Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Nov izgled je super !!!

Codein in ostali, ki so sodelovali pri prenovi/nadgradnji :worship:

se strinjam!zakon je :rolleyes: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledica prenovljenega foruma:

Največ obiskovalcev hkrati na forumu: 340, dne Danes, 09:52 PM :naughty:

Prec rekordi padajo :OK:

Največ obiskovalcev hkrati na forumu: 403, dne Danes, 10:15 PM :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale administratorjem :worship: Le nekaj moti mene in še nekatere,kajti navadni uporabniki so dobili preveč "pregleda" kaj počno drugi.Recimo vsak lahko vidi, kdo je nazadnje gledal profil od koga itd. To naj vidijo administratorji,nam ni treba :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale administratorjem :worship: Le nekaj moti mene in še nekatere,kajti navadni uporabniki so dobili preveč "pregleda" kaj počno drugi.Recimo vsak lahko vidi, kdo je nazadnje gledal profil od koga itd. To naj vidijo administratorji,nam ni treba :hmm:

Hey', it's collaboration and friendship time... ne samo to... tudi komentiraš lahko druge profile, vidiš, kdo je čigav prijatelj in tako dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey', it's collaboration and friendship time... ne samo to... tudi komentiraš lahko druge profile, vidiš, kdo je čigav prijatelj in tako dalje...

Hehe,sem opazil ja.Še nekaj mi prosim povej.Če brskam v eni temi npr. in kliknem na nick člana pa je pri nekaterih tista prva ikonca temno modra (Ogled profila člana) pri nekaterih pa prozorna.Kaj je fora tega :hmm:

Whooops sm že pogruntal kaj je fora :) Ta ikonca predstavlja spol,velik uporabnikov si pa še ni nastavl pa je zato prozorna :) Je blo treba samo profil ene uporabnice pogledat :P

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov izgled je super !!!

Codein in ostali, ki so sodelovali pri prenovi/nadgradnji :worship:

super je... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,sem opazil ja.Še nekaj mi prosim povej.Če brskam v eni temi npr. in kliknem na nick člana pa je pri nekaterih tista prva ikonca temno modra (Ogled profila člana) pri nekaterih pa prozorna.Kaj je fora tega :hmm:

Whooops sm že pogruntal kaj je fora :) Ta ikonca predstavlja spol,velik uporabnikov si pa še ni nastavl pa je zato prozorna :) Je blo treba samo profil ene uporabnice pogledat :P

Ne bo držalo, to ni to... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem :) Svaka vam čast... ste se res lepo potrudili :D Samo tako naprej!!!

Mam pa eno vprašanje. Pri Firefoxu (1.5) ko gledam kakšne teme/profile/karkoli po zavihkih, me kar samo odjavi. Načeloma me to ne moti, samo če hočem kaj odgovoriti v določeno temo, se moram ponovno pojaviti. Pred prenovitvijo mi to ni delalo, sem ostal prijavljen vedno :)

Hvala za odgovor :)

P.S. Preverjam, če se da večkrat urejat besedilo :D

P.P.S Super... dela :010 to sem prej pogrešal :010

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale administratorjem :worship: Le nekaj moti mene in še nekatere,kajti navadni uporabniki so dobili preveč "pregleda" kaj počno drugi.Recimo vsak lahko vidi, kdo je nazadnje gledal profil od koga itd. To naj vidijo administratorji,nam ni treba :hmm:

Nova podoba MSa je super. Moti me pa to,kar je ze Roky omenil! Drgač pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja izgled je res boljši, na novosti, sploh ker so dobre se bomo pa tko hitro navadli. :worship:

Ampak je bla pa včeraj abstinenčna kriza :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Izpadel je pa podatek, ali je član ON ali OFF , kar pa ni najboljše :angry:

post-5391-1179985440_thumb.png

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni izpadel.

Če je ikonca možička nad avatarjem barvna, potem je član ON line, če pa je siva je pa OFF line. :)

:worship: :worship: :worship: :worship:

Pol si ti trenutno OFF . OK :naughty:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se dalo nastavit, da se lahko vpiše samo letnico rojstva in ne celega datuma ??

Pa hitrosti ne pozabite, meni deluje bistveno hitreje!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Določeni javaskripti -npr. 'Moji prijatelji'- (še) ne delujejo (Firefox 1.5.0.10 / Linux). 'Osebni pomočnik' deluje...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Določeni javaskripti -npr. 'Moji prijatelji'- (še) ne delujejo (Firefox 1.5.0.10 / Linux). 'Osebni pomočnik' deluje...

D.

Na žalost tudi nikoli ne bodo. Uporabi Firefox 2, kjer deluje vse, tako kot mora (veliko zadev je narejeno z AJAXom). Določene stvari pač preprosto ne delujejo tako kot bi morale v starih brskalnikih in tudi nikoli ne bodo, saj svet gre naprej in večna podpora zastarelim brskalnikom ne pripelje nikamor, še najmanj pa novim funkcijam foruma. Kot uporabnik Linuxa si lahko brez problema posodobiš Firefox.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost tudi nikoli ne bodo. Uporabi Firefox 2, kjer deluje vse, tako kot mora (veliko zadev je narejeno z AJAXom). Določene stvari pač preprosto ne delujejo tako kot bi morale v starih brskalnikih in tudi nikoli ne bodo, saj svet gre naprej in večna podpora zastarelim brskalnikom ne pripelje nikamor, še najmanj pa novim funkcijam foruma. Kot uporabnik Linuxa si lahko brez problema posodobiš Firefox.

Kul.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj malega je še težav s slovensko različico jezika... in včasih zaštekajo nekateri gumbki pri urejanju objave (npr. lepljenje povezav, fotk...). Popravljamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s temi keksi? Meni piše, da sem nazadnje stran obiskal včeraj ob 14:18, pa sem danes že nekajkrat odprl in zaprl brskalnik... Moteče je zato, ker izberem možnost "preglej nove teme" in dobim za cel bataljon le-teh, čeprav sem že prej pogledal, kar me je zanimalo...

Bi se dalo to kako uštimat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj malega je še težav s slovensko različico jezika... in včasih zaštekajo nekateri gumbki pri urejanju objave (npr. lepljenje povezav, fotk...). Popravljamo!

Popravljeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno vprašanje, mogoče malo nevmesno.......a je možno stvari naštimat tak, da se ob prijavi na forum, na zaslonu izpiše "vapo ma te rad"? Sploh za ženske....

Pač, samo vprašam. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, zakaj ni met Top 12 smajlijev tehle dveh :beer2: :SS

mislim, da sta izren pogosto uporabljena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!