Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Zaenkrat spremembe niso tako pozitivne. Mene npr. nenehno ponovno logira na forum...se me sploh ne zapomni, pa čeprav odklukam izbor za samoprijavo. Nekatere druge zadeve oz težave pa so že drugi opisali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svet gre naprej in tudi če sami niste pripravljeni na spremembe, se bodo te dogajale. Včasih je pač potrebno nadgraditi kakšno programsko ali strojno opremo, saj jo nove aplikacije preprosto zahtevajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekoga citiram, potem pa ne oddam odgovora v to temo, si forum zapomni citat in ga pri mojem naslednjem odgovoru v katerikoli temi vključi v post.

Zakaj bi nekoga citiral, potem pa ne objavil odgovora ?!?! OK.. čudna so pota... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat spremembe niso tako pozitivne. Mene npr. nenehno ponovno logira na forum...se me sploh ne zapomni, pa čeprav odklukam izbor za samoprijavo. Nekatere druge zadeve oz težave pa so že drugi opisali....

To niso nobene težave ali napake, gre preprosto za varnost. Namerno je narejeno tako, da ne moreš biti logiran istočasno iz večih računalnikov oz. takoj ko se logiraš na drugemu računalniku (doma, služba itd) se seja na prvem računalniku avtomatsko resetira oz. izniči in te odjavi. Prav tako na istem računalniku ne moreš biti logiran istočasno v različnih brskalnikih ali celo istočasno na dveh različnih računalnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekoga citiram, potem pa ne oddam odgovora v to temo, si forum zapomni citat in ga pri mojem naslednjem odgovoru v katerikoli temi vključi v post.

Upam da sem razumljivo napisal. Nimam navade da drugim opisujem programske napake, ponavadi sem jaz tisti ki jih mora odpravljati.

Napake, ki jo omenjaš preprosto ni in ne more biti, razen če za citiranje ne uporabljaš gumb p_mq_add.gif (kar pomeni dodaj objavo na seznam za citiranje) in v tem primeru deluje vse skupaj tako kot mora in kot ta gumb deluje že od kar obstaja ta možnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi nekoga citiral, potem pa ne objavil odgovora ?!?! OK.. čudna so pota... :D

zato ker se večkrat zalotim da preberem kak neumen/neumesen post, ga citiram, potem pa še preden stisnem gumb za odgovor v temi, ugotovim da ni vredno :rolleyes:

Napake, ki jo omenjaš preprosto ni in ne more biti, razen če za citiranje ne uporabljaš gumb p_mq_add.gif (kar pomeni dodaj objavo na seznam za citiranje) in v tem primeru deluje vse skupaj tako kot mora in kot ta gumb deluje že od kar obstaja ta možnost.

seveda sem uporabil gumb citiraj

se pravi je feature, ne bug :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V službi se prijavim in je vse vredo, ko pa napišem post in ga oddam :angry: me pa vrže iz foruma in se moram spet prijaviti. Ko se pa hočem odjaviti :fredy: pa se sploh ne morem? Danes mi je pa tudi doma štrajkalo in sem v tretjem poskusu uspel Duletu vošit za R.D. In tudi, ko resetiram rač. se moram vedno znova prijaviti(dinamični IP). Vaš motoristek :yea1:

še to, v službi lahko chatam... :worship:

Evo to mi napiše v službi, če pritisnem na gumb(lahko tudi večkrat) ODJAVA

post-2154-1180687423_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to mi napiše v službi, če pritisnem na gumb(lahko tudi večkrat) ODJAVA

:whistle:

Ne moreš verjeti... :naughty:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat spremembe niso tako pozitivne. Mene npr. nenehno ponovno logira na forum...se me sploh ne zapomni, pa čeprav odklukam izbor za samoprijavo. Nekatere druge zadeve oz težave pa so že drugi opisali....

enako

iskalnik tud ne dela najbolš, vpišem celoten ime teme, pa ne najde nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...st&p=984400

iskalnik tud ne dela najbolš, vpišem celoten ime teme, pa ne najde nč

Se kdaj pelješ za kakšnim voznikom, ki nima pojma, kako voziti avto? Mnogokrat? Pa takrat pizdiš čez avto ali čez voznika?

seveda sem uporabil gumb citiraj

se pravi je feature, ne bug :P :D

In ta feature obstaja že kaki dve leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še pohvalil nagradnje foruma. Zelo mi je všeč, kar tako naprej admini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest mam eno grajo... samo ne vem, kam bi napisal, ker je bolj tehnične narave... mogoče bo kdo tukaj prebral

Slike, katere želim objaviti na forumu, nalaga v 3PM počas... sorry, mal sm tečen, ampak eno jpeg slikco je nalagal 3 minute... da o malo večji navadni sliki ne govorim :SS

Bi prosil, če mi poveste kak predlog, kako ta čas čakanja zmanjšat.

Hvala, peace out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še semle pripopam, ker se za tamkajšnje poste nobeden nič ne zmeni...

klik Bi nam kdo od administratorjev lahko še kaj več povedal o tem?? Zadeva je res skrajno nepraktična, ker se na splošno na MS o tem dosti premleva,...

Hvala za odgovor!

P.S.:Jaz mam še vedno na zaslonu gumb ''Moj blog'' pa na žalost ugotavljam, da so bloge zamenjali albumi...

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam eno grajo... samo ne vem, kam bi napisal, ker je bolj tehnične narave... mogoče bo kdo tukaj prebral

Slike, katere želim objaviti na forumu, nalaga v 3PM počas... sorry, mal sm tečen, ampak eno jpeg slikco je nalagal 3 minute... da o malo večji navadni sliki ne govorim :SS

Bi prosil, če mi poveste kak predlog, kako ta čas čakanja zmanjšat.

Hvala, peace out

zapri torrent programe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdaj pelješ za kakšnim voznikom, ki nima pojma, kako voziti avto? Mnogokrat? Pa takrat pizdiš čez avto ali čez voznika?

ko vpišem celoten ime teme,..pa ne najde nč (pol je avto kriv)

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vpišem celoten ime teme,..pa ne najde nč (pol je avto kriv)

Moraš povedat, da naj išče po naslovu tem, in ne znotraj njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapri torrent programe :naughty:

Mam vse zaprto... samo MS laufa... Tko da res ne vem, kje je tu problem. :hmm: Prej mi je sliko naložil 123, zdej pa čakam tut po 10 min, pa prej obupam.

Dejte mal pogledat, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Prej mi je sliko naložil 123, zdej pa čakam tut po 10 min, pa prej obupam.

Dejte mal pogledat, prosim.

Meni cinca na mozilli, na explorerju pa naloži, kot bi mignil. Vsekakor se pa zaradi tega ne sekiram, zgolj omenjam, ko že ravno čebljamo o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni cinca na mozilli, na explorerju pa naloži, kot bi mignil. Vsekakor se pa zaradi tega ne sekiram, zgolj omenjam, ko že ravno čebljamo o tem.

PEPE, hvala za tvoj predlog... Danes probal z Explorejem, pa mi je naložilo. S Firefox so pa težave.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, hvala za tvoj predlog... Danes probal z Explorejem, pa mi je naložilo. S Firefox so pa težave.

Hvala

Kater Firefox pa uporabljaš?Probi naložit 2.0.0.4. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pohvalil bi povečan PM predal :worship:

Tudi nalaganje slik v albume v "paketih" je za pohvalit, prav tako "videoteko"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

graja: po dolgem času sem nekaj "iskal" in glej ga vraga

Ko klikneš na iskalnik ti pojavno okno postavi za reklamno pasico (pusti ti samo del kjer piše GO). Je kriv star 17" monitor ali kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!