Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

kolega Zorman, obtožuješ nas nemogočega dejanja....moderatorji imamo za razliko od ostalih članov foruma dodtano le orodja za urejanje le tega (brisanje, premikanje, urejanje,... tem in objav vsakega posameznika, in čisto nič drugega), vse kar lahko naredimo v tvojem profilu je, da ti damo + ali - warning, ampak to je res vse kar lahko naredimo!!! včasih smo imeli na vpogled še IPje vseh forumašev, zdaj so admini to ukinili, ker je to razkrivanje osebnih podatkov, tako da verjemi, mi nimamo nič zraven, nekdo ti je moral ukrasti geslo da se igra s tvojim profilom

Koci, hvala ti za razlago. Da ne bo pomote nikogar nisem obtožil direktno! Tako da brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tega tudi nisem vzel osebno, ker vem, da je to nemogoče narediti, približno tako, kot vreči železno kroglo v zrak in pričakovati da bo tam tudi ostala........če bi bil moderator, bi videl da se to pač ne da, in bi se strinjal z mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obtožil si vse moderatorje.

In še vedno ni bilo videt nobenega javnega opravičila za tvoje obtožbe. :glare:

Alla, ni ni, mogoče tukaj v tej temi res, ampak z grožnjami po PMjih je obtožil mene. Da neboste zdej vsi moderatorji tisti "ta grdi" izpadl, ki šarite po njegovem profilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jest bi mal grajal to,da se odpre tema za čisto vsak drek,tko da pol pol ure listam da pridem do kšne teme ,ki bi pasala za na tak forum.Podobnih tem je nešteto,tko da bi lahko mal strnili vse skupaj.

Lahko bi tudi(če se da seveda) uvedli tako,da ko klikneš na nove objave,da se odprejo napr: objave povezane z motocikli in

ostale objave.Prov da se mi brati o tistih kadilnicah,poljubčkih,brcah in ostalih bedarijah. :whistle:

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kakšen je razlog da se forum odpira (slika) tako...?

Kakšen teden nazaj je bilo vse ql in je forum izgledal kot: forum :blink:

sedaj imam pa občutek, da moram iskati odgovore kot na prazgodovinskem IRCu :hmm:

Ali mam jest nastavitve zanič ali ste se tako odločili zaradi kakšnih drugih razogovov?

Hvala za odgovore Matej Ogrinec O:-)

post-20043-1228324381_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kakšen je razlog da se forum odpira (slika) tako...?

Kakšen teden nazaj je bilo vse ql in je forum izgledal kot: forum :blink:

sedaj imam pa občutek, da moram iskati odgovore kot na prazgodovinskem IRCu :hmm:

Ali mam jest nastavitve zanič ali ste se tako odločili zaradi kakšnih drugih razogovov?

Hvala za odgovore Matej Ogrinec O:-)

Se pa vidi da smo tle domačini bl zabiti,isto sem jest na začetku spraševal :whistle:

A si z GUSTI-jem kej u žlahti,k ima zelenga mb kiperja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa vidi da smo tle domačini bl zabiti,isto sem jest na začetku spraševal :whistle:

A si z GUSTI-jem kej u žlahti,k ima zelenga mb kiperja

GUSTI je moj stric :yea1: (no skor stric) Moj oče in on sta si bratranca. Njegov sin Aleš je tako moj mali "mrzu" bratranc :lol:

Senna v profilu ti piše, da driftaš,... A poznaš Rojca? On voz Nissan Silvijo 200SX S14 , kaj vozš ti?

(upam, da ni preveč offtopic-če pa je pa na ZS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sicer ne vem, če je prava tema, ampak vseeno.

Po 1 letnem prizadevanju mi še vedno ni uspelo vpisati nov moto klub na vašo spletno stran. Pisal sem tudi že nekaj mailov na uredništvo, vendar kot sem že rekel po 1 letu nobenega odgovora zato sem se odločil, da objavim mojo težavo še na forum z upanjem, da se zadeva končno premakne.

Problem je sledeč:

ko želim dodati nov moto klub, vpišem vse podatke in kliknem na gumb shrani... Potem mi javi, da je klub uspešno dodan, vendar ga ne vidim nikjer pa tudi na čakanju za odobritev ga ni. Mi lahko kako pomagate ?

Že vnaprej se lepo zahvaljuem za pomoč,

Virko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ker vidm da se ves čas odpirajo brezvezne teme, mislm da bi blo dober če bi teme lahko odpiral samo moderator. Tako imajo vsaj nekateri forumi narejen, da ko hočeš odpret temo se predlog avtomatsko pošlje moderatorju ki temo potrdi ali pa ne. Vsaj tako bi forum ostal čist in pa verjetno bi moderator imel manj dela.

Mogoče, je samo mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ker vidm da se ves čas odpirajo brezvezne teme, mislm da bi blo dober če bi teme lahko odpiral samo moderator. Tako imajo vsaj nekateri forumi narejen, da ko hočeš odpret temo se predlog avtomatsko pošlje moderatorju ki temo potrdi ali pa ne. Vsaj tako bi forum ostal čist in pa verjetno bi moderator imel manj dela.

Mogoče, je samo mnenje!

se strinjam.....

Drugače pa mi je forum zelo všeč. Dobil sem že več kot sem si kdarkoli mislis da bom ''znanja'' o motociklih...pa tudi ko bom kupoval kakšem motor se bom obrnil na vas oziroma že odprte teme...MS for life :P heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je aktivirat dodatne moderatorje, ker je bot v temi skuterjev zasral vse štiri podteme z 50 objavami ki nikoli niso spadale sem. Če ne drugače bo treba spremenit način registracije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa moderatorjem predlagal, da vse teme o trgovinah skupej zberejo. trenutno so ene med opremo druge pa med splošno. . . če ni pretežko, je ziher fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa moderatorjem predlagal, da vse teme o trgovinah skupej zberejo. trenutno so ene med opremo druge pa med splošno. . . če ni pretežko, je ziher fajn.

:worship: :grim

Sploh,ker iskalnik deluje kot pač deluje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskalnik je res slab... napišeš točno ime teme pa ti vrže ven vsega sam tistega ne kar iščeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj bi bilo narobe z iskalnikom?!?

:lol1::lol1::lol1:

Tole naprimer:

Našel bi rad temo ki ima naslov "BMW F 650 /GS" in začnem z enostavnim iskanjem :

1. Vpišem BMW - odgovor Poizvedba ni obrodila sadov

2. Vpišem BMW+650 - odgovor Poizvedba ni obrodila sadov

Grem na Več iskalnih možnosti, izberem le kategorijo Motocikli in Išči samo v naslovih tem

3. Vpišem BMW - odgovor Poizvedba ni obrodila sadov

4. Vpišem BMW+650 - odgovor Poizvedba ni obrodila sadov

5. Vpišem "BMW F" - odgovor Sorry, an error occured. If you ....

In temu praviš iskalnik ??? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kakšen je razlog da se forum odpira (slika) tako...?

Kakšen teden nazaj je bilo vse ql in je forum izgledal kot: forum :blink:

sedaj imam pa občutek, da moram iskati odgovore kot na prazgodovinskem IRCu :hmm:

Ali mam jest nastavitve zanič ali ste se tako odločili zaradi kakšnih drugih razogovov?

Hvala za odgovore Matej Ogrinec O:-)

Tam gor maš možnosti pa prtisn preklopi na: normalno.

Drugač se pa strinjam ja, iskalnik je u kurcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj bi bilo narobe z iskalnikom?!?

Je že dal primer bmwslo tako,da...

Tud,če copy/paste ime teme je ne najde!

Recimo "ukradeni motorji" ti čeprav ste dali med prve v splošno,najde vse drugo!Plus tega mislim,da če napišem eno besedo recimo "bmw" bi moralo najdit vse naslove tem,ki imajo v naslovu bmw!Ne pa..ali pač,ker jz ne vem kaj je lahko še bolj na splošno!?

Rezultati iskanja

Iskali ste: bmw

Poizvedba ni obrodila nobenih sadov.

Preverite pravilnost zapisa besed. Poskusite z drugimi ključnimi besedami ali uporabo '*' za povečanje zadetkov.

Poskusi s splošnejšimi ključnimi besedami. ali z manj ključnimi besedami

Očitno imamo različne pojme kaj pomeni beseda iskalnik!

@armany sem mal dalj član kot ti in je že skozi enako :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že dal primer bmwslo tako,da...

Tud,če copy/paste ime teme je ne najde!

Recimo "ukradeni motorji" ti čeprav ste dali med prve v splošno,najde vse drugo!Plus tega mislim,da če napišem eno besedo recimo "bmw" bi moralo najdit vse naslove tem,ki imajo v naslovu bmw!Ne pa..ali pač,ker jz ne vem kaj je lahko še bolj na splošno!?

Rezultati iskanja

Iskali ste: bmw

Poizvedba ni obrodila nobenih sadov.

Preverite pravilnost zapisa besed. Poskusite z drugimi ključnimi besedami ali uporabo '*' za povečanje zadetkov.

Poskusi s splošnejšimi ključnimi besedami. ali z manj ključnimi besedami

Očitno imamo različne pojme kaj pomeni beseda iskalnik!

@armany sem mal dalj član kot ti in je že skozi enako :whistle:

to je moj drugi nov profil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja vidima da si tudi drugače dlje član od mene :D

ampak a ni bilo včasih vsaj drugačna oblika če že ne drugačen način. Iskalnik je bil zgoraj desno že kar tisto okence ko si lahko not napisal.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!