Skoči na vsebino

POLICIJA NA MEETINGIH


bora

Priporočene objave

Kaj gre tisti policaj na Di-Techu pri skoku čez blatni "greben" samo meni na smeh al vsem? Drži se namreč tako, kot da bi se probal fsrat pa bi ga zapiralo, obenem pa se namrduje kot da mu smrdi vse skupaj. Poleg tega se z Di-Techom vozi po BMX progi (za crknit)...

Glede tele njihove varne vožnje. Med količki znamo vozit vsi (bolj ali še bolj). Realnost in cesta pa sta :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tomuzuki: ne podcenjuj policistov na motorju sploh pa ne Legana.

Ker si tako pameten pridi vsaj na eno njihovo Policijsko izkušnjo kot nasvet. Ti povem da niti ene vaje ne narediš v taki zahtevnosti kot jo naredijo policaji (pa ni vazno ali z 80 kg skuterjem ali pa z 250 kg RT)

Verjemi da ti ne bo škodovala(samo se bojim da takrat ne boš imel časa ali pa skuter ne bo registriran :hmm: )

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa se bojo po zadni začel furat :wacko: pa k te bo ustavu bo do tebe prpizdu pa stopija izvedu :lol1: :lol1:

Po tistmule skakanu pa uprasane kva use ze škrta not u skutrjh :lol1:

To se očitno šolajo lovljenja če kdo hoče offroad uidt :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to sem mislo zato kr majo di-tech masine, za off-road pa mi je mojga malo skoda :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zgleda se bojo pri nas policisti vozili z di-techi in hondami, teh se seveda noben nebo bal, ker bi jim tak mogli it 45-50 (torej 65 po di-tech števce) tak da tu ni panike :D

bal pa sem bom policistov takšnih kot so v italiji in sicer na runnerih 200 in 180 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tomuzuki: ne podcenjuj policistov na motorju sploh pa ne Legana.

Ker si tako pameten pridi vsaj na eno njihovo Policijsko izkušnjo kot nasvet. Ti povem da niti ene vaje ne narediš v taki zahtevnosti kot jo naredijo policaji (pa ni vazno ali z 80 kg skuterjem ali pa z 250 kg RT)

Verjemi da ti ne bo škodovala(samo se bojim da takrat ne boš imel časa ali pa skuter ne bo registriran :hmm: )

:devil:

Okej, okej ;) Sej ne da bi jih podcenjeval, ampak kolko kilometrov pa majo za sabo na skuterjih? :hmm: Drugače bi se pa udeležil tele varne vožnje, samo... mojega po takem dreku nebom vozu. Če mi dajo tega X8R-a, pol ja. Kdo je Legan? :? Da ne nardim niti ene vaje s tako spretnostjo kot policaji. Zdaj ti očitno mene podcenjuješ :BUA: Don`t be so sure... Drugače pa, eno so količki na poligonu, eno so pa avtomobili na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je Legan?  Da ne nardim niti ene vaje s tako spretnostjo kot policaji. Zdaj ti očitno mene podcenjuješ  Don`t be so sure... Drugače pa, eno so količki na poligonu, eno so pa avtomobili na cesti.

Brane Legan, inštruktor vožnje pri BMW. Tko kokr on položi svojga BMW K1200 LT, vi ne boste nikol položil svoje skuterje (izvzamem benota). Drugače sm se pa enkrat peljal z njim, pa me ne mika da bi se še enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane Legan, inštruktor vožnje pri BMW. Tko kokr on položi svojga BMW K1200 LT, vi ne boste nikol položil svoje skuterje (izvzamem benota). Drugače sm se pa enkrat peljal z njim, pa me ne mika da bi se še enkrat...

Aaaa, sej mi je bil priimek znan :) Se ga že spomnim ja. No, če sem malo zlobn, BMW-ja je bolj težko položit zaradi boxer motorja :devil: :D A pol on tudi skuter na koleno položi? :) Ko bo to naredu s Aeroxom (ne, da bi pri tem odmontiral centralno stojalo) bo pa frajer. Manever je namreč neizvedljiv. Preverjeno :) Drugače pa nič ne rečem, obstajajo tudi asi, kakršen je verjetno tudi sam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej s centralnim stojalom itq noben ne gre na koleno ker prej s štenderjem pajsneš an :hmm: :hmm:

štender = centralno stojalo :D

Sam sem ga ene parkrat brusu (pa Aerox ma še dokaj visoko montirano).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je glih danes to zgodlo da sem stender oskubo, ampak jaz ga nisem hoto dat na koleno ampak je bil pesek na cesti in me je odneslo, sem mel sreco mi je uspelo se se nekak vlovit nazaj :wacko: :ph34r:

pi es: pri tem mi je sezulo levi suh ker sem nogo stegno kot pri super moto :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvladaš, js pa zdj u tork končn stransko tačko dobim, pol pa centralnega dol, pa na kolen

hehe :afro1: :afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa, sej mi je bil priimek znan :) Se ga že spomnim ja. No, če sem malo zlobn, BMW-ja je bolj težko položit zaradi boxer motorja :devil: :D A pol on tudi skuter na koleno položi? :) Ko bo to naredu s Aeroxom (ne, da bi pri tem odmontiral centralno stojalo) bo pa frajer. Manever je namreč neizvedljiv. Preverjeno :) Drugače pa nič ne rečem, obstajajo tudi asi, kakršen je verjetno tudi sam ;)

Prvič LT ni bokser. Malo si oglej na DSF-ju BMW bokser cup, pa boš videl kako polagajo bokserja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane Legan, inštruktor vožnje pri BMW. Tko kokr on položi svojga BMW K1200 LT, vi ne boste nikol položil svoje skuterje (izvzamem benota). Drugače sm se pa enkrat peljal z njim, pa me ne mika da bi se še enkrat...

Videl sem že da, nekateri policaji BMW je izredno dobro obvladajo, ampak s skuterjem :naughty: ....jih pa na kartodromu nažgem VSE PO VRSTI :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič LT ni bokser. Malo si oglej na DSF-ju BMW bokser cup, pa boš videl kako polagajo bokserja.

Se kesam :) Res ni boxer, sem pa že vido tisti boxer cup (modro bela barvna kombinacija). Boxer cup so ustanovili, ker motorji niso konkurenčni ostalim superšportnikom :BUA:

Enkrat smo s "tribune" pri Porsche MB gledali, kako je en škif polagal pri ovinku na rondo, po zunanji strani ga je pa en s TZR-om neso :D Niso vsi rojeni za to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, okej ;) Sej ne da bi jih podcenjeval, ampak kolko kilometrov pa majo za sabo na skuterjih? :hmm: Drugače bi se pa udeležil tele varne vožnje, samo... mojega po takem dreku nebom vozu. Če mi dajo tega X8R-a, pol ja. Kdo je Legan? :? Da ne nardim niti ene vaje s tako spretnostjo kot policaji. Zdaj ti očitno mene podcenjuješ :BUA: Don`t be so sure... Drugače pa, eno so količki na poligonu, eno so pa avtomobili na cesti.

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem že da, nekateri policaji BMW je izredno dobro obvladajo, ampak s skuterjem :naughty: ....jih pa na kartodromu nažgem VSE PO VRSTI :devil:  :devil:  :devil:

Ja samo se bojim da ti tudi Tomuzuki ne seže do kolen :lol1: kaj šele da bi tomuzuki prišel do kolena (razen takrat ko pride tudi do komolcA :lol1: )

@tomuzuki: ni vse v kolenu (v vsakdanji vožnji(kar te učijo policaji) ni pa nič v kolenu). Pa policaji te ne bodo preganjali po offroadu ampak na urejenem parkingu. Zato najdi JAJ.A IN SE UDELEŽI POLICIJSKE IZKUŠNJE KOT NASVET., :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom udeležil te akcije ko bo v Mariboru. Da vidim kak škifi obvladajo :) Škodit ne more (edino če mi ga na valcne vržejo :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!