Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

komaj čakam NFS čeprav nismo prijavljeni :grim

pa da vidimo kdo je kdo :lol1:  :lol1:

ROTFL...

god almighty, usmili se nas :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ze vidim, kako boste rekli, JAO spet ta duhec s tem tezi... :fight2: :doze: ;)

Za kaj se namrec gre? :huh: Pred meseci sem se fajn pozanimal glede vse tehnicnih podatkov VTRke, pa se slikce sm najdu nakar se odlocim vpisat ta motocikel v katalog, napisem, narisem vse in mi napise da bo gor ko bodo podatki preverjeni by nevemzekdo. :OK: Ok. 1 mesc nc. :( Pisem mail z dodanim wordovim dokumentom in notr lepo napisano vsi podatki + 3 (tri.. al celo vec? <_< ) slikce in zdej gremo ze pocasi proti novemu letu, celo cenik hond je ze prisel ven in notr najdemo, po DVEH letih, glej no glej, TUDI hondo VTR1000F. Naprej ne bom govoru k je skoda besed... v katalogu je res ze dosti motociklov, prvo se spomnem ni blo ducatijev, sam ze od zacetka pa manjkata dva motorja, VTR SP-1/2 in VTR1000F, ki jih je res malo manj na cesti (ok, tudi ducatijev ni lih tolko ku kakih fazerjev) ma vseeno ce se kdo spravlja k nakupu je lepo da ima vse motorje na ogled.

Kej se vam zdi? :unsure:

Se opravicujem za tak ton, sam me mal jezi ker ze cel ta cas ne dobim nobenega odziva. Niti nic. :ph34r: :xx:

Pa lep pozdrav

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej se vam zdi?  :unsure:

Se opravicujem za tak ton, sam me mal jezi ker ze cel ta cas ne dobim nobenega odziva. Niti nic.  :ph34r:  :xx:

Ma ej forum omogoča tudi, da v tabelo/bazo z motocikli tudi sam vpišeš kak motocikel! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rad pohvalil in se zahvalil administratorjema in moderatorjem, da se ne navelicajo kidati za nami uporabniki....,in da uspesno vzdrzujejo nivo na forumu, da se z veseljem vracamo....

:)

Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ej forum omogoča tudi, da v tabelo/bazo z motocikli tudi sam vpišeš kak motocikel!  :OK:

Caki k ti kopiram se enkrat moj post kjer sm reku da nakar se odlocim vpisat ta motocikel v katalog, napisem, narisem vse in mi napise da bo gor ko bodo podatki preverjeni by nevemzekdo. :doze:

To sm mogoce malo premalo povedu, ma jst sm VEM da se da, sej sm stisnu na "Dodaj motocikel v katalog..." samo potem ku sm vse poslal je napisalo da bo gor ku bo admin podatke prekontroliral samo se nic ne zgodi.

Kaj pol? :?

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm mogoce malo premalo povedu, ma jst sm VEM da se da, sej sm stisnu na "Dodaj motocikel v katalog..." samo potem ku sm vse poslal je napisalo da bo gor ku bo admin podatke prekontroliral samo se nic ne zgodi.

Kaj pol? :?

ufa, pol pa je zgleda admin ful bizi ... pa možno, da je stvar šla u maloro med sesutjem? Mormo mnenje admina počakat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edit (ki ga ni pustilo): pa cena je 2.250.000SIT

pa še vrtina/gib je 98/66 (sicer, koga riga? :unsure: )

pa še kompresijsko razmerje ni 66 (od giba) ampak 9.4:1

jao jao ku sm sitn :) čakte da pride še SP-2 ;) :lol: :grim :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pohvala motosvetu za izredno druzenje na nfs - vsem ki se trudite ,da ta

stvar tako dobro deluje -gremo pa lahko skupaj tud na kašno sankanje al pa kaj podobnega, .) samo da se ta zima konca pa da smo zopet na svojih konjickiH!!!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam tudi nekaj pripomb:

- do novih uporabnikov bi bili lahko bolj prijazni, ker so pač novi in se še ne spoznajo tolkio na forum

- če enkrat nekdo neki "zaj3be", zakaj ga pol morate še ves čaz zezat

- NE DELAJTE SE NORCA IZ NOVIH UPORABNIKOV!!!!! (smo pač še neizkušeni)

P.S. : vsaka stvar je enkrat prvič

PA NE ZAMERT, POVEM O KAR JE RES

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- do novih uporabnikov bi bili lahko bolj prijazni, ker so pač novi in se še ne spoznajo tolkio na forum

- če enkrat nekdo neki "zaj3be", zakaj ga pol morate še ves čaz zezat

- NE DELAJTE SE NORCA IZ NOVIH UPORABNIKOV!!!!! (smo pač še neizkušeni)

Fuck you ,RITNA LUKNA .) Arsloch (A ti prevedem v Anglescino :? )

Ce ti se ni blo jasn , spizdi :)

Ve se, kdo je gazda, ostali smo brisani....In prav je tako.....A lahko se enkrat recem ...HVALA....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ motoristico

He he Kruseta ne preveč resno jemat. Ga nihče ne, razen ko spije nekaj pirov potem pa se ga splača, se kaj naučiš. :D :ninja:

Sicer pa ne sekiraj se no. Moj prvi post je bil zaklenjen zbrisan in vržen v brenzo pozabe preden sem se lahko popraskal po ...

Moraš razumet moderatorje da se jim ne da pucat za vsakim novincem ki pride sem zato pa vztrajajo da prebereš pravila. Majo že tako ali tako preveč dela z pucanjem bedarij uporabnikov z daljšim stažem.

Aja potem maš pa še takšne ki te bodo napizdevali kar tako, in spet ne sekiraj se in jih napizdi nazaj.

:whistle:

P.S. Ice a ti mogoče kdaj zbrišeš kakšen svoj post? A? A? A? :naughty:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Ice a ti mogoče kdaj zbrišeš kakšen svoj post? A? A? A?  :naughty:

yep, ravno sem dva odvecna premaknil v vecna lovisca. big deal? :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, ravno sem dva odvecna premaknil v vecna lovisca. big deal? :P  :naughty:

Tista dva sta bla MOJAAAAAAAA!!!! OK res da totalno :topic: ampak vseeno sem se nanju čustveno navezal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaammmmmm......ja no......... mozno, da je bil kaksen tvoj zraven. samo s "tistimi dvemi" sem povedal, da sem lastna dva pospremil v onkraje. in......

trpi. :devil: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da je to že kdo vprašal! Zanima me sledeče;

Ob prijavi na forum ti ponudi da se prijaviš kot anonimni član!

ZAKAJ? Kdo so vsi ti "policaji" ki se skrivajo, kakšen namen ima to?

Lahko da je kakšna razlaga, sm jest je ne vidm. Ali se prijavi gor kot član, ali pa bodi gost in sm beri, ter ne smeti foruma tko kot jest zdej.

hvala za odgovor

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...tudi meni se to ne zdi najbolj pravilno,ampak med nami so tudi taki,ki ne vedo kaj bi sami z sabo pa j... ljudi...

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, da če je tvoj šef tudi uporabnik foruma, da ne vidi, če ti visiš celo dopoldne v službenem času gor... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, da če je tvoj šef tudi uporabnik foruma, da ne vidi, če ti visiš celo dopoldne v službenem času gor... :D

:hmm: :hmm: :hmm:

ne preveč prepričljivo, kajti mene ravno to zanima če ON skoz gor visi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne preveč prepričljivo, kajti mene ravno to zanima če ON skoz gor visi

Se popolnoma strinjam. Prijava kot anonimni član je super zadeva za vse tiste peesde, ki si ne upajo nekaj povedat drugemu v obraz in se izpostavit ter stat za tem, kaj govorijo. :SS Prijaviš se pač kot anonimni uporabnik in lahko drugemu jeb.š mater, pa ga zajebavaš itd.

SUCKS! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne Pircek.

Anonimneza samo na spisku prijavljenih in gostov ni videti.

Ce hoce na forumu kokodakati, se ob njegovi objavi pokazjo njegovi podatki tako kot meni in tebi, naprimer.

In, ali te nisem zopet opazil pri nedovoljenem citiranju? :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!