Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Hej mene pa zanima zakaj se pri članu Mitl ne da gor dati slike profila? slike so slikane iz mobitela tako da nebi smele biti prehude... noče dati gor niti tiste slike ki jo je meni že potegnilo gor?

to je avtomatska cenzura - probaj dat gor slike, na katerih ni golote! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da nastaviti,da bom v rubriki "vohunjenje po profilu" videl več,kot 5 "vohunov"?

Hvala! :rolleyes:

v svojem profilu pojdi pod nastavitve....potem pa imaš čist spodaj to, da lahko nastaviš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko poskušam uporabit iskalnik, pride do sledečega problema, ko mi oglas prekrije vnos besedila v iskalnik....

post-291-1180372463_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa en problem... od dons naprej mam kar naenkrat takle pogled na poste v forumu. Res da uporabljam mozillo, samo do zdej ni blo nobenih problemov (explorer ga se vedno odpre v stari dobri klasicni obliki), zanima me kaj morm popravt da bo spet tko k je blo?

Lp, David

pa se slika...

post-1614-1180381165_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa en problem... od dons naprej mam kar naenkrat takle pogled na poste v forumu. Res da uporabljam mozillo, samo do zdej ni blo nobenih problemov (explorer ga se vedno odpre v stari dobri klasicni obliki), zanima me kaj morm popravt da bo spet tko k je blo?

Lp, David

pa se slika...

Ali si tole že videl? : na dnu strani! Ponavadi pomaga.

To je "lo-fi" verzija foruma. Če želite videti celotno verzijo foruma z več informacijami in slikami, prosimo kliknite tukaj.Invision Power Board © 2001-2007 Invision Power Services, Inc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si tole že videl? : na dnu strani! Ponavadi pomaga.

To je "lo-fi" verzija foruma. Če želite videti celotno verzijo foruma z več informacijami in slikami, prosimo kliknite tukaj.Invision Power Board © 2001-2007 Invision Power Services, Inc.

tole je pa kr lepo normalna verzija foruma in ne "lo-fi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa kr lepo normalna verzija foruma in ne "lo-fi".

:slap: Maš res. Sem prehitro pogledal. Sorry.

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa en problem... od dons naprej mam kar naenkrat takle pogled na poste v forumu. Res da uporabljam mozillo, samo do zdej ni blo nobenih problemov (explorer ga se vedno odpre v stari dobri klasicni obliki), zanima me kaj morm popravt da bo spet tko k je blo?

Lp, David

pa se slika...

Odpri temo, zgoraj desno je knof "MOŽNOSTI". Klikni in predzadnja možnost je "Normalno". Klikni in voila......problem rešen.

post-807-1180386378_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izginaila tema pod Splosno "Vziganje motorja" ? Ravno, ko sem hotel oddat odgovor...

Pa tudi kadarkoli sem pritisnil zadnje dni na oddajo prijave, mi je vrglo ven, da se nisem prijavljen, ceprav sem bil...

...sele v drugo ali tretje je prijelo...?

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da nekatere meče ven pač pomeni, da cookie in/ali seja na vašem računalniku ne zdrži. Zakaj tako boste morali vprašati tistega, ki vam je nastavil varnostne nastavitve vašega računalnika/brskalnika/mreže/itd.

Kakšno vezo ima premikanje/brisanje/urejanje tem z novim forumom pa tudi ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akhmmm... :smoke: , kar se kukijev tice, bom pac sebe moral brcnit v rit - hotel sem samo povedat, da mi prej tega na treh racunalnikih ni delalo, od prenove naprej pa ja...pa ni blema.

To, da sem napisal, da je tema izginila, pa ni bilo pritozevanje, ampak opozorilo v morebitno pomoc, saj zginevanja tem ze dolgo nisem opazil.... :unsure: :grim

Zakaj bi se tudi sicer kdo pritozeval nad necim, kar mu je na voljo kar tako...?! :nono:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je avtomatska cenzura - probaj dat gor slike, na katerih ni golote! ;)

aja too je to... :rolleyes: :headbang:

bom ja... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri temo, zgoraj desno je knof "MOŽNOSTI". Klikni in predzadnja možnost je "Normalno". Klikni in voila......problem rešen.

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izginila je ena uporabna fora:

Včasih se mi zgodi da bi rad v post ki sem ga pravkar dodal v temo še kaj dopisal. Urejanje mi je smotano :D Včasih je delovalo da si takoj dodal še en odgovor in je ta dva posta združilo v enega ;)

Ne pričakujem da se bo kaj rešilo, samo tarnam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko poskušam uporabit iskalnik, pride do sledečega problema, ko mi oglas prekrije vnos besedila v iskalnik....

Meni tudi... kaka pomoč šefi plis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem začasno rešil tako, da odpreš iskalnik v novem oknu.

Sam bo pa treba to čimprej popravit. :yes:

Ampak zgleda se ta "hrošček" pojavi samo pri bannerju za Delta Team.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zgleda se ta "hrošček" pojavi samo pri bannerju za Delta Team.

Pojavi se pri vseh flash bannerjih. To ni hrošč, ampak problem vtičnika Flash Player že od kar obstaja Flash, katerega vsebina se vedno prikazuje nad vso vsebino na spletni strani in ta "bug" verjetno ne bo nikoli odpravljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drugač pa je forum res ok! :OK:

vsa pohvala moderatorjem!

moderatorji žal pri temi nimajo absolutno nič ... administartorji so tisti, ki skrbijo za tehniko :)

no, ker bom v kratkem fasal še zadnje opozorilo in bo to 100% ...

bi pograjal še izbiro moderatorjev

in pohvalil lastnike za zanimivo forumsko izkušnjo, katere brez njih ne bi imel zadnjih nekaj let :)

veliko zabave, takšne in drugačne je blo, prav luštno

sayonara

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da nekatere meče ven pač pomeni, da cookie in/ali seja na vašem računalniku ne zdrži. Zakaj tako boste morali vprašati tistega, ki vam je nastavil varnostne nastavitve vašega računalnika/brskalnika/mreže/itd.

Kakšno vezo ima premikanje/brisanje/urejanje tem z novim forumom pa tudi ne vem...

V službi se prijavim in je vse vredo, ko pa napišem post in ga oddam :angry: me pa vrže iz foruma in se moram spet prijaviti. Ko se pa hočem odjaviti :fredy: pa se sploh ne morem? Danes mi je pa tudi doma štrajkalo in sem v tretjem poskusu uspel Duletu vošit za R.D. In tudi, ko resetiram rač. se moram vedno znova prijaviti(dinamični IP). Vaš motoristek :yea1:

še to, v službi lahko chatam... :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ne pričakujem da se bo kaj rešilo, samo tarnam :D

Če nekoga citiram, potem pa ne oddam odgovora v to temo, si forum zapomni citat in ga pri mojem naslednjem odgovoru v katerikoli temi vključi v post.

Upam da sem razumljivo napisal. Nimam navade da drugim opisujem programske napake, ponavadi sem jaz tisti ki jih mora odpravljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!