Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

js bi pa pohvalu forum 

nadalje bi še pozdravu vse, ki me poznajo

prav tako vse sponzorje, ki mi kavo plačujejo ...

najlepše bi pa petek pozdravu :kva2:

mislim, da si forum tut kakšne pohvale zasluži, saj je tudi veliko pozitivnega in pohvalnega

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa Mausa pohvalu, k tok lepo vse zna pohvalt, pa k vsak tedn PETEK prinese. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa Mausa pohvalu, k tok lepo vse zna pohvalt, pa k vsak tedn PETEK prinese. :D

rt te mam :blush:

rt mam vse, ki jih mam rt :jezik: 

pohvalm vse, najbolj pa sebe :kva2: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

.... z vsem spoštovanjem do lastnikov "forum"-a in tistih, ki dajejo navodila ljudem za oblikovanje foruma ... 

... nova oblika foruma je ZELOOOOOO neprijazna do uporabnika ... :( :( :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, pik1 pravi:

.... z vsem spoštovanjem do lastnikov "forum"-a in tistih, ki dajejo navodila ljudem za oblikovanje foruma ... 

... nova oblika foruma je ZELOOOOOO neprijazna do uporabnika ... :( :( :( :( :( :(

sej bo Pik, sej veš da starejši rabte mau več časa :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

sej bo Pik, sej veš da starejši rabte mau več časa :P

.

... jest nimam več prav velik časa ... :(

... tko da ... ne se zajebavat ... :)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, DAMI34 pravi:

sej bo Pik, sej veš da starejši rabte mau več časa :P

Izgleda da tud mi pubertetniki:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Glede na to da smo v času pametnih mobilnih telefonov bi lahko forum "prilagodili" za aplikacijo namenjeno forumom- tapatalk. Saj bi prek take aplikacije bil dostop prek mobitel veliko lazji. Forum mi je drugace zelo vsec, use je pregledno in ima use kar se potrebuje

 

Odlično delo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj lahko samo pohvalim delovanje foruma na compu...

Zadeva se je stabilizirala. Čestitke !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js use pohvalm ... nubenga ne grajam ...

iz tega sledi, da me lahko pohvalte :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

...PA DA POGRAJAM... ampak na forum... forum je okej... 

Poglejte VSEBINO motosveta zadnjih mesecev... že naslovnica pove vse...

A OBSTAJA NA SLOVENSKI MOTOSCENI ŠE KAJ DRUGEGA KOT TIM GAJSER? ..IN MOTOKROS?

vso spoštovanje do vrlega Slovenca... 

se pa najde verjetno marsikdo ki ga motokros ne zanima... nekoga ne zanima moto GP... nekdo ne mara potopisov... nekomu gredo na živce testi.... bla bla bla...

Ampak tole je šlo pa res preko vseh meja....

MALO RAZNOLIKOSTI PROSIM UREDNIŠTVO:  obiščite kak  motozbor... stestirajte kak motor ali kos opreme... napišite kak potopis ali  obisk kake slovenske motodestinacije...

MALO DOMIŠLJIJE I KREATIVNOSTI PROSIM!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 8. 2016 at 15:57, pajkica pravi:

ni gnara .... se ne splača... kdo pa to še bere ?

čudn da sploh forum še dela  ....

A če ti kaj prispevek napišem, bo veljalo? ...sem svoje čase že kak potopis gor dal, pa že 5 let na majico čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, tale MS je samo še zato, ker oglaševalci mislijo, da se jim splača plačevat reklamne banerje.

Kdaj je bil nazadnje kakšen test motocikla, sploh pa tak, da te potem ne napizdijo če poveš po pravic!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalil bi vse, ki skrbijo, da ta forum sploh še deluje. Pa z vsem spoštovanjem do Motokros scene, ampak razen nekaterih tozadevnih protagonistov v ms novicah že zeloooooooo dolgo ni bilo objavljeno nič drugega. Pa saj motorizem ni samo motokros. Hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. avgust 2016 at 22:57, ferek pravi:

Se strinjam... poglejte datume novic... Če gremo res v to smer predlagam spremembo iz MOTOSVET v MOTOKROSSVET...

Pa da ponudim roko:

IZVOLITE... KOPIRAJTE PO MILI VOLJI... PO ŽELJI POŠLJEM ŠE LINK DO SLIK...

Sicer to ni nikjer objavljeno (namenoma, zaradi tega in onega), vendar je zadevščina narejena tako, da lahko vsak, ki želi objavlja prispevke. Na mail bi moral dobiti navodila, kako lahko to narediš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Codeine pravi:

Sicer to ni nikjer objavljeno (namenoma, zaradi tega in onega), vendar je zadevščina narejena tako, da lahko vsak, ki želi objavlja prispevke. Na mail bi moral dobiti navodila, kako lahko to narediš.

To sicer pozdravljam... se mi pa nekako zdi, da če človek reskira svoj čas in napiše članek v wordu ter zbere slike... in potem ponudi vse to uredništvu popolnoma brezplačno..., bo to že čisto dovolj... Oziroma se mu ni treba pol še zajebavati  z objavljanjem in internetom... Morda se motim, ampak sponzorji verjetno za obstoj MOTOSVETA "nekaj dajo"... in predvidevam da uredniki in moderatorji za svoje delo tudi "nekaj dobijo"... "Copy - paste", lektoriranje in razporeditev slik po besedilu ravno nekega hudega dela ne potegne  za sabo...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, ferek pravi:

To sicer pozdravljam... se mi pa nekako zdi, da če človek reskira svoj čas in napiše članek v wordu ter zbere slike... in potem ponudi vse to uredništvu popolnoma brezplačno..., bo to že čisto dovolj... Oziroma se mu ni treba pol še zajebavati  z objavljanjem in internetom... Morda se motim, ampak sponzorji verjetno za obstoj MOTOSVETA "nekaj dajo"... in predvidevam da uredniki in moderatorji za svoje delo tudi "nekaj dobijo"... "Copy - paste", lektoriranje in razporeditev slik po besedilu ravno nekega hudega dela ne potegne  za sabo...

Na žalost se motiš. Če bi to bilo res, potem bi še naprej bilo tako kot je bilo ... objavljali bi novice, teste itd. Verjetno se boš strinjal, da če nekdo porabi osem ur oz. še več na dan za urednikovanje, potem to ne more početi brez plačila. Vsi, ki ste kdajkoli imeli opravka s svojim podjetjem pa veste kolikor denarja je potrebno zbrati na mesec za kaj takšnega. 

Če bi bili odvisni samo od "sponzorjev" bi lahko že zdavnaj ugasnili vse skupaj.

P.S.
Drugače pa bom z veseljem dodal tvoje članke, prosim te samo, da mi pošljep WORD verzije in slike (in za to tudi jaz ne bom dobil plačila :D). Dostop do objavljanja sem ti poslal samo zato, da vidiš v katero smer se bo poskušal zapeljati motosvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Alla pravi:

Jp....moderatorji dobimo po 60 minut na uro....in vso nehvaležnost in zmerjanje uporabnikov.

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no to me je pa presenetilo... moram priznati... Gremo torej v smer čistega entuziazma...

Ne vem če bo to glih dolgo laufalo...

wordpress dostopov se tudi ne more kar tako okoli talati... priznam, nisem še delal s tem, imamo pa v šoli isto platformo...

Bom pa poslal članek, da malo razbijem to monotonost motocrosa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!