Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

te zadeve niso stvar razprave na motosvetu. Prosimo, da debata o tem ne teče... hvala, motosvet team.

popolnoma jasno,...... ampak sm še eno vprašanje na to temo, pa ne jemat tega kot provociranje (ker si ne želim % :grrr :grrr ). Kaj pa se zgodi k nabereš 100%? :hmm: :hmm:

hvala za odgovor

lp SHARi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma jasno,...... ampak sm še eno vprašanje na to temo,  pa ne jemat tega kot provociranje (ker si ne želim % :grrr  :grrr ).  Kaj pa se zgodi k nabereš 100%? :hmm:  :hmm:

hvala za odgovor

"Kapljica čez rob."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj,Thundercat,kolko procentov maš zdaj ti?Pa,a kdo ve,kdo jih ima največ(pa še ni "izbrisan") Kaj,če bi nardili top listo "procentualcev"? :OK:

P.S.Mogoče bom zdaj jaz dobil drugih 10? :blush:

dejmo to na Pm, da ne bodo ljudje jezni zaradi navadne razprave o delovanju in tehničnih zmožnostih našega foruma....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probam poslat PM pa mi javi:

This message can not be sent because the recipient does not have permission to use the personal messenger or their personal messenger inbox is full.

Zasebno sporočilo ni bilo poslano

??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno oseba, ki ji poskušaš poslati PM, ni potrdila svoje prijave (t.i. maila, ki ga je dobil malo zatem, ko se je registriral na motosvet). Ponavadi je to vzrok.

Al pa ma predal poln al pa te je osebek dal na ignore. :whistle:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa kaže, da imam -1 novih sporočil. Minus ena.

Kako je to mogoče, če pa vse pm-je sprot brišem? :hmm: ( :krneki: )

In ko odprem pm, ni nobenga pm-ja? :hmm:

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve vprašanji:

1. opažam, da v galeriji dogodkov ne delajo 3 galerije med njimi tudi 6. Moto boom, a so podatki izgubljeni ali se da kaj popravit....

2. a lahko navadni uporabnik kot sem jaz napolni(oz. vam posreduje) slike določenega modela motocikla za objavo v galeriji motociklov....v galeriji je 34 galerij, vendar se bi dalo kak model, ki še ni predstavljen s slikami dodati...če je volja in tehnična zmogljivost...

hvala!

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima dragi admini in moderatorji, zakaj brišete teme, o tem pa ne obvestite, zakaj je tema sploh bila zbrisana. :BUA: Ok, sej ne rečem, ste jo zbrisal, ampak pomoje si vsak, ki mu temo zbrišete vsaj zasluži, da mu to poveste, zakaj je bla delitana.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima dragi admini in moderatorji, zakaj brišete teme, o tem pa ne obvestite, zakaj je tema sploh bila zbrisana. :BUA:  Ok, sej ne rečem, ste jo zbrisal, ampak pomoje si vsak, ki mu temo zbrišete vsaj zasluži, da mu to poveste, zakaj je bla delitana.

Sicer nimam pojma o kateri temi govoris ampak sumim, da je bila zbrisana zato, ker ni bila v skladu s pravili foruma, ki jih vsak forumski udelezenec itak pozna, tako da verjetno ni potrebno se enkrat napisat "To temo smo zbrisali ker ni bila v skladu s pravili foruma"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
hoces videti kako izgleda 90% ?!  :naughty:  :devil:  :P  :)

Kva pa moram naredit da to dobim?? :rolleyes: Mene itaq zmeri firbec matra :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kategoriji Oprema je neznanokam izginila tema o Alternativi Motu....

opcija a) Jest sm blesav in ne znam poiskat (šel 4x čez strani do 4.oktobra 2004, pa smo še aprila debatirali)

opcija B) Ker je bilo proti koncu govora o nekem skoraj pikniku 15.5. se je zadevo premaknilo v kako drugo temo (kolikor vem, se označi temo za "premaknjeno v")

opcija c) gre za nekaj bolj zakompliciranega.... (da ne bom koga obtoževal po nepravičnem...)

opcija d) tema ni nikoli obstajala. eventuelno v kaki drugi dimenziji ali v mojem malem svetu...

če ni op.a) ali d) in še posebej če je c) ---> graja...

:angry2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nisem nasel teme, ko sem prejsnji teden poskusal najti navodila kako do tja... Do trgovine sem vseeno dokaj zlahka prisel.

Prodajalec je, ko sem povedal da sem izvedel za trgovino na motosvetu, povedal svojo razlago zakaj teme ni vec, administratorji bodo verjetno povedali svojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, če je bla brezplačna reklama, pol bi blo treba še pignolo, moto trgovine v avstriji, louis.de, in podobne teme poradirat... ampak... ka pa vem, mrbit so se pa res na konc kaki ceniki naložil in je bla kapla čez rob ali kaj podobnega...

dobr da mam še vizitko pa bom lakh poklical.. sam verjetn, da 15. ne bo nič od tistega domačega flaškona rdečega za MSovce.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler so se uporabniki foruma sami pogovarjali o trgovini je bilo vse v redu, ko pa je sam prodajalec začel objavljati poste, objavljati akcijske ponudbe (v več kot samo eni temi) in se dogovarjati za prodajo pa je bilo dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!