Skoči na vsebino

Nakup novega skuterja


Maniak

Priporočene objave

Odloču sm se za Aerox :notworthy: ...ste prepričani? ja :) am thnx vsem za help...ste vredu fantje tu...pazite se na cestah, pa uživejte! cya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, my ass :fight2:

sej mogoče niso najboljši, najhitrejši, dejstvo pa je, da se jih proda _VELIKO_ :wub:

Jah, jaz sem ti povedal to iz izkušenj. V Mariboru poznamo ogromno ditechov oz. njihovih lastnikov in je zadnje čase veliko problemov s njimi. Crkujejo vodne pume, elektronika, enemu zadnji amortizer olje pušča, poznam pa tud primer s dvema generalkama. Saj je tud dosti takih, ko delajo brezhibno (verjetno tud tvoj) ampak če gledaš malo širše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jaz sem ti povedal to iz izkušenj. V Mariboru poznamo ogromno ditechov oz. njihovih lastnikov in je zadnje čase veliko problemov s njimi. Crkujejo vodne pume, elektronika, enemu zadnji amortizer olje pušča, poznam pa tud primer s dvema generalkama. Saj je tud dosti takih, ko delajo brezhibno (verjetno tud tvoj) ampak če gledaš malo širše

:lol1: :lol1: Al Di tech ma zadi plinski blažilnik- plin, ne olje :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D Aprilia SR50 Di Tech je najboljša izbira, aerox ni tako dober, ker je

premajhen in je namenjen samo majhnim voznikom. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...lej....čudno naključje pač O:-)

drgač pa, moj deluje že od začetka bp....če ne bi bilo mene, bi blo še danes vse celo :D

jz povem po pravic, da sem se za ta skuter odloču na podlagi videza.... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ok aprilia ma lep dizajn :OK: se strinjam, pa ce ga ne mislis frizirat nima neke slabe tocke ampak kar se tice tuninga je pa na najslabsem, vsaj glede cene delov ki jih rabis da mas en solidn 70cc kit <_< :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne aprilia....pač pa motorji z direktnim zbrizgom....

sej vse novo je blo na začetku dost drago....počakmo, mogoče je pa tle prihodnost :hmm:

ne metat vsega v en koš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ni nekak do friziranja pa se hočeš vozit s majhno porabo ter za 50cc kar hitro so motorji s direktnim vbrizgom prava rešitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ni nekak do friziranja pa se hočeš vozit s majhno porabo ter za 50cc kar hitro so motorji s direktnim vbrizgom prava rešitev

ma ne vem no...vsi nekej o počasnosti ditechov.....men niso...mam tle enga runnerja, 2001 z zx-om pa 8,5g valjčki pa ma končno tm...ene 100 po števcu...pa prej me je res šišnu..kr dost...zdej...ma počas se mimo mene pelje....tak da..ne vem kak počasni niso (mogoče novejši, sm potem so tut novejši skuterji navadni že počasnejši).....jz sicer čakam na 8g valjčke :rolleyes: 8mam pa 7,5 in 100 po števcu končne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odloču sm se za Aerox :notworthy: ...ste prepričani? ja :) am thnx vsem za help...ste vredu fantje tu...pazite se na cestah, pa uživejte! cya

mislm da si se prou odlocu- je lep in zmogljiv skuter :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maniak a si pogledu aerox team yamaha f1 :?

tist ma orginal plinsko vzmetenje pa še par stvari pa ni tok dražji se mi zdi da 50k od navadnga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm ga v hmc-ju vidu pobarvan je belo rdeč tko k f1 formola toyota :)

če se na motm je biv 570k sit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :wacko: Ne kupovat aeroxa, kup Aprilio SR50 Di tech, Aerox je čist majhen motor. :D

Tako tako! SR je namreč ladja :D Keri keks. Če sta pa isto dolga... poglej si mere v kaki reviji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporočam Aprilia SR 50 (ne DiTech!!), ker ma, vsaj meni, najboljšo lego na cesti kot katerikoli drug. Aerox je sicer od strani lep, samo če ga pogledaš čist od spredi je grd...

Sicer pa probaj se pelat z vsemi tremi, pa se potem odloči

Tebi je recimo grd, ni pa nujno da je tudi njemu. Oziroma, očitno mu ni, saj drugače nebi spraševal po njem :) Sam sicer nevem, kaj je tako grdega na sprednjem delu, saj je vbistvu malo podobn tudi SR-u. Ampak, sto ludi, sto čudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, my ass :fight2:

sej mogoče niso najboljši, najhitrejši, dejstvo pa je, da se jih proda _VELIKO_ :wub:

Tudi Golfov se proda veliko pa so daleč od tega, da bi bili pojem za kvaliteto :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem hoto povedat! :) Cene 50ccm skuterjev so pa tak svinjsko zrastle da ni res. Jas sem leta 2000 dal za Aeroxa 460.000sit, danes pride 530.000sit. Replika pa 570.000 :SS Za kozlat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem hoto povedat! :) Cene 50ccm skuterjev so pa tak svinjsko zrastle da ni res. Jas sem leta 2000 dal za Aeroxa 460.000sit, danes pride 530.000sit. Replika pa 570.000 :SS Za kozlat.

stari dobri časi :wub: :P

sam cene so za ''sesalce'' res ze mal pretirane <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!