Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Prav in lepo je, da si člani foruma medsebojno pomagamo. Vsak pač po svojem znanju in močeh.

Spodobi se, da se tistemu, ki je nudil pomoč, tudi zahvalimo. Vljudnost to zahteva, pa tudi vsakemu od nas občasno paše malo čohanja med uhlji.

... hvala Hattori ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer v kar nekaj pogledih stojiva na različnih bregovih, ampak tu ti moram pa pritrdit :) Jaz sem že en takih, ki si mu pomagal, da je rešil probleme z elektriko na motorju sam brez servisa :OK:

Glede Motosveta pa lahko rečem, da sem se tu naučil marsikaj.

Dex- član na forumu si bil precej pred mano,zato si se tudi več naučil glede obnašanja na forumu jaz priznam,da se še učim.

Kot vidiš se dosti manj oglašam in probam kolikor je v mojih močeh ostat konstruktiven in realen.Za vsakim mojim postom sem pripravljen stat,če pa me nekdo dobesedno neargumentirano žali,pa gre med ignorirane spisek se iz dneva v dan povečuje jaz pa imam manj dela z odgovarjanjem. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet se mi kolca po stari Yugi, Udba je vse porihtala, pa Goli otok je bil tudi pravi welnes center... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so časi, k je človek-motorist s konkretnim vprašanjem o motorju, opremi,...itd. , dobil tud konkreten odgovor, uporaben, brez žaljivk in drugih nesramnih odgovorov :rolleyes:

e, tocno to. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej se je spremenil.

Za tiste, ki smo od "začetka" gor se je največ spremenil. Verjamem pa, da marsikateremu "frišnemu" motosvetovcu, paše tak kot je trenutno in ne tak kot je bil na začetku.

Dvomim, da sedaj kak forumaš v enem letu osebno spozna toliko forumašev kot smo jih mi pred 6 leti v enem mesecu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tudi sedaj se še spoznavamo.. Jaz sem jih letos ziher ene 40 :D Je pa res, da so imele prste vmes Kačje ride :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najbolj me moti "nabijanje" v resnih temah ...

... pa "otroški" vrtec ... -_- -_- -_-

... kaj hočemo - demokracija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem še frišen pa si dovolim par komentarjev; v registraciji nisem niti za trenutek pomislil da ne bi napisal svoje gsm številke, in pravih roj. podatkov itd... pomeni da je meni forum kot motoristu v veselje,da se ne skrivam za navidezno anonimnostjo, včasih paše tudi kaj popljuvat ampak brez zlobe, kaj pohvalit-ponavadi svoje :naughty: in se nasmejat ko vidiš kako se nekaterijo "palijo" ob infantilnih komentarjih in pol-žaljivkah na določen tip motorja ali mnenja. Vse to pa mojem mnenju oblikuje forum, nostalgični vzdihljaji prvobitnih članov v stilu jugonostalgije so mi pa smešni, ker se družba iz dneva v dan spreminja, ljudje se staramo ali odraščamo ali se naveličamo drugih in nenazadnje se je število "motoristov" v zadnjih petih letih skoraj podvojilo.

Na koncu za amen: :worship: le tako naprej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden zabredete še globlje v blato.

klimbra pogreša kvalitetne debate kot je bila tale.

Kakopak se strinjam :grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kesam se......da sploh še vstrajam na tem forumu........

Ne morem verjet, kaj je nastalo iz tega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nastalo je točno to, kar smo hoteli...

Če komu kaj ne paše, lahko s svojo prisotnostjo to tudi spremeni....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej se je spremenil.

Za tiste, ki smo od "začetka" gor se je največ spremenil. Verjamem pa, da marsikateremu "frišnemu" motosvetovcu, paše tak kot je trenutno in ne tak kot je bil na začetku.

Dvomim, da sedaj kak forumaš v enem letu osebno spozna toliko forumašev kot smo jih mi pred 6 leti v enem mesecu. :whistle:

dobri stari časi :OK:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler so na forumu uporabniki, ki imajo kaj za pisati se ni bati da gre stvar navzdol.

Poglejte kaj se je zgodilo z nekoč največjim slovenskim forumom, mobisux!

Tam bi lahko šli gor jokat in obujat spomine kako je nekoč bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da forum le še ni tako slab. Pač ob prebiranju ignoriraš tiste, ki ti ne pašejo. Dokler bodo na forumu ljudje, ki jih cenim, bom tudi sam sodeloval. Če bo pa enkrat postal pljuvalnica eden po drugem, ga pa tudi jaz zapustim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že tolikokrat povedano in zapisano... ali je gostilna slaba, če je v njej veliko gostov. Se pač s kolegi pogovarjaš, in to o tistih temah, ki ti pašejo. Greš od ene mize do druge in debatiraš. Jaz še nisem šel v gostilno, kjer bi se pogovarjal z vsakomur o vsem živem. In tudi nisem pričakoval, da bi ostali zaradi tega, ker sem jaz v tej gostilni, morali utihniti ali se pogovarjati le stvari, ki se jih želim pogovarjati jaz.

Strpnost, my friends. Če pa kdo želi prijeti metlo v roke v resnih delih foruma, pa, kot ravno tako že ničkolikokrat povedano, toplo vabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že tolikokrat povedano in zapisano... ali je gostilna slaba, če je v njej veliko gostov. Se pač s kolegi pogovarjaš, in to o tistih temah, ki ti pašejo. Greš od ene mize do druge in debatiraš. Jaz še nisem šel v gostilno, kjer bi se pogovarjal z vsakomur o vsem živem. In tudi nisem pričakoval, da bi ostali zaradi tega, ker sem jaz v tej gostilni, morali utihniti ali se pogovarjati le stvari, ki se jih želim pogovarjati jaz.

Strpnost, my friends. Če pa kdo želi prijeti metlo v roke v resnih delih foruma, pa, kot ravno tako že ničkolikokrat povedano, toplo vabljen.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto recimo orgamzične rossi izlive v motogp temi popucat in zagrete ohladit.

LONG LIVE MOTOSVET! :worship:

:grim

O tudi sedaj se še spoznavamo.. Jaz sem jih letos ziher ene 40 :D Je pa res, da so imele prste vmes Kačje ride :D

Kot že tolikokrat povedano in zapisano... ali je gostilna slaba, če je v njej veliko gostov. Se pač s kolegi pogovarjaš, in to o tistih temah, ki ti pašejo. Greš od ene mize do druge in debatiraš. Jaz še nisem šel v gostilno, kjer bi se pogovarjal z vsakomur o vsem živem. In tudi nisem pričakoval, da bi ostali zaradi tega, ker sem jaz v tej gostilni, morali utihniti ali se pogovarjati le stvari, ki se jih želim pogovarjati jaz.

Strpnost, my friends. Če pa kdo želi prijeti metlo v roke v resnih delih foruma, pa, kot ravno tako že ničkolikokrat povedano, toplo vabljen.

dobro povedano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler so na forumu uporabniki, ki imajo kaj za pisati se ni bati da gre stvar navzdol.

Poglejte kaj se je zgodilo z nekoč največjim slovenskim forumom, mobisux!

Tam bi lahko šli gor jokat in obujat spomine kako je nekoč bilo.

in, točno to se bo nardilo tudi z motosvetom!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je forum v redu in zelo zanimiv za branje. Sodim sicer med starejše bralce.

Zelo bi pohvalil rubriko "Testi - Vozili smo", kje članki daleč prekašajo novinarsko sranjo t.i. slovenskih motorističnih revij, kjer

v glavnem avtorji prepisujejo iz tujih revij (nemške, angleške..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne vem, če je že bil ta predlog..

v glavnem, v delu foruma ki je namenjen splošnemu pogovoru ni nič drugega kot same teme za nabijanje?

Nič zanimivega za prebrat, nobenih aktualnih zanimivih tem, ki jih lahko vidiš na drugih forumih, samo nabijanje.

A se da mogoče te teme prestaviti v kakšen del foruma, ki bi bil namenjen samo temu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!