... :grim

"Je reku en Švaba, ki je med ovinki fejst hiter; :o

"Ti, dej reci mulcu, naj ne bremza tako na tazadnjo, ker ga preveč pošrek postavlja"! :blush:

Je reku stric: "No, mu bom pa rekel"... :(

Vedel je pa že prej, da že leto dni, v zadnjih zavornih čeljustih nima paken!!! :o :o :o :o :hmm: :yes:

Kwa pa zdej?........ :hmm: :hmm: :?

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

1. ovink ga pa kr počiš z 170+, lepo prosim!!!

DIVJAK!!! :P

Se res ne spomnem - ti sporočim v soboto. Ok 170 bom šel minimum u desnega po ciljni - sam pazi, če si me "zaje" pa grem u pesek! :angry: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!