Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

briga me ce me kdorkoli oznacuje kakorkoli, ze samo zaradi vseh teh "oznak" bi na drugih forumih leteli, tukaj se pa probavamo z vami pogovarjati in vam razlagati zakaj se nekaj zbrise. :slap:

Ja, seveda se morate ukvarjati s svojimi strankami!!! Misliš, da bi dobili kaj prihodkov, če tistih "grdih" oglasov na sredini strani ne bi nihče videl? Seveda zato, ker bi vse vesoljno motoristično ljudstvo pregnali k konkurenci :P

Stranka ima vedno prav :devil: ... iz gostilne se pa meče ven samo pijane ljudi, no pa tudi te ne, če imajo še vedno denar pri roki :)

P.S.: Ni važno, če se valjaš v blatu... važno je, da se stranki nasmejiš :kva2:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker me tako dobro poznas si seveda z vso ihto brcnil v temo. aplavz sledi.

drugace povedano, se sanja se ti ne zakaj sem napisal tisti stavek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker me tako dobro poznas si seveda z vso ihto brcnil v temo. aplavz sledi.

drugace povedano, se sanja se ti ne zakaj sem napisal tisti stavek.

'cause you're a filthy pig(let) av-32.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'cause you're a filthy pig(let) av-32.jpg

Bom offtopic, tko k ti Sym. Ampak tale Iceov prašič me močno spominja na tiste primerke iz Orwelove živalske farme. Hm...Ice, saj te nikdar nisem imel za "humanista", samo da si tako krut kot tisti si pa ne bi mislil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

js bi se za neki pritozu....v avtomobilski kategoriji je bila tema o drag racingu...en od moderatorjev je brisal zanimive odgovore, ki so se na to temo navezovale in nakoncu zaklenil temo in pokazal druge teme, ki so bile o preteklih drag dogodkih, ki pa ne povejo dovolj o temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi se za neki pritozu....v avtomobilski kategoriji je bila tema o drag racingu...en od moderatorjev je brisal zanimive odgovore, ki so se na to temo navezovale in nakoncu zaklenil temo in pokazal druge teme, ki so bile o preteklih drag dogodkih, ki pa ne povejo dovolj o temi

Odgovori niso zbrisani, tema je le zaklenjena, zakaj sem ti tudi podal že odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovori niso zbrisani, tema je le zaklenjena, zakaj sem ti tudi podal že odgovor.

pa ne vem...bli so odgovori o npr. enem drag avtu pa je naslednji dan izginil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Neznano kam je izginil moj včerajšnji post v temi V-Strom. Post je bil nazadnje viden včeraj zvečer. Star je bil nekaj manj kot en dan, oblečen pa je bil v komentar o servisiranju suzukijev in prisotnosti lastnikov ob tem. Post je bil povpreček družbe in ravni klobasanja v temi, niso ga posebej hvalili in ni imel znanih sovražnikov.

Ker mi je, ne glede na zapisano, prirasel k srcu, naprošam vse, ki bi kaj vedeli o omenjenem postu, naj me kontaktirajo po PM.

Ice?

lp

Fritz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic PM. post je bil oddan v vecna lovisca zaradi premosorazmerne nepripadnosti pravi narodnosti. tema o serviserjih in klobasanju okoli njih ze obstaja (in to dvakrat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da je bil kam prestavljen. Prav tako sem mislil, da je uporabna informacija za lastnike stromov. Vem in strinjam se, da je treba stvari pospravljati v prave teme. Pa vendar forum ni več tako majhen, pregleden in tudi iskalnik ti ne vrže ven vsega, ker se pač vedno ne spomniš tapravih besed za poizvedbo. Vsekakor se pa nisem mislil vtikat v delo moderatorja :xx: , zanimalo me je samo ali je post končal kje drugje.

Hvala za odgovor.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kam so izginile objave v topicu motosvetova sreda, ki govorijo o Twinu?

Zakaj niso bile prestavljene v svoj topic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to paše v Kr neki in ne pod motosvetovor sredo?

zakaj že?

ker se v Twinu zbirajo samo nastarejši motosvetovci mogoče? :eek:

(zvestobadogroba press)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to paše v Kr neki in ne pod motosvetovor sredo?

zakaj že?

ker se v Twinu zbirajo samo nastarejši motosvetovci mogoče? :eek:

(zvestobadogroba press)

ODGOVOR PREBERI TUKAJ.

Nabijanje o tem, kako oh in sploh je cool v Twinu pač ne spada v temo motosvet in konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobro pogledam, vidim, da moderatorji vstrajno zapirajo teme, ki se odprejo v kategoriji motociklizem, kljub temu da je na MS že cela štala. Živijo otroški vrtec. Bo že kaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce dobro pogledam, vidim da uporabniki vstrajno ne uporabljajo funkcije "isci", kljub temu, da je ta na voljo ze nekaj let. zivijo otroski vrtec. bo ze kaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce dobro pogledam, vidim da uporabniki vstrajno ne uporabljajo funkcije "isci", kljub temu, da je ta na voljo ze nekaj let. zivijo otroski vrtec. bo ze kaku.

Predlog: dajte teme, ki že obstajajo ,raje združevat, ne pa zaklepat tistih razsevkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!