Skoči na vsebino

Ukradena Gilera Runner 125...PROSIM ZA POMOC!!!


Kasteli

Priporočene objave

jaz ko sn na policijo prijavo čelado pa rokavice pa podkapo pa to kaj je blo pač zreven je reko odkrito oni tam da nimam nič kaj šans da bojo našli edino če slučajno komu kaj zaplenijo pa je vmes, tak da.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa so sedež pa spredno masko vkradli tak sem že to povedo ampak vseeno. Samo čelado so mi pa not pustli :huh: Samo ni mi jasno kak so mi lahko zic dol odšravfali :blink:

Aja kaj mogoče vete kje bi lahko dobo novi zic pa predni blatnik :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev pa je policijo brezveze klicat ker te bo škif takaltak vprašal če si nisi sam, ki tega dol odšravfo pa nekam dal pol pa bo zapisnik naredo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so pa lansk let iz pred bajte modrga speedfighta 2 ukradl.( celje ) Ga je kdo kej vidu? sem se že sprjaznu s tem da ga nam več vidu :( sam useen ne smem obupat...pa itaq ga je kir čefur ziher stolku glede na to da se ne znajo glih furat sploh če gre mal hitrej... filter, frgazer, polini kit, resonanca leovinci, polini nalepke so ble gor, v bistvu ga ne morš zgrešit...

LP Obupani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr maste vi motorjev pred šolo ej! Pr nas jih je ene 7-8 pa se mi že to zdi kar dost!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je lesnasi si ze kupo avto????? :lol:

klucavnca za na disk pomoje kr pomaga al pa ce mas za kak steber preklenjenga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga, ujet pri delu!

Pa je vedo da je kamera gor?

Zdaj pa samo če vidiš koga s takimi hlačami&pulover samo (če bi najdo oni gif, ko se dva režeta bi ga dal :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psycho: Kaj to mate kamero na šoli, ki brezzveze snema in je noben niti ne pogleda??

To bi mogo en 140kg runkl 24h/dan gledat na TV, pa ven stopit pa red naret :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!