Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

imaš omogočene piškotke?

svojo objavo lahko urejaš le krajši čas po objavi...nato ne več...po praksi večine forumov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to sem pozabil.

Zakaj se ne da za nazaj popravljat lastnih postov ??

lp

če pa za tvojo objavo ni napisal še nihče nič, lahko ti dodaš novo objavo, forumova inteligenca pa ti bo obe združila - in potem lahko popraviš še prejšnjo, ki je bila sicer že 'zaklenjena'. Ampak tudi to dodajanje/združevanje ne deluje kar kadarkoli ampak v določenem časovnem obdobju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pubeci,

ne se zajebavat s to drevesno obliko foruma..

še iz vsakega foruma sem pobegnil, ki je tako zgledal.. <_< :angry:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci,

ne se zajebavat s to drevesno obliko foruma..

še iz vsakega foruma sem pobegnil, ki je tako zgledal.. <_< :angry:

aaaaaa,

zdaj vidim...

boljše.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špili, si ugotovil, da si to sam naštimaš kako vidiš forum? ;)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil, nea se zajebavli :)

sicer je pa na kakih mobilnih terminalah fajn tudi lo-rez opcija :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tko tko je forum no.....o skuterjih je premalo in kr neke teme so. Na največjem skuteskem forumu imamo to lepo poštimano..usak ima svojo temo ki predstavi svoj motor in njegovo zgodovino ter ko dobi neke dele kej povemo o tem in pohvalimo a tu nimate nič od tega :)

tko da ni slabo sam ni pa tut preveč dobr

da negovorim o članih kle - skuter smer :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in poleg tega bo v kratkem izšel zakon, ki bo zapovedoval dosmrtno članstvo na motosvetu, če samo enkrat pomoliš riwc vanj <_< Vsaj šušlja se nekaj v zvezi s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in poleg tega bo v kratkem izšel zakon, ki bo zapovedoval dosmrtno članstvo na motosvetu, če samo enkrat pomoliš riwc vanj <_< Vsaj šušlja se nekaj v zvezi s tem.

No, meni to ne bo vzelo prevelikega dela življenja - ampak naša mladina, ta (se) ga bo pa še nasrkala ..

pivcipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš za skuterje boljši specializirani forum pa pač tam sodeluj. Tukaj je bolj za motorje (pa tudi za skuteriste-ampak ne prvenstveno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, če bi lohk brisu pi pol tem in postov zbrisu ker je samo nakldanje, sam k kle moderatorji spijo.....tut prov :)

am na našmu so nači moderatorji ful jezni in takoj če se nedržiš pravil ki si jih moral ''prebrat'' nisi upošteval, dobiš BANano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am na našmu so nači moderatorji ful jezni in takoj če se nedržiš pravil ki si jih moral ''prebrat'' nisi upošteval, dobiš BANano .)

pri nas delimo hruške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš za skuterje boljši specializirani forum pa pač tam sodeluj. Tukaj je bolj za motorje (pa tudi za skuteriste-ampak ne prvenstveno).

:worship:

am na našmu so nači moderatorji ful jezni in takoj če se nedržiš pravil ki si jih moral ''prebrat'' nisi upošteval, dobiš BANano .)

hvala bogu, tako se otresejo smetarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

clani si lahko dovolijo "vse", moderatorji moramo pa ostati korektni, profesionalni, necloveski in roboti? hvala za razsvetlitev. raje ostanem clovek in se poslovim od motosveta, da ne bom se koga slucajno "neprofesionalno ogovoril", kot da si pustim srati po glavi vedno od vsakega.

Spostovani ledeni,

Odnos, kakrsnega si pokazal danes, bi lahko trdil ravno obratno. Kultura komunikacije ti ni na visoki ravni, vsaj za moderatorja bi pricakoval malo vec vljudnosti in potrpezlivosti, predvsem pa bi lahko pazil na izrazoslovje.

Sploh pa je izrazoslovje celotnega foruma, po domace povedano bogo.

3/4 clankov oziroma odgovorov na odgovore ni vredno ogleda oziroma je izguba casa.

Jaz sicer podpiram forum z ocitnim redom, vendar na malo visjem nivoju.

Tako kot sem se pred kratkim pridruzil bi rad tudi odsel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bernardo, bi ti meni proooooooooosim pokazal o cem sploh govoris/pises ?!

kolikor vem nisem s teboj komuniciral, razen, da sem te opozoril, da preberi pravila za uporabo foruma. ce je to zate zalitev si na napacnem forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer podpiram forum z ocitnim redom, vendar na malo visjem nivoju.

Tako kot sem se pred kratkim pridruzil bi rad tudi odsel.

Ja kaj pa še čakaš,pojdi na višji nivo, kaj pa si se sploh prijavil, če si videl, kakšni smo bogi, mi ne rabimo podpore !

Pozdrav z nižjega nivoja ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa še čakaš,pojdi na višji nivo, kaj pa si se sploh prijavil, če si videl, kakšni smo bogi, mi ne rabimo podpore !

Pozdrav z nižjega nivoja ! :fredy:

točno tako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super stvar, samo mal velik je raznih žalitev in podcenjevanj drugih oseb. Mogoče bi se takšni posti moral brisat. Vem, da je težko vse pregledovat. En nekaj kritizira in žali, mu drug nazaj v istem tonu napiše, pol pa še prjatli za enga pa za drugega potegnejo in evo štale ...

No, to je samo moje mnenje....moderatorji ste pa tisti, ki ukrepate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!