Skoči na vsebino

POLICIJA NA MEETINGIH


bora

Priporočene objave

Evo..skoz prhaja do tega nesoglasja s polcijo! Mislm sej usebno mislm da je to nemogoče..amak useen. Povejte zdej usi svoje mnenje...

LP

p.s pa brez kreganja prosm kle so sam mnenja in predlogi :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalna vožnja na mitingih ( v koloni, 50kmh, prometni predpisi) pri tem nesoglasij nebi smelo prihajat <_<

ampak na mitingih kjer vozjo eden ob drugim, divjajo kolkor se da in izsiljujejo prednost in vozjo čez rdečo luč. pr takih pa nič čudnega da prihaja do takih težav. in dokler bojo obstajali taki mitingi kjer se brzglavo divja se nikar ne čudite zakaj je udeležba tko nizka <_< :huh: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi hotu met policijo na meetingu je še cev kup komplikazi vmes... saj če je tko ko pr zabavah...

če hočš met tm policijo more bit zadeva prijavlena če pa hočš prijavit je pa cevkup enih formularjov... pa mislm da 14dni al en tedn prej morš to prijavit...

pa še plačat bi mogu nekej..

po pa če bi hotu da je meeting nek na prkirišču (npr.Kolosej) je treba prkirišče za tist čas zapret to pa morjo dovolit vse tiste stvari tm okol k njihove stranke prkirišče uporablajo ( to sigurn nebi pustil)

če bi se pa poj hotl še kej afnt tm po zadni alpa kr kol bi mogu pa še rešilca nejt da bi biv zravn....

mogoče se motm :hmm:

ne vem če komu brez vez na policiji uspe kej takga zorganizirat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh neb rabl policije če bi na meetingih veljal en red. Ampak se vedno najdejo izjeme k misljo kok so frajerji če kršjo pravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi cist nepotrebno met policijo za spremstvo na meetingih :BUA:

ceu cajt bi mogl furat 40-50 km/h , prehitevanja lahko pozabmo itd. ...

Kdo od ns sploh hoce met cel cas policijo za hrbtom :hmm: pomoje noben

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pridejo policaji na meeting ni treba nobene prijave dogodka upravni enoti.

Bo dovolj že če bo nekdo, katerega boste izsilili v rondoju vtipkal njihovo številko.

Vam dam en primer- vsak vikend se na obrobju Lj zbere večje število avtomobilskih fanatikov ki ponoči dregajo na malo prometnih cestah (recimo 10 avtov na uro v tistem času) pa kljub temu zelo hitro pridejo policaji :unsure:

tako da kar bodite pripravljeni na policijsko spremstvo v bodoče (če boste imeli Tako vrsto meetingov kot jih prakticirate sedaj- divjanje na Lj. grad, vožnja po AC in obvoznici, vožnja(divjanje) v rdečo, izsiljevanje prednosti za vsak figo itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, samo teli naši dragarji se naredijo neumne ko pride policija... mi se lahka tut :naughty: .

Je pa res, da ne rabimo policije, ČE se držimo nekaterih pravil. S tem pa bi se morali vsi strainjat .) , drugače nebo nič!

Lansko leto so bili meetingi z večjo udeležbo ja, zato, ker smo se res zbrali. Poklicali vse kolege, oni njihove in je blo to to. Računat morte tut da je blo poletje, saj veste, zadnji jesenski meeting je bil tut bl švoh... Sploh, pa imamo nekateri motorje še na kosih O:-) .

Zdej, če pa se hočmo ORGANIZIRAT, predlagam razdelitev ljubljane na področja. Recimo zasavje, štepansko naselje, zalog-polje, center... Ali če povem z drugimi besedami, da naredimo skupine z vodji (ne nujno klub), potem pa bi se mi vodje dobili, postavili pravila, določili datume in kaj bomo delali, potem pa bi vsak svojim kolegom (skupini) povedal kako in kaj! Samo se res mormo VSI držat tega!! S tem pa bi dosegli VELIKO večjo kontrolo nad hordo tudi na mitingu. Ker bi se res vsi pogovorili... Bili bi preprosto bol obvladljivi B) .

Upam da razumete kaj hočem rečt... sicer pa ni nujno skupine in predele... če maš 5 kolegov s skuterji pa bi šli na miting, se javite tukaj in bomo se zmenli za en sestanek. Od teh petih pa pride eden ki jih bo vodil in bo odgovarjal za skupino. Seveda le na sestanku, s policijo se meni vsak sam če kaj zajebe, ostali spizdimo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, samo teli naši dragarji se naredijo neumne ko pride policija... mi se lahka tut :naughty: .

Je pa res, da ne rabimo policije, ČE se držimo nekaterih pravil. S tem pa bi se morali vsi strainjat .) , drugače nebo nič!

aja a da se jih :wacko: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Fantje ni treba da se šara dela ... če je miting se gre na en frej prkirplac se tm usi k so bl za speed izživijo pol gremo pa na skupno furo lepo počas pa u izi po mestu pokazat folku kolk se nas lahko zbere :OK: kva se to prav SKUTR :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da brez policije!!! Vazna je organizacija, da je spredaaj vodic ko vozi po omejitvah, pol prijejo zablokirane 50ke, odblokirani, 70cc pa tak naprej, to pa samo zaradi tega de se kolona ne raztegne!! In bi moralo it seveda pa vsi ki pridejo na miting moraj bit tolko odrasli da se znajo drzat pravil in obnasat v prometu. .) Drugace pa :fight2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno ... pravila bi mogli uvest ... vsak na točno določenem mestu brez perehitevanja med seboj, počasnejši spredaj hitrejši zadaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh določš pravila ja... sam kva pa nrdiš če se jih ne držijo... ne morš jih domu poslat pa nč <_< :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tak beno :OK: Ker se najdejo izjeme ki mislijo da so pravila kar tako ogrozajo druge na mitingu, ce bi se pa ze kaj zgodilo pa seveda nebi hoteli prvzeti odgovornosti. Vazno je da se prepreci da bi se sploh komu kaj zgodilo to pa je odvisno od vsakega posameznika ki je udelezen na mitingu

only you can make a differnce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mislm da smo s tem pokazal da policija na meetingih ni kej preveč zaželjena... Vseeno pa je zaželjena organizacija! Nekaj je bilo predlogov da se zmenmo..to že skoz govorimo. Mislm da je ta tedn napovedano slabo vreme..če pa ste za to bi se lahko čez 2 tedna dobil v soboto in se mal pogovoril :OK: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov majo brez murije, to je glupost zame.Kaj če nam murija sej se znamo kontrolerat.Sej se bo fural počasi, da se nardimo jebače. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gremo se res dobit čez dva tedna, pa bomo lepo počas fural, pa se zajebaval, če ne bo šlo bom pa jst furu prvi pa vsi za mano.Dej povejte če ste zato?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, saj to sem jes hotu rečt... pravila :doze: ... pozabu sm povedat, da bi vodje skupin vedle pravila in jih posredlovala skupini in opazovali svoje člane če se jih držijo .) ... tko bi blo dost laži kontrolirat zadevo

Sestank pa bo, zarad mene lahka tut ta petek al pa soboto. Se ne bojim deža, sm že tok časa brez motorja, da se grem tut v nevihti furat :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno ... pravila bi mogli uvest ... vsak na točno določenem mestu brez perehitevanja med seboj, počasnejši spredaj hitrejši zadaj ...

mi smo naprimer se prav fino peljali zadnjic na bled. Res da nas je blo samo 15, ampak vseeno. Fural smo pa max ene 60. noben ni prehteval, ipd (razn mene je mcmatko prehtel v breg, ker v breg se mi pa res skor ustavi :angry: ). Pa je blo prov fino, glih prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!