Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Predlog: dajte teme, ki že obstajajo ,raje združevat, ne pa zaklepat tistih razsevkov.

In kaj to pomaga? Potem bo v isti temi 10-krat postavljeno isto vprašanje in bo vse skupaj še manj pregledno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se postavi zahteva:

Naj se v vseh temah piše samo o dreku, vse ostalo bo brisano !!!

... bo vse skupaj postalo zelo pregledno. :OK:

(tokrat za spremembo mislim resno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa sledeč problem...Če kliknem na eno izmed novic(motocikli, šport..) na prvi strani motosveta, mi slike, ki so znotraj tistega članka, na preveliko odpre in mi posledično zakrije precej teksta. To se mi pojavlja zadnjih par dni in nimam pojma zakaj, ker nisem spreminjal nobenih nastavitev. Torej slike znotraj članka so prevelike in ne take, kot so bile do nedavnega, ko so lepo pasale v tekst in si jih na željo s klikom povečal.

Še najbolj me jezi zato, ker ne morem prebrati o Hell's gate-u :devil:

No, če kdo kaj ve o zgornjem problemu, bi prosil za nasvet.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno pticja gripa "zagrabila" tudi nekaj petelinov na forumu - razsaja vztrajni "nepismenizitis okularis motenis". :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dober predlog! :OK: ZA!

Če je vsebina objave nova, to tudi naredimo. Večinoma pa so podobna vprašanja bila že postavljena, zato jo najprej zapremo, nato pa izbrišemo...

Še najbolj me jezi zato, ker ne morem prebrati o Hell's gate-u :devil:

No, če kdo kaj ve o zgornjem problemu, bi prosil za nasvet.

Da nisi spremenil resolucije na svojem monitorju? Ker Hell's gate čisto lepo deluje, ostale pa tudi... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi spremenil resolucije na svojem monitorju? Ker Hell's gate čisto lepo deluje, ostale pa tudi... :o

glede na to da ima moj monitor 1600x1200 resolucijo clanki s fotkami vecinoma ne delujejo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da ima moj monitor 1600x1200 resolucijo clanki s fotkami vecinoma ne delujejo. :doze:

Glede na to da imam monitorje z resolucijo 1600x1200 in 1920x1200 se vse prav lepo vidi, tako v IE, Firefox, Opera in v ostalih.

Drugačno interpretiranje CSS stilov pa se je začelo po izidu zadnje verzije Firefoxa 1.5.0.1. Zadeva je bila prilagojena, da se sedaj pravilno izpiše tudi v zadnji verziji firefoxa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugačno interpretiranje CSS stilov pa se je začelo po izidu zadnje verzije Firefoxa 1.5.0.1. Zadeva je bila prilagojena, da se sedaj pravilno izpiše tudi v zadnji verziji firefoxa.

Opazil, ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sory ti k si popovn pizda sej ce ne razumes kva cm povedat mi pis na pm

al se pa nehi z hobijem ukvarjat pa bo resen problem :grim

Zanima me, kako ste (če ste?) v tem primeru ukrepali moderatorji?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako ste (če ste?) v tem primeru ukrepali moderatorji?

:?

Pustili so, da ata pirrulz z mladim nadobudnežem opravi sam. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 dan blokada dostopa.

po moje bi sicer bilo tudi lepo, da se opravici, samo to so ga morali doma nauciti.

mi jih samo hladimo (icetourspress :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

v tisti vrstici ko piše koliko porabnikov je bilo aktivnih v zadnjih 15 min.....pomoje bi moralo pisat uporabnikov ne pa porabnikov :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvala Nois-u za poslani paket :yea1:

Dobiš eno slikco iz GR na MS z MS majco

Hvaležni BMWSLO :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...zadnjih par dni se mi dogaja, da mi vmes na forumu izginejo gumbi za dodajanje objav, tem... in tako pol lahko samo prebiram zadeve :) ...zadeva se mi pojavlja, ne glede na to keri brskalnik uporabim (explorer, firefox, opera) :hmm: :?

še fotka

post-2583-1146256506_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa ne dobivam več sporočil na mejl, ko kdo napiše kakšen nov odgovor v temi, na katero sem naročen.

Zakaj to? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kje nastavit, da ti vse objave avtomatsko označi za prebrane, ko zapustiš forum. Ker nočem vsega brat in se mi ne da ves čas klikat knofa za prebrano.

Uporabljam IE.

Ali pa preberem eno objavo, pridem nazaj, pa je spet označena za neprebrano, brez novih objav. Mi že najeda <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem, iščem pa ne najdem.

Zato sem vtaknu sem noter.

Jst imam "problem" s samodejnim vpisom.

Vsakokrat ko odprem forum moram vpisat geslo in u. ime, kljub temu da je okence "Zapolni si me" obkljukano.

Uporabljam IE in/ali Firefox.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!