Skoči na vsebino

ZA VSE MOTOSVETOVKE


uzzy

Priporočene objave

Sem pričakovala, da boš razumel po svoje ...

Veš, da vedno razumem po svoje.........čeprav to še ne pomeni, da nisem razumel tega, kar si mi povedala med vrsticami........ampak.......aspirin od mene samo pod pogojem, da te boli zobek!!!!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženska: tista ki rešuje svet z razpiranjem svojih nog :)

Pravih Žensk, ki bi bile Leonu po godu zagotovo ne manjka na tem svetu :)

Iz aninega pisma, pa je to tudi vse kar se da razbrati o njej sami....mar ne? :whistle:

Ženska pisano z veliko, smo drugače definirali, precej bolj na široko. Ima precej globji pomen.

Žal Pravih žensk, ki bi mi bile po godu, manjka na tem svetu. Sicer pa kaj moje mnenje mar. Saj me nobena ne osvaja.

Splošno velja, da za vsakega človeka manjka pravih partnerjev. Blagor ji/mu, kateri/emu pravšnji partnerji "ležijo" koder mu oko seže.

Iz Aninega pisma razbiram:

- da zna v spolnosti sproščeno uživati in ji zato le ta nudi sprostitev. Da človek doseže takšno stanje, mora biti že dovolj zrel,...

- da je pridna

- da ji dajanje nudi vsaj toliko zadovoljstva kot sprejemanje

- da je požrtvovalna

- da zna zdravo logično razmišljati

- da ji srečen zako veliko pomeni

- da ima vsaj rada svojega moža (o ljubezni pri njenih letih in izkušnjah na podlagi enega sestavka ne moreš govoriti)

- da je komunikativna

- da je inteligentna (sklepam iz jasnosti besedila in bistrosti misli)

- da je izkušena

- da je v svojem življenju precej zastavljenega dosegla (sklepam iz "umirjenosti" sporočila)

P.S.:

Mi lahko kdo pomaga.

Kakšen povod bralcu ali sogovorniku v svojem besedičenju dajem, da izpadem kot delilec nasvetov :?

Prosim, podajam le svoje mnenje, tako kot drugi. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bom kr molčala in brala vaše nasvete

Brati je premalo.......važno si je tudi kaj zapomniti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

VSEM MOTOSVETOVKAM

Najlepše želje za 8. marec !!!

:wub: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :wub:

moto rider

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje pozno kot nikoli O:-)

Motosvetovke, čestitke za dan žena

jaz tudi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

to soboto...motosvetovci da ne boste pozabili na svoje drage :winkiss:

upam da se tut name kdo spomne :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to soboto...motosvetovci da ne boste pozabili na svoje drage :winkiss:

upam da se tut name kdo spomne :unsure: :rolleyes:

a dvomš vame anja :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dvomš vame anja :winkiss:

ma ne...samo ti se rajše svoji ljubezni takrat posveti... .) bo vesela....itq pa ne dvomim da ti jo rata presnetit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne...samo ti se rajše svoji ljubezni takrat posveti... .) bo vesela....itq pa ne dvomim da ti jo rata presnetit .)

ej sej sm jo ze dons razveseliv kja bo šele 8 hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sej sm jo ze dons razveseliv kja bo šele 8 hehehe

sj zato sm rekla da ne dvomim vate, si eden redkih..k jih pač tko poznam...pa k res poskrbi za svojo drago, ne samo ob posebnih priložnostih ampak tut tko :worship: :worship:

res lepo no....le tako naprej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to soboto...motosvetovci da ne boste pozabili na svoje drage :winkiss:

upam da se tut name kdo spomne :unsure: :rolleyes:

Dan žena.

Skratka, piše:

- praznik žensk (ti si bolj smrklja, če se ne motim :P)

Je dan praznovanja ekonomske, politične in socialne enakopravnosti in dosežkov žensk. (si kaj velkega dosegla, razn, da jamraš cele dneve? : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj zato sm rekla da ne dvomim vate, si eden redkih..k jih pač tko poznam...pa k res poskrbi za svojo drago, ne samo ob posebnih priložnostih ampak tut tko :worship: :worship:

res lepo no....le tako naprej .)

aja a taki smo redki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan žena.

Skratka, piše:

- praznik žensk (ti si bolj smrklja, če se ne motim :P)

Je dan praznovanja ekonomske, politične in socialne enakopravnosti in dosežkov žensk. (si kaj velkega dosegla, razn, da jamraš cele dneve? : )

mislim da noben tega dneva vzame glede na to koliko je posamezna ženska kaj dosegla..jasno da nism!!...če pa ti naprimer voščiš ob tem dnevu samo tistim ki so kaj dosegle ( v zvezi s tem kar si navedel )..ma svaka čast...

jamram, pač jamram...če te moti se ne obregni obme, je javni forum in se ne sekiram kej na tvoje obtožbe, žal...če pa admine in moderatorje kaj moti, bodo pa že sami povedali, hvala!!

ta dan jst vidm tako nekako podobno kot valentinovo...mogoče s kako malenkostjo(tudi s kakim lepim smsom) se moški spomnejo na svoje drage, in meni se zdi to lepo..

smrklja gor ali dol....postajam ženska.....mi ne manjka dosti....

ne razumem kaj se folk vedno obregne v neke teme za brez veze...whatever....sam da zmorijo vse skp...prvociraj raje drugje, jst se ob tvoje provokacije več ne obregnem...

aja a taki smo redki

žal tako opažam v svoji okolici... :unsure: verjamem pa ad vas je kar dosti takih...in res samo :worship: :worship: :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ne razmišljam kot tipična predstavnica ženskega spola, sam bom vseeno povedala svoje mnenje.

dan žena? za koga?

sem ženska celo leto, ne rabim posebnega dne, da bi bila opomnjena da to sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ne razmišljam kot tipična predstavnica ženskega spola, sam bom vseeno povedala svoje mnenje.

dan žena? za koga?

sem ženska celo leto, ne rabim posebnega dne, da bi bila opomnjena da to sem.

ne bodi tako skeptična!!!

Vsak praznik, ki ga praznujemo je dober :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bodi tako skeptična!!!

Vsak praznik, ki ga praznujemo je dober :naughty:

Ko bo 8.marec fraj dan, pol bomo pa praznovali (no, letos se nekako reši, ker je na soboto :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak praznik, ki ga praznujemo je dober :naughty:

Praznujem samo praznike, ki padejo med tednom in so fraj dnevi :P

Rožca bo pa padla po 8...iz principa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da noben tega dneva vzame glede na to koliko je posamezna ženska kaj dosegla..jasno da nism!!...če pa ti naprimer voščiš ob tem dnevu samo tistim ki so kaj dosegle ( v zvezi s tem kar si navedel )..ma svaka čast...jamram, pač jamram...če te moti se ne obregni obme, je javni forum in se ne sekiram kej na tvoje obtožbe, žal...če pa admine in moderatorje kaj moti, bodo pa že sami povedali, hvala!!ta dan jst vidm tako nekako podobno kot valentinovo...mogoče s kako malenkostjo(tudi s kakim lepim smsom) se moški spomnejo na svoje drage, in meni se zdi to lepo..smrklja gor ali dol....postajam ženska.....mi ne manjka dosti....

ne razumem kaj se folk vedno obregne v neke teme za brez veze...whatever....sam da zmorijo vse skp...prvociraj raje drugje, jst se ob tvoje provokacije več ne obregnem...

žal tako opažam v svoji okolici... :unsure: verjamem pa ad vas je kar dosti takih...in res samo :worship: :worship: :worship: :winkiss:

na..sweet-corn.jpg

in v bistvu ima prav, ker biti ženska ne pomeni da imaš med nogami samo špranjo pa tudi to samo po sebi ni noben dosežek.

verjetno ne razmišljam kot tipična predstavnica ženskega spola, sam bom vseeno povedala svoje mnenje.

dan žena? za koga? sem ženska celo leto, ne rabim posebnega dne, da bi bila opomnjena da to sem.

true. je pa vse kar zbrca ljudi, da vsaj en dan (pa še tisti ki sledi mogoče) na leto malo razmislijo o nečem drugem kot sebi, dobro.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!