Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

mene pa zanima, zakaj ni met Top 12 smajlijev tehle dveh :beer2: :SS

mislim, da sta izren pogosto uporabljena :whistle:

Zato, ker se je za te stvari malo bolj potrudit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker se je za te stvari malo bolj potrudit B)

Le to sem želel slišati :grim

hwala prjatu :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost tudi nikoli ne bodo. Uporabi Firefox 2, kjer deluje vse, tako kot mora (veliko zadev je narejeno z AJAXom). Določene stvari pač preprosto ne delujejo tako kot bi morale v starih brskalnikih in tudi nikoli ne bodo, saj svet gre naprej in večna podpora zastarelim brskalnikom ne pripelje nikamor, še najmanj pa novim funkcijam foruma. Kot uporabnik Linuxa si lahko brez problema posodobiš Firefox.

meni tudi v firefoxu 2 ne delujejo določene zadeve... čeprav imam defaultno in up-to-date inštalacijo .... bom jih popisal in ti poslal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo, to ni to... :D

Tole na spodnji slikci sm jest mislu :? Tole določa spol,pomojem,un možicelj zravn nicka pa pristonost :hmm:

P.S. a ste velikost priponke vsem povečali na 8.8 MB ali imajo samo to tisti z določenim številom objav :hmm:

post-6663-1180031671.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem registriranim članom smo povečali prostor za PM, priponke, itd.itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar želim odgovoriti na določeno objavo, se v urejevalniku kjer pišem odgovor, v citatu pojavljajo nepotrebne kode <br />... Ali imam problem z nastavitvami, ali je to splošni pojav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar želim odgovoriti na določeno objavo, se v urejevalniku kjer pišem odgovor, v citatu pojavljajo nepotrebne kode <br />... Ali imam problem z nastavitvami, ali je to splošni pojav?

Hmm, kateri brskalnik pa uporabljaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br />Hmm, kateri brskalnik pa uporabljaš?<br />
<br /><br /><br />

Uporabljam Firefox 2.0.0.3 in imam nastavljeno urejanje na "napreden urejevalnik".

Takole pa zgleda citat, če ne pobrišeš viška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gre B)

post-463-1180092602_thumb.jpg

post-463-1180092639_thumb.jpg

Pohvale za praktično nov forum :)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi v firefoxu 2 ne delujejo določene zadeve... čeprav imam defaultno in up-to-date inštalacijo .... bom jih popisal in ti poslal

ok, delujejo - zadnjič takoj po upgradu niso delovale... verjetn javascript in cache ..

tko da - nimam pripomb :-)

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi v firefoxu neče dodajat npr. prijateljev, citate mi sploh noče... Če grem v internet explorer vse dela normalno.

Tu pa mi v profilu ne kaže ne tem, ne objav, ne komentarjev... Zdej če je slučajn kaki odgovor o takem problemu že bil, se opravičujem, lahko pa za nas laike kdo bol po domače napiše kaj je treba u firefoxu nardit da bo delalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate probleme z javascriptom, potem v večini primerov pomaga, da počistite brskalnikov cache.

tole pomaga.

nobenih problemov v firefox 2.0......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvale:

Nov form je fuuul zanimiv...

najbolj so mi všeč vohuni...in profil nasploh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvale:

Nov form je fuuul zanimiv...

najbolj so mi všeč vohuni...in profil nasploh :OK:

se strinjam s frfljot, sam ne najdem kako osebni album uredit, zadnič sm meu neki časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem mail od zlatija in ga ni nikjer :headbang: dobil obvestilo maila pa ni in ni... :headbang:

Prijavljeni ste kot: motoristek ( Odjava )

Nadzorni center · Preglej nove objave · Osebni pomočnik · Moji prijatelji · -1 novih sporočil ?

motosvet.com forum > Zasebna sporočila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s frfljot, sam ne najdem kako osebni album uredit, zadnič sm meu neki časa...

ja ja...pojdi kao ustvarit nou album...in prideš not do tastarih...

moderatorji to ne znajo povedat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kateri brskalnik pa uporabljaš?

Problem je bil v dodatku NoScript. :whistle: Razlog, da sem ga imel vključenega je v tem, da sem se s tem rešil čakanja oz. dooooooolgega nalaganja forumskih strani. O tem problemu sem že pisal, o moji rešitvi pa še ne. Drug problem pa so migetajoče reklame, ki mi stalno skačejo pred očmi in me motijo pri branju objav. Najbolj učinkovit je NoScript pomaga pa tudi Adblock. :rolleyes:

Upam, da bo nov forum deloval tako kot si želim in mi ne bo treba blokirati Script-ov, s tem pa tudi mnogih možnosti novega foruma. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje:

V preteklosti sem lahko zaprl določene kategorije in so zaprte tudi ostale. Tako sem imel lepši pregled nad tistim delom foruma ki me zanima. Sedaj se ob vsaki ponovni prijave vse te kategorije vsakič znova odprejo. Se bo to spremenilo da bo funkcioniralo tako kot prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej mene pa zanima zakaj se pri članu Mitl ne da gor dati slike profila? slike so slikane iz mobitela tako da nebi smele biti prehude... noče dati gor niti tiste slike ki jo je meni že potegnilo gor?

Popravljeno . Popravil črnolaska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da nastaviti,da bom v rubriki "vohunjenje po profilu" videl več,kot 5 "vohunov"?

Hvala! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!