Skoči na vsebino

POLICIJA NA MEETINGIH


bora

Priporočene objave

Tud Firefox f-15 ima prav ce bi bla neka hierarhija bi blo se vec nadzora, se pa zacnejo problemi ko ni demokracije in si eni mislijo da so glavni pa oh in sploh pol so pa prepiri tak da mislim da je boljse da vsak sam nareji nekaj da bo miting potekal tako kot se spodobi .) In voditelji ter sestanki niso potrebni B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sem prosti murjakom. Na tem mitingu mislm, da so jih nekateri že tko mal preveč :P. Drgač pa itak da še en tak miting k je bil v soboto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud mislim da ne rabmo met policije in zdej nebi rad ponavljal, tko da bi mogl met neka pravila, č se jih ne držiš-adijo, da te nikol več ne vidmo na mitingu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če bi raj enga starejšga bl iskušenga motorista mel za vodit skupno vožno .)

nrr. Dave če bo mev kej časa da bi ns mav pogledat pršu. pa če bo hotu seveda :D

bojo sigurno vsi vedli kdo je glavni B)

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti policiji sigurno!!(mene je vseen kako drugi vozijo na mittingih samo da sebe in ostale ne ogržamo je vse ok!! :yea2: :yea2: ) ;) :)

lp!

B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da smo pol vsi proti prisotnosti policije na meetingih :hmm: :doze:

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljš če jih ni!

sicer pa so se mi zadnjič kr mal prkupli - vsaj 2

dobla sta me na radar 95 namesto 50, potem pa sta se soglasno odločla, da ne pišeta papirjev, ker sem bil letos baje prvi, ki je ustavu z motorjem, ko sta štopala

vsaka čast hvala še enkrat!

sicer pa ostajam pri svojem brez policije pa brez sraja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sta te pa zmerla :?

vrjet je hotu povedat da je na radar prletu in ker je ustavu policaju tko da ga le ta ni lovil po mestu mu je reku da ga spusti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To jst čist dobr razumem, hotu sem vprašat al ga je od udzadi v tablco al od uspred? K mi ni glih najbl jasn kako te lahk od odspred mer k nimaš tablce :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To jst čist dobr razumem, hotu sem vprašat al ga je od udzadi v tablco al od uspred? K mi ni glih najbl jasn kako te lahk od odspred mer k nimaš tablce :?

Pomoje ga je na radar dubu tko kukr je skor ns un policaj na koncu obvoznce (v soboto) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa ti je reku da ns je dubu na radar smo šli pa tok hiter mim da nas ni mogu :P , Edin mene mogoče k sm šu dvakrat mim njega :D , se zgodi če ti motor glih takrat crkne k ostali spelejo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa ti je reku da ns je dubu na radar smo šli pa tok hiter mim da nas ni mogu :P , Edin mene mogoče k sm šu dvakrat mim njega :D , se zgodi če ti motor glih takrat crkne k ostali spelejo :(

Sj sm gor napisu ns je skor dubu in ne da ns je dubu :P :D

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa po terenu skačejo s aprilio? Saj ni namenjena temu :?

Mogoče pa si te prektične vožnje tako zamišljajo :xx: sem že tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa sponzoriramo :hmm: pa nikjer nobene reklame :fight2: :rtfm:

Bo reklama tudi na motosvetu(ko bodo objavljeni termini-vsaj prejšnja leta je bila).Kot vem sta redno na motosvetu in zato dvomim da bi vama to ušlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo reklama tudi na motosvetu(ko bodo objavljeni termini-vsaj prejšnja leta je bila).Kot vem sta redno na motosvetu in zato dvomim da bi vama to ušlo :rolleyes:

Nekoliko bolj zlobno sem mislil :devil: Kdor se hoče iti takle hopsel s skuterji mora za to dati kar nekaj denarja, kot mi ki dirkamo, ali pa moraš za svoje početje imeti sponzorja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če policija lahk takole za zafrkava s skutrji pa skače čez grbino, pol mamo tut mi pravico skakat čez hitrostne ovire. če ti pa policaj zateži pas rečeš da se po njih ravnaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že tile inštuktorji za policiste takšno delajo, kak se bodo te oni policisti potem obnašali na vožnjah :) Ne razumem kakšna je poanta te vožnje in skakanja po grbinah :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!