Skoči na vsebino

Ukradena Gilera Runner 125...PROSIM ZA POMOC!!!


Kasteli

Priporočene objave

17.2.2004 so mi iz garaze v Siski,ulica Milana Majcna ukradli motor Gilera Runner 125 rdece barve,prevozenih 6000km,letnik 99,zelo dobro ohranjen....Prosim ce bi imel kdor koli kakrsne koli informacije o njem,naj me poklice na 041207232....Hvala

post-18-1078052221.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nam so kako leto ali dve nazaj v Kosezah ukradli Gilero. Prijavili smo policiji a to je bila le potrata časa saj se policija ni zavzela popolnoma nič, motorja pa nikoli več nismo videli.

Želim ti veliko sreče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne se ti kako so ti pa prsli v garazi.kolikor sem seznajen policija zelo slabo ukrepa oz. nic tko da ce je ne bos najdel sam pomoje lahko pozabis nanjo.povej se ksne znacilnosti praske,gume pa ksne take stvari ce ves kaj mislm za lazjo razpoznavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s policijo si nebos mogo glih kaj pomagat! :angry: Cim vec oglasov kot je ta daj na razlicne radije mogoce v casopis pa se potem so moznosti minimalne vazno je da so!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runnerje itak kradejo vse po vrsti. ce hocte obdrzat motor, ga zaklepajte na kako trdno tocko! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazu so Runnera izpod balkona vkradli in se Policija od takrat ni cisto nic ukrepala ceprav verjetno vem kje bi jo mogli iskat....

Kasteli upam da bos mel mogoce vec srece pri iskanju kot pa nas Tomaz

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se Policija od takrat ni cisto nic ukrepala ceprav verjetno vem kje bi jo mogli iskat....

ampak SymRu se nebi stepel, da bi zavaroval svoje imetje... :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nobenga tazga hudo razpoznavnega znaka nima,k je zlo lepo ohranjena...Edin kar je se:

st.okvirja:zapm0700003000408

st.motorja:35440

Ce mi kdo da gotove informacije kje je motor in ga dobim nazaj mu placam 50.000sit v gotovini,takoj na roko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljsa resitev je, da zgoraj omenjene podatke posljes na info@motosvet.com in bodo objavljeni v rubriki ukradeni motorji 2004 in v galeriji ukradenih motociklov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to ne morš verjet... Kdo bo tem krajam naredu konec? :unsure: Se bo to sploh kdaj umirilo al jih bo še več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še več jih bo. Ta sorta se gon k podgane.

Pa nobenega ni, da bi jih uničeval. Ravno zadnjič so ponovno (!) prijeli ene mladoletne Fužinarje, ki so kradli Puntote (in jih verjetno še kradejo) za zabavo, dokler so pač meli bencin. Potem so pa šli po novega. In tako naprej. Aja, na policijsko postajo so jih odvedli, da so starši lahko prišli po njih. Kaj si sploh stroške delajo :rolleyes:

Foter je reko, da je zadnjič v MB na Taboru vido rdečo neregistrirano Gilero. Samo ni vedo povedat, al je 50ccm al več. Pa neko cifro 18 naj bi mel na boku :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste barabe so kradle Unote in ne Puntote, sicer ni važno, ampak samo pripomba.

Zdanjič sem govoril z enim Ljubljanskim serviserjem v zvez z ukradenimi runnerji. Rekel je, da se ga ukrade za šalo. Barabe imajo neko orodje, s katerim ven potegnejo ključavnico in se odpeljejo kot da bi imei ključ. Točnih detajlov ne vem. Na moje vprašanje, kaj se da proti temu narediti, sam dobil odgovor, da pomaga dobra debela ketna in vse skupaj za kakšen steber priklenjeno. Brezveze čakati, da se lopove polovi, izkušnje na učijo, da mora vsak sam poskrbeti zase.

Spračujem se, kako je z novimi Piaggio skuterji, ki naj bi imeli vgrajen nekakšen imobilizator. Ali kaj pomaga, ali ne... eee ...prav preveč se ne bi nanj zanašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljš za kakšno drevo al pa kakšnen znak zravn zavezat z debelooooo ketno

Debela ketna gor al dol....Cc ne pa tudi znak lahko podres...danes je vse mogoce z pravim orodjem in pristopom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roma, v življenju ni vse belo ali črno. A zdaj ga raje ne boš priklepal, ker ti ga s pravim orodjem in pristopom zmeraj lahko plunejo.

Poglej, če ima skuter brez verige indeks zaščitenosti 15, ga ima z verigo (priklenjen za kakšno ulično svetilko) že od 60 do 80. Odvisno koliko je ketna dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, se opravičujem glede zamenjave avta, info sem dobil iz druge roke (moja mati, ki ima puntota, vendar ona še zmeraj ne ve točno kaj ima :lol1: ). Skratka, ketna pomaga vsekakor, če bojo vidli enega skuterja zaklenjenega ko Marijo, bojo verjetno šli iskat lažjo žrtev. Sem že resno študiral, da bi si kondenzator vezal na ročko od bremze. Zakaj? Da ga dobim poleg imobilnega pa ga še "vprašam" kaj se je dotikal mojga skuterja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se en spomne en skutr vkrast :fight2: recmo od robe ker je ornk spedenan :notworthy: ga bo ukradu ketna gor al pa dol :doze:

če maš pa čist običen scootr pa zaklenen se bo pa na kerga druzga spravu k ga laži odpele :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se en spomne en skutr vkrast :fight2: recmo od robe ker je ornk spedenan :notworthy: ga bo ukradu ketna gor al pa dol :doze:

Samo ce ga v Mariboru zmanka se ve kam it oz. kdo je lastnik ....en bi ga 100% nekje videl....ker je edini....V Lj pa lahko edino molis indijance da gas bos dobil nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že resno študiral, da bi si kondenzator vezal na ročko od bremze. Zakaj? Da ga dobim poleg imobilnega pa ga še "vprašam" kaj se je dotikal mojga skuterja .)

HAH ne mores to ker mas premajhno napetost, da bi ga vsaj malo ruknilo bi rabil vsaj 200w ne pa 12w

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena varjanta je da bi predelu elektricni soker za samoobrambo,pa se nej pol drzi za rocke :D :kva2: :kva2: :D Vem da je moznost mejhna ampak ce slucajn dobim smrkovca ki mi ga je ukradu ga definitivno ne bom na policijo pelu <_< :angry: Vse kar nardijo je zapisnik,mulc dobi ukor,drug dan pa spet gor pa dol po mestu podi pa gleda kva bo spet ruknu...Policija je neucinkovita glede tega tko da ce hocmo kej izbolsat bomo mogl sami za to poskrbet :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAH ne mores to ker mas premajhno napetost, da bi ga vsaj malo ruknilo bi rabil vsaj 200w ne pa 12w

Če vežeš gor kondenzator, en konkretno močn, maš lahko noter 10.000V, ker deluje isto kot recimo fleš pri fotoaparatu. Ti lahko iz 3V dobiš ven 10.000V, razlika je edino v tem, da tistih 10.000V deluje samo stotinko, če daš stik, če maš pa baterijo z 9V pa jo lahko skoz držiš in bo do praznjenja delovala s 9V. Ubit ga ne moreš, saj tudi "Shocker" ne ubije človeka, ampak ga samo paralizira za 5min. In v tistih 5min bi že jas prišo do onega in opravu svoje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ras stvar mors vzet v svoje roke ker noben(policija) nebo nekega truda vlozla v iskanje skutera in kradljivca.

Glede tistega da bi pa ukradli skutera od robe-ja pa mors bit nor :D Edini ma tak nareto dna je pac unikatna in kaj takega se ne splaca vkrast ker je prevec opazna se takoj najde!!! Raj vkradejo takih skuterov ko jih je mali miljon (speedfight, runner) in niso predelani na zunanjosti!! Vsaj jaz mislim tak :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!