Skoči na vsebino

Nakup novega skuterja


Maniak

Priporočene objave

Zdravo! Mene pa zanimajo vaši predlogi..kolko dober skuter bi lahko dobo za prib. cca 550k. V mislih imam Aerox GP1 ali SpeedFight 2 WRC. Prosim še za vaše predloge...(pa ne mopeda, ker sem pado na skuterje :D)

Lp! :huh:

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ne kupit aeroxa, ker je premajhen, kup rajš APRILIO SR50 DI TECH. :kva2:

tle maš pa še link

Popravljeno . Popravil psihoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz svojih izkusenj pripročam Gilero Runner ali pa iz tujih izkusenj Piaggio ZIP SP, pa ostal keš porabš za predelavo, se ti velik bl splača ;) :)

Če bi pa zbirov med Aerox-om in SF2 bi pa raje Aeroxa vzel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no...runner se mi zdi najboljsa izbira:)... pa kupi rabljenega ker z novim sam denar prec meces...res se ne splaca razen ce nisi res loaded :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm dav 500k sit za aeroxa in če bi zdej lahko še enkrat zbiru motor bi se odloču za kej cenejšega drdač sem se tudi sam odloču med tema dvema sam sem se za aeroxa odloču ker ma večji prtlažnik za čeladopa tršo vzmetje ma pa tud večje in širše gume od sf-ja sam nima števca za temp zavore pr sf pa nimajo pletenice ampak navadno gumi cevko sam je pa pr sf ju dobr k lahko dokupš klučavnco zadi in ti je ni treba met v kufru

sam če se ne motm med navadnim pa wrc sploh ni razlike razn v poslikavi če pa pr aeroxu vzamš tistga tem yamaha (belo rdeč tko k yamaha v f1 )ma pa trše spredb+ne vilce pa zadi plinski nastavljiv amortizer in obratomir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, jz mam ditecha..pa ga ne grem priporočit nikomur...

mi smo pa res na dobrem, mi k mamo morini motorje

stvar je nehala biti v izdelavi...torej, lahko pričakujemo še veliko delov za friziranje morini ditechov....uii :doze:

sr50...ja to je pa druga zgodba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam da si poisces enega rablenega speed fighta 2 pa preostali dnar vlozis v tuning pa design. Za njega dobis najvec takih slaylis delov predvsem za zunanjo predelavo :yea2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi dobit enga rablenga kksn let od kksnga starga fotra k je ohranen pa stari fotri itaq ne rabjo keša tko d bo pocen .pa ostal keš š za turning porab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='23 Mar 2004 @ 19:05'] alo kdo ve kolko je končna hitrost

Piaggio Energy ????

nepredelan =

predelan =

Kaj ti se norca delas?????? <_< Raje povej kaj ma vse ta energy not pa se pol so to le ugibanja :zzz: Orginal pa gre 50Km/h :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo da si se za aeroxa odloču... sam kup rajš rablenga, res... preostali denar pa porabiš za tuning :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo da si se za aeroxa odloču... sam kup rajš rablenga, res... preostali denar pa porabiš za tuning :afro1:

....al pa preostali denar porabš za to, da usem castiš kašno rundo ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!