Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Ona pikuša na prvi strani ko maha z rokcami se, žal moram povedat, čuje za en kurac, kot da bi mela empar na glavi pa mikrofon na hrbtu...

Za začetek sprejemljivo, za naslednjega pa prosim ajmer dol iz glave :rolleyes:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Bomo zrihtal ;)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cisto ok se cuje.

mogoce ti potegni glavi iz ..............empera. ?! :P

nene, jaz mam plastični empar pa ne dela ehota...

Lahko ti pa slikam, kako slabo se čuje pri meni, pa zvočniki ravno niso slabi, pa si pogledaš v miru... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne le kdo se je to spomnu :whistle:

sanda, a če poberemo podpise na forumu in jih zberemo več kot 1000, potem boš začela snemat :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne le kdo se je to spomnu :whistle:

sanda, a če poberemo podpise na forumu in jih zberemo več kot 1000, potem boš začela snemat :hmm: :devil:

kam podpišem :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mislil sem, da je forum namenjen tudi izmenjavanju nasvetov, kje se da kaj ugodno dobiti.

Na forumu http://apriliav60.netsons.org/forum/ sem na primer izvedel, da se ročico zavore za Aprilio (100€) lahko

 kupi pri Ducatiju, ker je enaka, le cena je le 25€.

Kritiziram forum:

Hotel sem sporočiti, kje smo ugodno kupili prikolico za prevoz motorjev (imena trgovine nisem omenil, kot so v nekaterih temah omenjene trgovine TC shop, Louise.de,... ), vendar je bila tema izbrisana, še isti dan.

Vem, da ni dovoljeno oglaševanje, vendar na noben način nisem povezan z nobeno trgovino, vem pa, da drugje enaka prikolica stane 150€ več...

Popravljeno . Popravil savo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jest pa ne najdem več uporabnih linkov kot so bili "razdalje med kraji", "stanje na cestah" pa "trajektni prevoz" . Ali ste jih ukinili :( ali samo kje poskrili :unsure: ??? Drugače je MS stran kot se šika :P

Lp

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ne najdem več uporabnih linkov kot so bili "razdalje med kraji", "stanje na cestah" pa "trajektni prevoz" . Ali ste jih ukinili :( ali samo kje poskrili :unsure: ??? Drugače je MS stran kot se šika :P

Lp

Kat

"popotniški del" , vreme, itd., preurejamo - pride v novi lepi preobleki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v čem je fora knofa "opozori", če tega opozorila noben moderator ne upošteva, ampak še sam paca po temi kot se mu zdi, medtem ko nekje drugje z velikim navdušenjem (sej vemo, da je na to čakal cela tri lata, pa kljub temu) deli po dan blokade zaradi enega neprimernega posta?

in zakaj mi taisti moderator potem na PM jamra, da je sam in da ne more vsega popucat in je bogibogi?

Če je lahko sam objavil 3 oftopic poste v temi na katero je bi opozorjen, potem očitno ima čas...preveč tega celo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je fora knofa "opozori"........

.......da lahko ti in tebi podobni klikajo nanj, ko jih stisne potreba. ker konstruktivno tako nic ne pride s tvoje strani.

lahko pa za primer podas linke do forumov, kjer ti "urejas promet". mogoce se lahko se kaj naucim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......in ko zmanjka argumentov........ (glej zgoraj).

nagaya, spet samo sebe prekasas. ce nimas kaj konstruktivnega za povedati zakaj vrtis goflo ? preventivno ker te je strah, da zarjavi ?

se vedno obstaja povabilo k konstruktivnemu sodelovanju. vtis dajes, da raje opravljas, nergas, kritiziras kot se udelezujes debate.

ce ti je tako odvratno tukaj normalno komunicirati, zakaj ne ostanes na "svojih" forumih ? ti hudicek drzi pistolo na sencah ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moderatorji !#%$% sami taki ste ko vas skor nikol ni na forumo, ko kirga kaj rabis vas nikol ni, pa noben ne odpsie na PM

angry_rgb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji !#%$% sami taki ste ko vas skor nikol ni na forumo, ko kirga kaj rabis vas nikol ni, pa noben ne odpsie na PM

Sem ti odpisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti ja :winkiss:

...

noise pa nikol ne ;)

Noise pa ni Moderator... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!