Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

MS na žalost ni več to kar je bil, to je res.. Ampak se pa strinjem s tem, da je še vedno eden najbolj urejenih SLO forumov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ne kritizirajte tolk :wacko: je čist v redu, saj ne rabš brat tist kar ti ne paše.

tud neresne teme morjo bit, nobenmu ne škod mal smeha. Slovenci smo itak že preveč resni. :evilgrin:

mislim pa, da ni člana foruma, k nikol nebi nabijal. .)

klimbra, tud ti si med njimi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa najbolj motijo čvekači iz krneki, politiziranja in pa še iz kje, ki s svojim stilom serjejo po moto delu foruma.

kako ih nije sramota....... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se umaknem takim temam, ko mi gredo v nos... :rolleyes: krneki je pa zakon... :lol1: tu se lahko saj malo narežim :rolleyes: a ne Knapić :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa najbolj motijo čvekači iz krneki, politiziranja in pa še iz kje, ki s svojim stilom serjejo po moto delu foruma.

Mene pa tisti mojstri iz motociklizma, ki v Ostalo, ta raj sprostitve, prvlečejo svojo resno vsevednost. Vračamo z enako mero ;)

Bi se pa ob tej priliki pritožil, da je dostop do članstva v Zasebnih peskovnikih preveč permisiven, odprt..no, nekaj takšnega.. :devil:

Sončy :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tisti mojstri iz motociklizma, ki v Ostalo, ta raj sprostitve, prvlečejo svojo resno vsevednost. Vračamo z enako mero ;)

Kot prvo, v avatarju mi piše da sem legenda. :lol1:

Če se pa počutiš ogovorjenega, pa tvoj problem. V mislih sem imel ene par drugih osebkov. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak to pa res ni pošteno.

Danes že prav abnormalno nabijam pa niti približno nisem med Top 20 današnjega dne. Ma ne grem se več... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to! upret se je treba! forumašom več svobode, forumu več preglednosti. carinikom višje plače, dohtarjem več dopusta, v mercatorju več akcijskih cen in pred tuš planetom več parkirnih mest!

na ceste

štrajkat!

:krneki:

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to! upret se je treba! forumašom več svobode, forumu več preglednosti. carinikom višje plače, dohtarjem več dopusta, v mercatorju več akcijskih cen in pred tuš planetom več parkirnih mest!

na ceste

štrajkat!

:krneki:

nas šolnike si pa spustu :evilgrin: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, men je forum super, moti me pa edino to, da v resnih temah ni resnosti. Oz. se preveč nabija v takih temah, mislim predvsem v kategoriji motocikli pa oprema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler me nihče s pištolo ne sili na MS, ne vidim razloga za nerganje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud višjo plačo!

Pa 13 plačo! (moja srečna številka je sicer 15, ampak naj bo, k sem skromna)

Aja, Klimbra, prid raj na pivo, kot pa da take modre in plave teme odpiraš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatsujin Hanzo,

zakaj morš zjebat tako lepo temico za nabijanje in jokcanje s tako nesramnim dreganjem bistva v uč :angry:

Zadeli smo filozofijo v čelo

našli smo bit okroglo in debelo

se je skrivala na otoku sredi oceana

s sladoledom v roki vsa nasmejana

o bit ti nesrečna zakaj si se skrila

ko te ni bilo je svet zmeda prekrila

ljudje levo desno brezglavo hitijo

smisla in bistva si srčno želijo

o bit usmili se nas in povej enkrat za vselej na glas

kaj je smisel in namen kako je treba živet

da bomo srečni in zdravi od glave do pet

smisel življenja je ležanje na plaži z možgani na off in čiwawo na straži

visenje v mrezi med dvemi drevesi slalom v ravnini z zarjavelimi kolesi

smisel življenja je jahanje oblakov pihanje v sonce in lomljenje korakov

sanjanje parnika na modrem ogledalu piknik z mravljico in luknja v sandalu

kasneje je priznala da je že nekaj spila

in da sta z tipom enega prej pokadila

vseeno se ni zmedla in je še enkrat ponovila

modri recept in plava navodila

by Zmelkoow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Simonsi

Ček here :winkiss:

Drugače pa samo nabijam. Po moje me daje PMS+BMK

.

.

.

pa še dolgčas mi je :naughty:

Odpuščeno. :grim

Tisto z legendo je bilo mišljeno kot šala. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Brumer' date='28 Dec 2007 @ 19:59' post='1206001']

Mislim,da so "motoristi" ne motorji dušo izgubili,pa kaj čmo saj tudi poper ni več tisto kar je bil !!!!! :whistle:

*

sigurno je tole eden najbolj urejenih slovenskih forumov. vsaj kolikor sm jih js vidu. pač je malo razširjen. sj zato obstaja kategorija kr neki, kjer se vsak lahko zjadi po svoje. še vedno pa so resne teme, v katerih se da dobit konkreten odgovor.

*

'Hattori HanzĹŤ' date='28 Dec 2007 @ 22:33' post='1206179']

Dokler me nihče s pištolo ne sili na MS, ne vidim razloga za nerganje.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Evo! Tole je kontrast našega mišljenja! Je pa dobra tema!!!

Zdej se pa vprašajte, zakaj me ni (skor) več tle gor)?

Ne ne! Tudi motorizem ni več to, kar je včasih bil!

V bistvu ja pa tud' z menoj loh'k kej narobe?

Hudič ga ved'?

Klimbra & Brumer!

Z vama se popolnoma strinjam!!! Tud' men' je malce žal.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpuščeno. :grim

:blush: vaša dobrosrčnost je brezmejna.

Tisto z legendo je bilo mišljeno kot šala. :yawn:

A res :eek: Jaz sem pa smrtno resno vzel :grrr

OK, pokesano, odpuščeno..idemo dalje, za iste pare :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hoteli, da je kvaliteta foruma višja bi blo treba ukinit vse podforume, ki se ne tičejo motociklizma, v tistem malem delu pa pol držat red, kar mislim da ne bi blo preveč težko ob enakem številu moderatorjev, pa tudi 80% folka bi nehalo pisat. To kar je nastalo iz nekoč odličnega foruma je pa res živa žalost, se strinjam. Kvaliteta ali kvantiteta, to je zdaj vprasanje :whistle:

se popolnoma strinjam.... razen v tem, da ne vidim potrebe o ukinitvi teh podforumov..... ampak v

* ustanovitvi drugega foruma.....

Ker dejansko je ta forum postal po mojem že druga Lady (ne vem točno, kaj pišejo tam....vem samo da sem jo po nesreči ene 4 leta nazaj prejela v roke pri frizerju in čisto po naključju prelistala....(ni mi čisto jasno, kako so mi ponudile ravno babje čenčarske revije....brrrrrrrr....me kar zmrazi..... od takrat se navedeno na veliko izogibam....predpostavljam pa - po tem, kako spremljam spreminjanje sveta, da je sedaj situacija še hujša...).......

Res je, da je v tem forumu malo *resnih tem*.......

po drugi strani, pa obstajajo v drugih jezikih drugi forumi, kjer vsak lahko dobi marsikatere informacije.....

je pa tudi nekaj.... za kar sem resnično hvaležna, za obstoj foruma....

S pomočjo tega foruma sem ogromno pridobila v življenju.... Sama sem se namreč lotila spoznavanja sveta motociklizma. Brez da bi koga poznala, ki se vsaj malo spozna na zadeve. V knjižnici sem prebirala o tem in onem..... In potem je kot bi bral božansko komedijo v verzih....Rabiš razlago, za razlago, hi,hi,hi.... začela sem raziskovati, se učiti.... pa še vedno to ravno ni odgovorilo na vprašanja moje *kmečke logike*.... In pol sem se spravila na net..... in našla motosvet......

Ta stran mi je pomagala spoznati človeka, ki mi je bil pripravljen pomagati....THX BIG TIME, Suzuki...... Z vsemi odgovori na moja nešteta vprašanja, kako deluje to, ali ono, zakaj je pomanjkljivost tega in prednost onega, itd..... In o tehničnih značilnostih, še preden sem se sploh lotila delati izpit....

Druga pomoč mi je kot dokaj samostojnem načinu iskanja odgovorov, pomagal ta forum....spoznati članice mojega nekdanjega kluba.... Tudi vas, beybe sem vedno vesela....vsake izmed vas, tudi če nisem pač ena izmed vas več.....

tretje in najpomembnejša stvar v življenju..... sem s pomočjo tega foruma in teh *obrobnih tem* in odprtimi kartami, pričela spoznavati podobno misleče ljudi, kar je glede na moje značilnosti, in današnji svet....izjemno težko.....

ta forum mi je dal priložnost.....in absolutno ključno vplival na moje življenje....

Tako da....

In kaj koneckoncev je internet in kaj je pomen forumov....Zbliževanje ljudi s podobnimi hobiji (vsaj po mojem mnenju).... In kaj je koneckoncev kvaliteta? Mar ne tudi kvaliteten čas, ki ga preživiš z ljudmi, s podobnimi hobiji, ki jih ravno zaradi *podtem* spoznaš? In kaj je potemtakem bistvo interneta drugega kot zbliževanje ljudi in približevanje informacij?

Mar bi bil res tako *višji nivo*, če bi bil forum striktno teoretičnega značaja ali, kjer bi vsak samo zatrjeval svoje?

Po mojem mnenju ABSOLUTNO NE! In mislim, da je forum z vsebinami celo prekosil svoj prvotni namen, glede na to, kako se je stvar razširila.....

VSEKAKOR pa iz moje strani KAPO DOL!!!!! IN HVALA!!!!!

Sončka in ljubezen v srcu vsem!!!!

Mene pa najbolj motijo čvekači iz krneki, politiziranja in pa še iz kje, ki s svojim stilom serjejo po moto delu foruma.

pol jih pa ne beri.... saj imaš možnost izbire.....

Zakaj omejevati tiste, kt noter pišejo in nekaterim celo veliko pomenijo te teme, če jih niti sam nimaš moči prezreti? zakaj hudiča pa želiš potem prebirati te topice, če smem prašat?

SIMPEL- veš ena velika skrivnost - JIH PAČ NE BEREŠ..... :winkiss:

jaz se umaknem takim temam, ko mi gredo v nos... :rolleyes: krneki je pa zakon... :lol1: tu se lahko saj malo narežim :rolleyes: a ne Knapić :whistle:

Jah sam res, an.... še posebej, kadar Miran stopi v igro, hi,hi,hi,hi

Hm, men je forum super, moti me pa edino to, da v resnih temah ni resnosti. Oz. se preveč nabija v takih temah...

to maš res..... sam .... vsega pač ne moreš met, ne.... je pa že OGROMNO, da imamo v Sloveniji nek tak forum :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol jih pa ne beri.... saj imaš možnost izbire.....

Zakaj omejevati tiste, kt noter pišejo in nekaterim celo veliko pomenijo te teme, če jih niti sam nimaš moči prezreti? zakaj hudiča pa želiš potem prebirati te topice, če smem prašat?

SIMPEL- veš ena velika skrivnost - JIH PAČ NE BEREŠ..... :winkiss:

Mislim, da nisi razumela mojega posta.

Mene nič ne moti kaj se piše v krneki, politiziranja, ... včasih še kaj z zanimanjem preberem.

Me pa moti če pa ti pisci s svojim načinom pišejo nekonstruktivne stvari v "resnejšem" delu foruma ter provocirajo, kjer jih tudi nehote preberem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nisi razumela mojega posta.

Mene nič ne moti kaj se piše v krneki, politiziranja, ... včasih še kaj z zanimanjem preberem.

Me pa moti če pa ti pisci s svojim načinom pišejo nekonstruktivne stvari v "resnejšem" delu foruma ter provocirajo, kjer jih tudi nehote preberem. ;)

sori....

sam glede tega se pa tud jaz strinjam s tabo. :yes: .... tud mene to mal moti..... samo.... kaj češ .... net je pač net....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!